Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Тим, хто народився в рік Щура, 2017 рік подарує масу приємних сюрпризів. Вогняний Півень дозволить Щурам добитися бажаного результату практично у будь-якій сфері — крилатий хазяїн року поважає активних Щурів, і обов’язково допоможе.

Щури — створіння незалежні, і в 2017 році зуміють проявити себе у сфері підприємництва — саме час відкрити свою справу, і утілити в життя давні задумки. Півень допоможе Щурам не лише порадами — він поговорить з впливовими людьми, які обов’язково вирішать познайомитися з милими Щурами і прийняти участь в їх долі.

У сфері любові чарівним Щурам Півень припас багато цікавого. Чарівність Щурів зашкалюватиме, а Вогняний Півень потурбується про те, щоб вас оточували гідні прихильники, з якими не соромно вийти у світ. Намагайтеся бути помітними, іноді корисно бути навіть зухвалими — протилежна стать тільки цього і чекає. Багатьом вільним Щурам в 2017 році Червоного Півня вдасться послухати вальс Мендельсона на власному весіллі. Шлюби створені в 2017 році обіцяють бути щасливими, а сім’ї, які створяться в рік Півня, будуть міцними і дружними. І головне — рік сприятливий для зачаття і народження здорових діток.

Для повного щастя бракує тільки позитивного прогнозу у сфері фінансів. І тут Півень не розчарує працелюбних Щурів. Щури — практичні і обачливі, і ви не змарнуєте шансів, які підкине дбайливий Півень. Багато Щурів можуть пробувати свої сили в політиці — депутатські крісла звільнять відразу, тільки ви цього забажаєте. У сфері творчості для милих Щурів Півень особисто запалить зелене світло — ідей у вас буде море, головне, знайти відповідну команду. Загалом, Півень усіма крилами за те, щоб Щури добилися в його рік успіху і процвітання.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Щура

Роки народження: 24 січня 1936 — 10 лютого 1937; 19 лютого 1996 — 6 лютого 1997 року

Вогняні Щури — істоти динамічні і рухливі і, звичайно, вони припадуть до вподоби Червоному Вогняному Півню. Півень поважає Вас за чесність і відвертість, йому до душі і деяка хитринка Вогняних Щурів — як же у наш час без цього?

У 2017 році мудрі Вогняні Щури просто вражатимуть оточення своєю інтуїцією, і навіть ясновидінням — на роботі вам, і робити нічого особливо не припаде. Півень принесе в дзьобику і нову посаду, і хорошу зарплату. Вогняні Щури завжди в центрі уваги і, звичайно, це оцінить не лише діловий світ. Пропозиції руки і серця поступатимуть, мало не щодня, проте бажано включати голову, адже в рік Півня ви можете стати надмірно емоційні.

Сімейним Вогняним Щурам 2017 рік принесе довгоочікуваний спокій — вас оточать любов’ю і турботою, і усі домочадці будуть щасливі від того, що милі Щури знаходяться поряд з ними. У спілкуванні з половинкою Вогняним Щурам бажано проявляти ініціативу, Півень, звичайно, підкине ідеї для романтики, але діяти доведеться самостійно.

Як же влаштовувати побачення для коханого, якщо в гаманці гуляє вітер? — запитають багато Вогняних Щурів. Не хвилюйтесь, Червоний Півень і про це потурбувався. Грошей вистачатиме на усе — і на романтику, і на поліпшення житлових умов, і навіть на купівлю всякої всячини. Запасливим Вогняним Щурам припаде до душі турбота Півня, адже хазяїн 2017 року замислився навіть про вашу відпустку — відпочивати в рік Червоного Півня ви будете багато і часто. Причому, до послуг милих Вогняних Щурів не лише звичні курорти, у вас з’явиться можливість побачити світ, а то і зробити кругосвітню подорож.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Щура

Дата народження: 15 лютого 1972 — 2 лютого 1973 року

Стихія води наділила Щурів творчими здібностями, і Вогняний Півень буде від вас просто в захваті. Водяні Щури увесь рік будуть в центрі уваги — багато солідних людей вважатимуть за честь співпрацювати з такими чудовими професіоналами. Взаємовідносини в колективі в рік Півня помітно поліпшаться, завдяки вашій надзвичайній дружелюбності. Ті Водяні Щури, які мріють змінити місце роботи, можуть здійснити своє бажання — Півень зробить так, щоб ваше резюме потрапило в потрібні руки.

2017 рік не залишить Водяних Щурів і без любові. У любовній сфері вас чекає пожвавлення і дивовижні, несподівані відкриття. Півень зведе вас з цікавими людьми, у багатьох Водяних Щурів з’явиться шанс створити сім’ю, звичайно, якщо у вашому паспорті ще не стоїть шлюбний штамп. Секретом сімейного щастя в рік Вогняного Півня стане уміння визнавати свої помилки — Водяні Щури уміють знаходити компроміс набагато краще за інших.
Півень у свій рік подружиться і з лелеками — а цих пташок довго умовляти не доведеться, і вони обов’язково прилетять до Водяних Щурів з галасливим подаруночком.

З грошима в 2017 році проблем не очікується, навпаки, багато Водяних Щурів зуміють якщо не знайти клад, то вже виграти в лотерею точно. У Водяних Щурів розвинена уява, і якщо ви мріятимете про фінансову удачу, Півень обов’язково прислухається до ваших бажань, і посуне усі небесні світила так, як потрібно.

Ризикові Водяні Щури легко притягнуть в життя удачу, якщо в 2017 році витрачатимуть гроши на корисні речі — навіщо вам сота пара туфель, якщо можна накопити на новий автомобіль, в якому набагато зручніше їздити в кросівках.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Щура

Дата народження: 2 лютого 1984 року — 19 лютого 1985 року

Дерев’яні Щури щедрі і доброзичливі — Півень цінує ці якості, і захоче посприяти, щоб ви в його рік добилися успіху. У Дерев’яних Щурів на першому місці стоїть порядок в справах, чи варто дивуватися, що для керівництва ви будете основними кандидатами на підвищення. Нова посада не повинна стати межею бажань, адже завжди є сходинка вище. Дерев’яні Щури будуть бадьорі і оптимістичні, і в рік Півня ви здатні зачарувати найвимогливіших партнерів — пропозиції про співпрацю будуть досить частими.

У любовній сфері у Дерев’яних Щурів лад і спокій. Півень любить наводити лад в курнику, і він неодмінно прийде в захват, коли побачить, як ви будуєте стосунки з домочадцями.

Сімейних Дерев’яних Щурів чекає багато приємного в 2017 році — далекі родичі забажають перебратися до вас ближче, так що нудьгувати вам точно не припаде. Вільні Дерев’яні Щури можуть замовляти ресторан — половинка вже на підході, і Півень зробить усе, щоб ви не пройшли повз свою кохану людину.

Азарт і ризик в 2017 році стануть незмінними супутниками Дерев’яних Щурів. Ну а хазяїн року зробить усе, щоб ваші авантюри призвели до шикарних результатів. Для того, щоб поповнити ряди олігархів, Дерев’яним Щурам доведеться добре попрацювати, щоб покінчити зі старими боргами і не залізти в нові кредити. Фінансова незалежність дозволить Дерев’яним Щурам почувати себе чудово: здивувати обранця — будь ласка, поліпшити умови проживання — жодних проблем!

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Щура

Дата народження: 19 лютого 1996 року 7 лютого 1997 року

Земляні Щури — народ працелюбний і терплячий, і в рік Червоного Вогняного Півня у вас, нарешті, з’являться можливості для втілення мрій. На роботі вас поважають — чи це не привід зажадати заохочення? У багатьох Земляних Щурів будуть шанси досягти успіху в професійній діяльності — геніальних ідей у вас, аж занадто, і Півень не потерпить, якщо свої розумні думки ви записуватимете в тонкий зошит і нікому не покажете. Сміливіше дійте, а Червоний Вогняний Півень зробить усе, щоб Дерев’яних Щурів помітили потрібні люди і посприяли вашому успіху.

У любовній сфері у Земляного створіння все гаразд. Ви заслужили щастя, і в рік Півня обов’язково подружитеся і із затишком, і із стабільністю в сімейних стосунках. Домочадці поважатимуть вас — адже Земляні Щури будь-яку справу вирішать, і навіть з сусідами зуміють домовитися. У неодружених Земляних Щурів в рік Півня виростуть крила — ще б, половинки бродять за вами по п’ятах, головне, розгледіти свою любов, і нічого не переплутати. Хоча, Півень не проти і вільних стосунків — в його рік можна і погуляти, і розвіятися, без всіляких зобов’язань і шлюбних контрактів.

У фінансовій сфері Земляних Щурів чекають гарні перспективи. Можете нашивати більше мішечків для грошей — хто знає, раптом Півень вирішив розщедритися, і видати вам грошики золотими монетами? Від всяких шахраїв і авантюристів дбайлива пташка вас захистить — Земляні Щури за увесь 2017 рік жодного разу не зустрінуться з нечесними особами. Але, як відомо, гроши тягнуться до грошей, тому намагайтеся менше витрачати свої капітали на всяку нісенітницю, адже ви навіть за місяць зможете накопити на шикарну купівлю, про яку минулого року і думати не сміли.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Щура

Дата народження: 28 січня 1960 року — 14 лютого 1961 року

Металеві Щури — сильні і владні, Вогняний Півень частенько спостерігатиме за вашими діями, і махатиме крилами від захвату. Ви з легкістю доб’єтеся керівної посади, якщо, звичайно, самі цього забажаєте. З переходом на іншу роботу в 2017 році у Металевих Щурів теж проблем не буде, можете навіть відкрити свою справу, адже Вогняний Півень не сидів на жердині, — він облетів усі необхідні інстанції і домовився з корисними людьми про необхідні деталі. У новому бізнесі бажано не забувати про старих друзів і колег — беріть їх з собою в щасливе майбутнє, не пошкодуєте.

У любовній сфері Металевих Щурів чекає багато чарівних моментів. Адже Металеві ви лише по стихії, а в душі м’які і пухнасті. Весела вдача і добродушність допоможуть Металевим Щурам набути гармонії в сімействі — діточки вас обожнюють, обранець божеволіє від любові, а рідня прислухається до кожного слова. У вільного Металевого Щура в любові і зовсім ідилія — в усіх палацах одружень чекають тільки вас, — залишилося лише знайти половинку, але Півень обіцяє, що з цим проблем не буде.

Золото, як відомо, теж метал, і швидше за все, коштовності липнутимуть до Металевих Щурів. Але якщо ви віддасте перевагу паперовим купюрам, Півень притягне і такі — аби ви посміхалися. Вкладення в рік Півня виявляться вдалими — багато Металевих Щурів збагатяться за декілька днів, головне, прислухатися до інтуїції, але і від розумних порад близьких людей теж краще не відмахуватися. Фінансова незалежність дозволить Металевим Щурам радіти життю — гроші, як відомо, не головне, але коли грошей в достатній кількості, —це приємно.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *