Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози (Вівця)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози (Вівця)

Кози і Вівци — діти артистичні, і Червоний Вогняний Півень неодмінно вас помітить. Кози-вівці в 2017 році будуть задоволені — добрий хазяїн року зробить усе, щоб ви нічого не потребували. Кози не люблять грати головні ролі, але в рік Півня Кізочкам доведеться бути в центрі уваги — ваші ідеї гідні того, щоб про них почув весь світ. На роботі справи складатимуться ідеально, але якщо ви не мрієте про крісло боса, можете походити у нього в замах, це теж приємне заняття. У питаннях планування Козам немає рівних, часом, сам Півень звертатиметься до вас за порадою.

У любовній сфері в 2017 році усе відмінно — Кози-вівці цвітуть і пахнуть, а від численних прихильників доводиться навіть відбиватися за допомогою виблискуючих рожок. Вільні Кізочки можуть планувати весільні церемонії — в РАЦСі тільки на вас і чекають. Сімейні Кізочки в рік Вогняного Півня дізнаються, що означає бути батьками. Як, ви вже маєте спадкоємців? Не проблема, лелеки вирішили, що вашим чадам терміново потрібні братик або сестра. У багатьох Кіз, які перебувають в шлюбі, в рік Півня настане другий, а то і третій медовий місяць — обранець готовий носити вас на руках хоч круглий рік.

У фінансовій сфері Півень приготував багато сюрпризів, зустріч із золотою рибкою забезпечена. Кізочки можуть замовляти нові шубки, грошей вистачить навіть на натуральні, зірки сподіваються, що захисники тварин не помітили цю фразу. Грошові вдачі радуватимуть Кізочек кожен місяць — то боржок прилетить з минулого, то раптом ви станете переможцем якого-небудь конкурсу. Сірі вовки в рік Півня не наважаться і близько підійти до пасовища, на якому пасуться милі Кізочки, так що можете займатися будь-якою справою, яка вам до душі, — дохід буде, не сумнівайтеся.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняної Кози

Рік народження : 1967 рік.

Вогняні Кози-вівці — енергійні, і, пробачте зірок за каламбур, будь-яку роботу ви виконуватимете з вогником. Та й хазяїн 2017 року завжди буде поряд із створінням зі своєї стихії — Вогняний Півень і з людьми відповідними зведе, і фінансів підкине, якщо раптом не вистачить. Можливі розбіжності з колегами — ні, не поспішайте гострити ріжки, буцатися не доведеться, просто деякі товариші по роботі не встигають за вами, і дуже сильно хвилюються із цього приводу. Поділіться досвідом, та й справа з кінцем, але попередьте, що у вашій Вогняній команді немає місця ледарям.

У любовній сфері у Вогняних Кіз усе складатиметься добре. Кізочки не люблять сцен і з’ясування стосунків, але іноді доведеться потерпіти — прихильники, раз у раз почнуть ставити вас перед вибором. Дійсно, скільки можна тягнути — листівки із запрошеннями на весілля давно надруковані, залишилося тільки ім’я обранця вписати, так що шукайте половинку пошустріше. Сімейні Вогняні Кози-вівці увесь рік дякуватимуть Півню за подарунки, якими він вас завалив. То лелека прилетить навантажений гостинцями, то обранця охопить романтичний настрій і він почне вигадувати поеми і любовні серенади на вашу честь.

У сфері фінансів справи підуть в гору — Вогняним Кізочкам часом здаватиметься, що ви потрапили в добру казку. Проте у будь-якій казочці є злі і підступні чарівники, в даному випадку, хитрі особи, яким кортить виманити ваши грошики. Звичайно, дбайливий Червоний Півень захистить вас своїми Вогняними крилами, та і дзьоб його в 2017 році надзвичайно гострий, але остерегтися не зашкодить. Читайте уважніше папірці, які вам дають на підпис, і якщо що не подобається, спопеляйте їх своїм Вогняним поглядом.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Кози-вівці

Роки народження : 1943 рік і 2003 рік.

Вогняний Півень дозволить Водяній Козі-вівці розгулятися. Можете увесь 2017 рік пастися на чарівному Вогняному полі — конкуренти застрягли в минулому році, і з’являться, тільки якщо вам стане нудно. Угоди, в рік Півня, принесуть Водяним Козам-вівцям хороший прибуток. Мало того, усі ділові партнери будують підступні плани, і мріють переманити вас у свою команду. Деякі ідеї Водяних Кіз припадуть до вподоби солідним і впливовим людям, з якими Вогняний Півень підписав довгостроковий контракт. Якщо Водяні Кози-вівці забажають, то Півень замовить і за вас слівце.

Стихія вода наділяє вас творчими здібностями, і це згодиться в любовній сфері. Артистизм Водяних Кіз допоможе завоювати серце будь-кого, хто вам довподоби, так що прихильники зустрічатимуться на кожному кроці. Де флірт, там і романи, а де романи, там і до РАЦСу недалеко — Півень особисто проводить вас до залу реєстрації, і не відстане від Водяних Кіз, доки не побачить заповітні штампи. У 2017 році лелеки поводяться активно, і не залишать без уваги Водяних Кіз — так, так, самий час бігти за блакитними і рожевими пелюшками.

З грошами в 2017 році проблем не буде, вірніше, одна складність все-таки очікується, Кози увесь рік ламатимуть свої Водяні голови — куди витратити стільки капіталів? А для чого ж існують банки? — запитує Вогняний Півень і влаштовується на роботу швейцаром, щоб особисто відкрити двері і впустити Водяних Кіз у виблискуючий заклад солідного банку. Зірки теж дадуть кілька порад — змініть гардероб, зробіть ремонт, з’їздіть у відпустку, та хіба мало куди можна витратити гроші. Ось коли їх немає, тоді інше питання, а у випадку з Водяними Козами усе легко і просто.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яної Кози-вівці

Роки народження : 1955 рік і 2015 рік.

Дерев’яні Кози-вівці — створіння чуйні, ви намагаєтеся допомогти навіть конкурентам. Півень довго спостерігатиме за вашими зусиллями, але, врешті-решт, підлетить і дасть парі ділових порад. Хоча Дерев’яні Кози-вівці в 2017 році порад не сильно потребують, адже інтуїція ваша просто на висоті. Бізнес процвітає, конкуренти поважають, і навіть мріють об’єднатися з вами в одну команду. Довіра річ гарна, але все-таки ушануйте Півня і, перед тим, як ставити де-небудь свій підпис, проконсультуйтеся з одним з юристів Вогняного хазяїна року.

Дерев’яні Кози-вівці істоти домашні, і не особливо люблять блищати на вечірках. Але в рік Півня вас потягне на пригоди, а фліртувати забажають усі — і сімейні і неодружені Кізочки. З вільними Дерев’яними Козами усе зрозуміло — вам ніхто не може заборонити заводити запаморочливі романи і пропадати ночами в клубах. Але сімейним Дерев’яним Кізочкам бажано бути акуратніше — Півень припас стільки гостинців, а ви десь пропадаєте. Лелеки довго не стоятимуть на порозі, образяться і понесуть немовлят сусідам, так що намагайтеся проводити вечори з улюбленими домочадцями.

Грошова ситуація в рік Вогняного Півня порадує Дерев’яних Кіз — капітали будуть не лише в «дерев’яних» рублях, але і в солідніших купюрах. Достаток Дерев’яних Кіз буде рости, потреби, відповідно теж. Відпочинок в селі Дерев’яні Кози влаштовувати перестануть, вам забажається до моря, або того краще, до океану. Зірки не бачать перешкод, купуйте яхту, і вирушайте бороздити усі водойми підряд. Рік гарний для того, щоб замислитися про вигідні вкладення, тут на допомогу поспішать вірні друзі — не бійтеся давати їм гроши у борг, відсотки будуть не гірші, ніж у банках.

Гороскоп на 2017 рік для Земляної Кози-вівці

Роки народження : 1919 рік і 1979 рік.

Земляні Кози-вівці створіння надзвичайно терплячі, сюрпризів від долі вони можуть чекати роками, але зірки поспішають обрадувати — в рік Вогняного Півня, ваші бажання, нарешті, збудуться. Земляні Кози-вівці відмінні дипломати, і Півень обов’язково зведе вас з корисними людьми. У 2017 році Земляних Кіз чекає багато цікавих контрактів, усі угоди пройдуть на ура, а в колективі пануватиме дружня атмосфера. Багато Земляних Кіз можуть випробувати сили у сфері підприємництва — не соромтеся заявляти про себе, і у вас усе вийде в кращому вигляді.

Соромливість — друге ім’я Земляних Кіз, але в рік Півня вам бажано вчитися флірту і любовним іграм. Хазяїн 2017 року придумав для вас цікавий сценарій — від нескінченних і красивих романів крутитиметься голова, пропозиції руки і серця будуть практично щоденними, а від симпатичних прихильників не буде відбою. Але ці принади життя чекають самотніх Кізочек, а ось сімейним Земляним Козам Півень приберіг найсмачніше. Ну, звичайно, ви правильно здогадалися — ось-ось у ваших дружних сім’ях буде поповнення.

З грошами Земляним Кізочкам буде по дорозі. Усе настільки добре, що Земляні Кози почнуть химерувати і витрачати кошти на всілякі і абсолютно непотрібні нісенітниці. Але зірки радять заспокоїтися, узяти валізу з купюрами і віднести її у банк — відсотків вам вистачить і на розваги, і на серйозні покупки, адже навіть сам Рокфеллер, жодного разу не купував безглузді дрібниці, які не входили в його плани (тому він такий багатий). Земляним Кізочкам-вівцям бажано уникати азартних ігор — спокус в рік Вогняного Півня буде багато, але хазяїн року вірить у вашу розсудливість.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Вівці-кози

Роки народження : 1931 рік і 1991 рік.

У Металевих Кіз жорсткий характер, ви ніколи не здаєтесь і йдете напролом — ці якості до душі Вогняному Півневі і він кожен ранок кукурікає на вашу честь. Металеві Кози-вівці чесні і, конкуренти, хоча і пересуджують із цього приводу, в душі поважають ваші принципи, і з радістю переманили б вас до себе. У рік Півня Кози не піддаються ніяким умовлянням — вам буде комфортно на звичному лужку, де свіжа травичка і добрий керівник, який і відпустку надасть, і грошей підкине. Але пару нових справ Півень для вас приберіг — на дозвіллі Металевій Козі бажано поміркувати на цю тему.

Якщо з роботою у Металевих Кіз усе ясно і зрозуміло, то в любовній сфері панує повний безлад. Прихильники ніби змовилися, їм навіть все одно — самотні Металеві Кози, або давно в шлюбі. Залицяльники бродять натовпами, не помічають ранок на вулиці, або ніч, і раз у раз починають співати серенади, або кидатися трояндами. Загалом, зірки дадуть одну пораду — в рік Півня вільним Кізочкам пряма дорога в РАЦС, а сімейним — час замислитися про спадкоємців. Принаймні, залицяльники не вигукуватимуть любовні визнання, якщо побачать вас з немовлям на руках.

Арія Мефистофеля про те, що люди, як відомо, гинуть за метал, не про вас, милі Металеві Кізочки-вівці. Ви до грошей відноситеся спокійно, і купюри відповідають вам взаємністю — вони просто у вас є, і саме стільки, скільки забажаєте. Тут не обійшлося без чаклунських крил Вогняного Півня, але це інша історія. У витратах Металеві Кози стримані, але в рік Півня ви можете дозволити собі надмірності. Ваші принципи не постраждають, якщо ви порадуєте родичів — діточки будуть щасливі купівлі чергової технічної новинки, а старша рідня буде у захваті, якщо ви перекриєте дах на дачі.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози (Вівця)

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *