Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік (рік Червоного Півня) для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік (рік Червоного Півня) для Кота (Кролика)

Ті, хто народився в рік Котика-кролика, можуть розслабитися — Півень до вас прихильний, і в рік свого царювання зробить вас щасливими. Котики обожнюють комфорт — офіс радуватиме затишком, а колеги почнуть ходити навшпиньки, щоб не тривожити ваш спокій. У 2017 році у вас з’являться можливості для зміни роботи. Не поспішайте незадоволено шипіти і махати лапками — зірки знають, що Коти не люблять змін, але вони будуть приємними. За м’яку вдачу Котів поважають усі — від партнерів до конкурентів, а завдяки Кролячій нестримності ви устигаєте добитися успіху там, де інші ще роблять перші кроки.

У любові в 2017 році Котам повезе — адже вас неможливо не обожнювати, і Півень проконтролює, щоб оточення було гідним. Котики, які гуляють самі по собі, можуть і далі розгулювати по дахах, поповнюючи армію своїх прихильників. Якщо забажаєте звити затишне гніздечко, натякніть Півню — він миттєво зведе вас з половинкою. Сімейні Коти будуть на вершині блаженства — рідня готова на усе, аби ви муркотали і потягувалися. Мрієте про потомство? — рік Півня багатий на народження діток, так що поспішайте усамітнитися з улюбленим обранцем.

У 2017 році Коти могли б і не працювати – гроши і так липнуть до ваших м’яких лапок. Але за вашими кігтиками скучили місцеві бізнесмени і олігархи — в рік Півня ви доведете оточенню, як поводяться справжні багачі. Чарівні Коти ходитимуть у Півня в улюбленцях, мало того, що ви забезпечите себе і сімейство, ви ще і добродійністю зможете зайнятися. Причешіть свою пухнасту шкірку — час фотографуватися для журналів. Де гроші, там і Коти, і навпаки — де знаходяться чарівні Котятки, туди ж стікаються капітали. Користуйтеся можливостями 2017 року на повну!

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Кота-кролика

Дата народження: 29 січня 1987 року — 16 лютого 1988 року

У перших числах 2017 року за рогом відкриється магазин одягу для ділових людей — Вогняні Котики-кролики, — вам туди! Костюм повинен відповідати статусу — в новому шкіряному крісельці не пристало сидіти в торішньому наряді. Півень вже поставив своєю лапкою печатку на ваших бізнес-планах — лапа у хазяїна року легка, так що усім починанням Вогняних Котів горітиме зелене світло. Вогняний Півень наповнить Кроляче і Котяче життя оптимізмом. Конкуренти не посміють вам заважати — образити чарівних Вогняних створінь просто неможливо!

Обожнювання, ніжність і ласка — це головні слова у сфері любові для Вогняних Котів-кроликів. Волелюбні Коти замисляться про створення сім’ї — в рік Вогняного Червоного Півня дверей РАЦСу відкриті для вас цілодобово. Ну а ті Вогняні Коти, які вже щасливі в сімейному житті, в рік Півня можуть стригти кігтики — вони вам не знадобляться. Побут радуватиме стабільністю, багато Вогняних Кроликів-котиків відсвяткують поповнення в сімействі — немовлята, народжені в рік Півня, відрізняються міцним здоров’ям і веселою вдачею.

У 2017 році вітаються особи, які люблять накопичувати гроши, — це про вас, милі Вогняні Коти і Кролики. Але і витрачати ви теж любите — Півень з радістю бігатиме з вами по магазинах, лише зрідка зупиняючи Вогняне створіння. Котам вистачить фінансів не лише на парне молочко — ще на рибку залишиться, та й ікру на хлібець ви зможете накладати великими ложками. Велика кількість грошей не може залишити Котів без шикарної відпустки — Півень особисто відправить вас на курорт, а якщо повезе, ви зможете прикупити пару островів про запас.


Гороскоп на 2017 рік для Водяного Кота-кролика

Дата народження: 25 січня 1963 року — 12 лютого 1964 року

Водяні Коти — створіння творчі, і в рік Півня ви проявите таланти скрізь, де тільки можна. Ділові партнери в 2017 році вибудовуватимуться в чергу, адже усі начулися про вашу дипломатію і уміння виплутуватися із складних ситуацій. Крила Півня мелькатимуть перед вами увесь рік, немов в казці. Вогняний хазяїн року пустить за вітром чарівну пір’їнку, і Водяним Котикам залишиться лише йти за нею. 2017 рік багатий на відрядження — Водяних Котів-кроликів знатимуть в обличчя в закордонних готелях, а швейцари танцюватимуть від щастя, лише углядять вашу персону.

Самотні Водяні Коти з Вогняним Півнем нудьгувати не будуть — рік наповнений яскравими зустрічами з прихильниками. Деяке Водяні Коти пізнають справжню любов — якщо ви зберетеся в РАЦС, то сім’я, створена в рік Півня, буде міцною і дружною. Активність лелек буде помічена з перших днів правління Півня — Водяні Коти можуть запасатися пелюшками і іграшками, а хазяїн 2017 року з радістю стане хресним для ваших ангелків. Багато Котів будуть заклопотані ремонтними роботами — не хвилюйтесь, Півень відправив команду будівельників, тільки встигайте розраховуватись.

Де ж набрати стільки капіталів? — здивовано вигнули спинку Водяні Коти і втупилися з надією на Вогняного Півня. Звичайно, в тумбочці, — відповість веселий Півень і підкаже Котам, як заробити гроші. Інтуїція у Водяних Котів-кроликів в 2017 році буде на висоті, і вам потрібно навчитися розпізнавати її підказки. Достаток буде рости в геометричній прогресії (Півень якраз повторив математику з першого по десятий клас), і завданням Водяних Котів буде пошук хорошого банку. Чом би не пожити в рік Півня на відсотки, іноді відволікаючись на роботу до душі?

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Кота-кролика

Дата народження: 11 лютого 1975 року — 30 січня 1976 року.

Вогняний Півень не підходитиме близько до Дерев’яного Кота-кролика, щоб ненавмисно не обпалити ваші ніжні спинки, але допомога хазяїна 2017 року Коти відчуватимуть постійно. То у житті виникне давній друг, і запропонує спільний бізнес, то шкідливий конкурент вирішить, що без вас йому, як без рук і на блюдці принесе вигідний контракт. Загалом, діловий світ прийме дерев’яних Котів з радістю, але і ви не підкачайте — валятися на сонечку і ловити мишок буде ніколи, роботи очікується багато. Дерев’яні Коти виявляється, народжені для зручних крісел і дбайливих секретарок.

Дерев’яні Коти в рік Вогняного Півня будуть повні рішучості змінити своє життя. Вільнеі Дерев’яні Коти кинуться на пошуки половинки — не шукайте обранця на модних вечірках, в 2017 році ваша довгоочікувана любов зустрінеться у іншому місці, наприклад, в театрі, або в бібліотеці. А сімейні Котики-кролики насолоджуватимуться ідеальними стосунками з домочадцями. Ваші діточки будуть переможцями на усіх олімпіадах і конкурсах, обранець стане романтичним і чуйним, а батьки будуть бадьорі і енергійні. Багатьох Дерев’яних Котиків з нетерпінням чекають в пологових будинках — чи не потрібно замислитися про поліпшення житлових умов?

Дерев’яні Коти-кролики не терплять обмежень, особливо в грошах — якщо купюри, то бажано у великій кількості, якщо вклади, то валютні. Не турбуйтеся, Вогняний Півень потурбується про ваші капітали і підкаже, як їх примножити. Тільки з витратами будьте акуратніші. Економити не доведеться, але щодня жити з шиком і пропалювати життя Дерев’яному Коту не бажано. На м’яких лапках в 2017 році Котики стоятимуть міцно — всякі там кризи вам не страшні, а слово Банкрутство ви забудете назавжди.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Кота-кролика

Дата народження: 16 лютого 1999 року — 4 лютого 2000 року

Із Земляним Котом-кроликом Вогняний Півень подружиться — шансів у Котиків-кроликів буде багато. У професійній сфері Земляних Котів чекають приємні зміни — стати ділками бізнесу вдасться не усім, але досягти успіху ви цілком можете. Головне, в рік Півня, — не боятися, і періодично випускати кігтики, нехай конкуренти знають, що за вашим правим плечем завжди маячить веселий Півень, який не дасть вас образити. Земляні Коти можуть проявити таланти у будь-якій сфері — можете стати рестораторами, а можете відкрити галерею. Народ потягнеться — Півень потурбується про рекламу.

Особисте життя Земляних Котиків-кроликів в 2017 році буде багате подіями і повне приємних турбот. Вільні Земляні Коти можуть і далі фліртувати і поповнювати колекцію розбитих сердець. Але якщо Котикам надокучить холосте життя, Півень тут як тут — прилетить разом з вашою довгоочікуваною половинкою. Сімейні Земляні Коти можуть розвалитися в м’якому кріслі і отримувати сюрпризи від долі. Домочадці прислухатимуться до кожного вашого нявкання — тільки шипіти не обов’язково, бажання і без цього виконаються.

Обачливі Земляні Коти-кролики можуть стати хоч принцами — було б бажання. Можете навіть випустити гроши з власним зображенням, якщо звичайні купюри раптом почнуть викликати роздратування, адже їх буде занадто багато. Можна замислитися і про поїздки на всілякі курорти — як, хіба ви ще не купили путівки в далекі краї?

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Кота-кролика

Роки народження: 6 лютого 1951 року — 26 січня 1952 року, 3 лютого 2011 року — 22 січня 2012 року

Металеві Коти — створіння незалежні і горді, і зуміють притягнути до своєї персони Вогняного Півня. Півень рідко показуватиметься вам на очі — пташка знає, що ви здатні досягти успіху і без стороннього втручання. Але іноді Металеві Коти-кролики відчуватимуть, що їм хтось допомагає — то раптом вигідна пропозиція поступить від впливового покровителя, який хтозна звідки взявся, то почнуть з’являтися партнери і захоплюватися вашими геніальними ідеями.

У любовній сфері у Металевого створіння усе складеться чудово. Часом, Котики тинятимуться без діла, і думатимуть, як урізноманітнити життя, яке занадто ідеально. Неодружені Металеві Коти-кролики люблять побути наодинці і помріяти, але Півень не принесе вам такого задоволення — прихильники докучатимуть вам щодня, то записочку романтичну напишуть, то присвятять вам любовну поему. Сімейні Коти увесь 2017 рік насолоджуватимуться щастям — в’яжіть шкарпеточки і прикрашайте дитячу кімнатку, ось-ось в двері постукають лелеки, навантажені немовлятами.

Півень знає, що Металеві Коти-кролики з народження мріють про багате і сите життя без клопоту і турбот. Вогняному птахові нічого не варто здивувати вас грошовим дощом, головне, не відсиджуватися удома, коли на вулиці йде доларова злива. Металеві Коти-кролики оригінальні в усьому, а коли справа стосується фінансів, вам немає рівних. У рік Вогняного Півня Коти розійдуться і навчаться робити гроши ні з чого. Але це тільки з боку здаватиметься, що капітали валяються під ногами — насправді, Металеві Коти акуратно і цілеспрямовано рухаються до своєї мети і ось-ось прославляться на весь світ.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *