Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Мавпочки народ веселий, і якщо у свій рік ви безтурботно стрибали по гілках, то з приходом до влади Вогняного Півня, у вашому житті мало що зміниться. Єдине, чого попросить хазяїн 2017 року від легковажних Мавп, так це додати в життя трохи планування. Мавпи знають, чого бажають, проте ваші бажання міняються кожну хвилину — сьогодні ви комфортно себе почуваєте в крісельці боса, а завтра готові мчатися на Північний полюс з експедицією. Півень дає добро — займайтеся чим завгодно, головне, щоб вам подобалося, а дбайлива пташка у будь-який момент включить зелене світло.

У любовній сфері для гіперактивних Мавп усе складеться ідеально. Прихильники миритимуться з вашою навіженістю, і Самотні Мавпочки, нарешті, оберуть відповідного для себе партнера. Сімейні Мавпи в 2017 році можуть весело поїдати банани і носитися по ліанах — Півень зробить усе, щоб у вашому дружному сімействі панували мир і благодать. Деякі Мавпочки зустрінуться з лелеками — діточки, що народилися у Мавп в рік Червоного Вогняного Півня, будуть дивовижними особами, і хазяїн року потурбується про те, щоб ваші чада були щасливі.

Хитрих Мавпочок нікому не вдасться обдурити, і немає нічого дивного в тому, що у фінансовій сфері усе складатиметься просто відмінно. Криза? — а що це, здивовано запитують Мавпочки і йдуть перераховувати папірці, що приємно шарудять. Про слово «Банкрутство» Мавпи і не чули, ви, напевно, думаєте, що ця якась екзотична тварина. Півень радить Мавпам замислитися про накопичення — звичайно, куди приємніше витрачати і витрачати, не думаючи про завтра, але пару мільйонів можна і відкласти. Багато Мавп будуть здатні поповнити ряди багачів — так, так, саме вас і не вистачаю в селищі для олігархів.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняної Мавпи

Роки народження : 1956 і 2016.

Вогняні Мавпочки не помітять зміну влади — ну, подумаєш, панувала Червона Мавпа, а тепер на троні сидить Червоний Півень. В принципі, хазяїн року і не збирався кардинально міняти життя Вогняного створіння. Хіба що крісла будуть ширші і зручніші, і костюмчики Мавпи купуватимуть не в магазинах, а замовляти у модних кравців. Мавпи — відмінні керівники, а Вогняні Мавпи народжені для того, щоб займати солідні пости. Навряд чи місцевий мер почне благати вас зайняти його місце, але увійти до вищих ешелонів влади Мавпам вдасться.

Привабливі Вогняні Мавпочки будуть в захваті від приємних змін в любовній сфері — прихильників море: вибирай, не хочу, а на побачення вас зватимуть щодня. Вільним Вогняним Мавпочкам Півень дозволить веселитися і розважатися, а ось для сімейних Мавп зовсім інший сценарій. Деяким час замислитися про переїзд у більше відповідне житло, а багатьом Мавпам непогано б приступити до ремонту, і втілити фантазії в дійсність. У 2017 році ваші діточки дивуватимуть успіхами — заохочуйте чад, і дивишся, до кінця року вам нікуди буде ставити кубки і розвішувати грамоти.

У фінансовій сфері у Вогняних Мавп найповніша ідилія. У вас дар відчувати гроші за версту. Іноді, Мавпочкам досить загадати бажання, як Півень вже тягне в дзьобі скриню, набиту баксами. Але в поводженні з грошами Мавпам бажано проявляти розсудливість і не витрачати їх на вечірки з новими приятелями, що казна-звідки з’явилися. Грошовий успіх може закрутити Мавпам голови — ви навіть не помітите шахраїв, які затишно влаштувалися на вашій Вогняній шиї. Поскаржтеся Півневі — він влаштує такий ураган своїми крилами, що нечесні полетять, не озираючись на край землі.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Мавпи

Роки народження : 1952 рік і 1992 рік.

Водяні Мавпи створення добрі і чуйні, і готові поділитися шматочком хліба, що залишився, якщо раптом зрозуміють, що комусь важче, ніж вам. У рік Півня віддавати останнє не доведеться — усього буде навалом. Кар’єра? — не питання, розішліть резюме, і вас приймуть у будь-якому солідному місці. Зміна діяльності? — можете пробувати себе в чому завгодно, хоч в творчості, хоч в науці, Півень про усе домовився. Для Водних Мавп будуть розкриті двері у бізнес — відкривайте справу, до якої лежить душа, і успіх обов’язково загляне у ваш затишний офіс.

У особистому житті Мавпочкам буде складніше — ви готові віддати серце кожному прихильникові, намагайтеся бути розбірливіше. Вільним Водяним Мавпам бажано шукати половинку не там, де ви звикли — в нічних клубах обранець точно не зависає. Подивіться уважніше на друзів — раптом відповідна людина серед них. Рік Півня гарний для створення сім’ї — Водяні Мавпи відмінно виглядатимуть у весільному вбранні. Для тих Водяних Мавп, які мають штамп в паспорті, Півень приготував побачення з лелеками.

Водяні Мавпи люблять комфортне життя, але до грошей ви байдужі — скільки є, стільки і вистачить. Проте Вогняний Півень не стоятиме осторонь — Водяні Мавпи отримають багато вигідних контрактів, і в 2017 році вам точно не доведеться животіти на одну зарплату. Деякі з Водяних Мавп навіть розбагатіють — чом би не відмітити цю вдачу, відправившись у відпустку, можна і за свій рахунок, адже ви можете собі дозволити таку розкіш. Багато Мавп навчаться планувати бюджет, звичайно, ви навряд чи назбираєте на особняк, але прикупити дачу з лазнею вам вдасться.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яної Мавпи

Рік народження : 2004 рік.

Дерев’яні Мавпи не женуться за славою, а в рік Півня вам це і не потрібно — визнання і успіх самі йтимуть за вами по п’ятах. Вогняний Півень наворожить удачу в професійній сфері. Мавпам потрібно лише визначитися з діяльністю. Бажаєте приміряти костюм бізнесмена? — заради Бога, кравці вже вишикувалися і готові пошити шикарний наряд на замовлення. Мрієте прославитися в творчих кругах? — та усі поети і прозаїки в паніці строчать нові твори, боячись, що ви затьмарите їх своїми талантами.

Любовна сфера в рік Півня порадує Дерев’яних Мавп. Ви натура надзвичайно чуттєва і ніжна — прихильники врахують ці тонкощі і залицятимуться делікатно і ненав’язливо. Життя вільних Дерев’яних Мавп буде повне романтики, вам забажається квітів і визнань, любові і компліментів. Багато хто з неодружених Мавп навіть замислиться про шлюб — немає нічого, що могло б вам завадити. Сімейні Дерев’яні мавпи в 2017 році готови на подвиги заради своїх домочадців — урочисті заходи і веселі подорожі ви почнете влаштовувати кожного тижня, і рідня оцінить ваші зусилля.

Навіщо ми влаштовуємо весілля і поїздки? — схвильовано запитають Дерев’яні Мавпи. Не засмучуйтеся. Вогняний Півень знає свою справу, і повірте, не залишить вас без своєї турботи. Зелений дощ з купюр навряд чи обрушиться на ваші Дерев’яні голови, але фінансові надходження будуть досить непоганими. Дерев’яні Мавпи стримані у витратах — ви без зусиль накопичите пристойну суму, яку можете витратити, на що побажаєте. Будинок, так будинок, шуба, так шуба, а можна те й інше, ще й на вагон з бананами залишиться.

Гороскоп на 2017 рік для Земляної Мавпи

Рік народження : 1968 рік.

Земляні Мавпи народ працьовитий і, незважаючи на легковажне відношення до життя, здатні добитися небувалого успіху. Вогняний Півень не спостерігатиме здалека, він обов’язково влаштується на найближчій огорожі, і періодично кукурікатиме, попереджаючи про конкурентів. Земляні Мавпи доброзичливі, і приятелів у вас повно — друзі розберуться з недругами. У професійній сфері Земляним Мавпам таланитиме увесь рік. Деякі Земляні Мавпи змінять роботу, а багато Мавп відкриють в собі таланти бізнесменів.

Особисте життя Земляних Мавп в 2017 році буде романтичним і дуже цікавим. Неодружені Земляні Мавпи відчують бажання змінити життя — Півень раз у раз проводитиме кастинги серед прихильників, і ось-ось оголосить про переможців. Не забудьте запросити на весілля Вогняного птаха — Півень влаштує усе по вищому розряду. Сімейним Земляним Мавпам потрібно підготуватися до важливої події — ось-ось налетять лелеки, і навперебій пропонуватимуть немовлят. Півень істота сімейна, і допоможе Земляним Мавпам поліпшити стосунки з домочадцями — спілкування з ріднею буде теплим і гармонійним.

Що стосується фінансової сфери, то Земляні Мавпи можуть спокійно зітхнути — кредитам і боргам ви скажете своє тверде: Ні! Борги будуть, але в іншому сенсі — до вас потягнуться охочі позичити грошиків. Не відмовляйте. Усі капітали повернуться у ваші гаманці з гарними відсотками. Багато Земляних Мавп можуть помріяти про нову квартиру з видом на море, або про шикарну машину, в якій поміститься дружне сімейство. Більшість бажань Земляних Мавп Півень виконає — йому нічого не варто зробити ваше життя щасливіше.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Мавпи

Рік народження: 1980 рік.

Металеві Мавпочки діти міцні, і доки інші шукають шляхи виходу з кризи, ви вже сидите в новому крісельці і роздаєте вказівки. Півень цінує уміння Металевих Мавп вибиратися з будь-якої ситуації, але радить бути уважніше на новій посаді. Конкуренти нікуди не втекли, вони просто поміняли колір. У 2017 році у деяких Металевих Мавп з’явиться могутній покровитель — не шукайте каверзи, просто ви дивовижне створення, і допомагати вам одне задоволення. Та й Півень усипав ваш шлях червоно-золотистими пір’їнками, так що сміливо тупайте назустріч вдачі.

У любовній сфері у Металевих Мавпочок особливих змін не очікується, але декілька сюрпризів Вогняний Півень приготував. Вільні Мавпочки можуть готуватися до зустрічі з новою любов’ю, яка, можливо, приведе вас в палац одруження. А там і до лелек рукою подать — погляньте в небо, ось вони розліталися, явно не до дощу, а до щасливої події. Сімейні Мавпи в рік Півня будуть мудрі — рідня потягнеться до вас за порадами, так що намагайтеся уважно вислуховувати улюблених родичів. Партнери по шлюбу в 2017 році навчаться догоджати Металевим Мавпочкам — ви купатиметеся в любові і ніжності.

У фінансовій сфері усе непогано, але Металевим Мавпам слід набратися терпіння. Вогняний Півень про вас не забув, просто спочатку вирішив допомогти тим, хто має більшу потребу. Ваші скрині з багатствами давно підписані, і ось-ось відправляться спеціальним рейсом. Наполегливість і завзятість Металевої Мавпи обов’язково приведуть вас до матеріального прибутку — тут вам і угоди, тут же і контракти, і всілякі вигідні пропозиції. У 2017 році вітається ризик, але Металевим Мавпам про це можна і не говорити — ви народжені для авантюр, та і запах грошей учуєте за тисячу кілометрів.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *