Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Тим, хто народився в рік Коня, зірки обіцяють, що 2017 рік буде щасливим. Конячки народ працелюбний, працюють, дійсно, як коні, і в 2017 році Фортуна на пару з Півнем, вирішила вас заохотити. Будь-яка праця має бути винагороджена, і хазяїн 2017 року особисто простежить, щоб Коні отримали нову посаду і підвищений оклад. Коням, що мріють проявити таланти у бізнесі, повезе удвічі — можете пробувати сили у будь-якій справі, хоч в сільському господарстві, хоч у відкритті ресторану. Багато Коней в рік Вогняного Півня зуміють засвітитися в творчій сфері — Вас обов’язково помітять потрібні люди!

З любов’ю в рік Червоного Півня теж усе непогано. Сімейні Коні можуть весело скакати по лугу, пощипувати травичку, і заглядати на капустяні поля — так, так, рік Півня багатий на народження немовлят, і в капусті може знайтися симпатичний подаруночок. А вільні Коні будуть на вершині — в рік Півня прихильники вискакують то тут, то там, немов грузді в дощову погоду. Зірки радять замислитися про похід в РАЦС — в 2017 році там не проштовхнутися, і краще вирішити організаційні питання заздалегідь. Заплітайте шикарні гриви, замовляйте нові підкови і вперед — назустріч любові і щастю!

У фінансовій сфері Коні увесь рік проявлятимуть винахідливість. Угод дбайливий Півень підготував багато, а вам потрібно лише розрахувати сили — чи здатні ви увесь рік тягнути на собі скрині з багатствами? Витрат буде багато, деяким Коням допоможуть домочадці, яким терміново потрібно буде роз’їхатися, дійсно, не міняти ж улюблену квартиру. А багато Конячок можуть мчатися на курорти, хоч автостопом, хоч на позашляховику, а хоч і на особистому літаку (звичайно, не усі Коні будуть здатні купити крилатий транспорт, але деяким все-таки повезе).

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Коня

Рік народження : 1966 рік.

Життя для Вогняних Коней — весела гра, і Вогняний Півень з радістю візьме участь у ваших забавах. Успіх мчатиметься поряд з вами упродовж усього 2017 року. За допомогою Півня Вогняні Коні зуміють перестрибнути будь-які бар’єри, і на шляху до перемоги вам не зустрінеться жодного конкурента. Суперникам за вами не встигнути, а якщо хтось і наважиться дихати в спину, Півень швидко погрозить крильцем. Вогняні Коні — чесні діти, і будь-який бізнес ви вестимете за правилами, що припаде до душі контролюючим органам. Ну, а чом би в 2017 році не подружитися з податківцями?

У любовній сфері Вогняні Коні відчують себе на сьомому небі, адже Коні теж здатні носити крила. Півень подарує масу нових знайомств, багато з яких стануть доленосними. У 2017 році інтуїція вас не підведе, і якщо ви відчуєте свою людину, не роздумуйте, а купуйте карету і мчіть на усіх парах в загс. Сімейні Вогняні Коні насолоджуватимуться теплими стосунками з домочадцями. Ваші ідеї підтримуватимуть усі члени сім’ї, і якщо ви зважитеся на те, щоб замовити у лелек подарунок, ніхто заперечувати не буде.

З грошами в рік Півня Вогняні Коні будуть на Ти. Дійсно, як можна выкать щоденним візитерам — так, так, фінанси не залишать вас в спокої, і докучатимуть своєю присутністю, то на картках, то у вигляді купюр. 2017 рік підходить ризикованим особам — Вогняні Коні можуть і на біржі зіграти, і випробовувати вдачу в лотереї. Підпільних казино краще уникати, хто знає, як там усе влаштовано, а в іншому горітиме зелене світло. Жити з шиком не обов’язково, наприклад, навіщо купувати шубку у бутику, якщо на китайському базарі висить така сама дрібниця, але вдесятеро дешевше.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Коня

Роки народження : 1942 рік і 2002 рік.

Водяні Коні елегантне і ніжне створіння, Вогняний Півень не зможе пролетіти мимо, і обов’язково оселиться по сусідству. Він переговорить з вашим шкідливим босом, і ось-ось вас призначать на престижну посаду. Доведеться і попрацювати, але хіба Водяних Коней злякаєш працею. Ви як і раніше ставитимете рекорди, і колеги разом з керівництвом тільки розводитимуть руками — ви вбиваєте своєю витривалістю наповал. У рік Півня Коні можуть спробувати сили в політиці, звичайно, на роль президента, ви не тягнете, але в кріслах депутатів, або навіть мерів відчуватимете себе комфортно.

З любов’ю у Водяних Коней усе відмінно. Ви ризикові, і мадам Любов не дозволить Водяним Коням нудьгувати наодинці. У рік Півня намалюються залицяльники з минулого життя — вони будуть готові на все, аби мати прихильність Водяних Коней. У сімейних Водяних Коней очікуються приємні зміни в житті. Чада зажадають братиків або сестричок, і доведеться підкорятися. Лелеки, хоча і не збираються над дахом вашого будинку в зграї, іноді все-таки пролітатимуть, і приноситимуть симпатичні свертки.

І вільним, і сімейним Водяним Коням знадобиться багато грошей — першим потрібно завжди виглядати на всі сто, щоб прихильники залишалися вірні, а іншим потрібно запасатися підгузниками, іграшками, і іншими дрібницями для новонароджених. Не хвилюйтесь — ваших заробітків вистачить на усе, якщо що, Вогняний Півень підкине можливості для підробітку. Грошей буде досить для того, щоб і сім’ю прогодувати, і одягнутися, і ремонт, нарешті, завершити. Та що говорити — Водяні Коні хоч зараз можуть бронювати номери в найшикарніших готелях.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Коня

Роки народження : 1954 рік і 2014 рік.

Дерев’яні Коні в рік Півня мають шанси для того, щоб прославитися, і досягти висот в певних кругах. З фантазією в 2017 році у Дерев’яного Коня все гаразд, і ви будете повні цікавих і, часом, геніальних ідей. Експлуатувати вашу працю ніхто не наважиться, до того ж, багато Дерев’яних Коней вирішать, нарешті, поскакати від звичного життя, і випробувати сили в новій діяльності. Інтелігентні Дерев’яні Коні можуть ризикнути і відкрити свою справу, пов’язану, наприклад, з програмуванням, а якщо ви зважитеся на бізнес, що відноситься до творчої сфери, вам і зовсім не буде рівних.

У любові Дерев’яні Коні постійні, і дотримуються правил. Але в рік Півня ви можете вийти за рамки — прихильників буде багато, і Дерев’яному Коню складно зберігатиме незалежний вигляд. Вчіться фліртувати, в 2017 році ви будете надзвичайно привабливі, і заради вас залицяльники на багато що здатні. Сімейні Дерев’яні Коні можуть розслабитися — зміни очікуються тільки приємні, домашні справи радуватимуть стабільністю, а спілкування з ріднею, нарешті, стане теплим і гармонійним. Мрієте про спадкоємців? Тільки натякніть Вогняному Півневі, і він миттю організує зустріч з лелеками.

Дерев’яні Коні з обережністю відносяться до грошей, але в 2017 році ви можете дозволити собі зрадити деяким звичкам. На їжі економити точно не доведеться — на вашому столі круглий рік буде зелена травичка. У багатьох Дерев’яних Коней з’явиться бажання витрачати і витрачати, причому на всяку нісенітницю. Півень не проти того, щоб Конячки веселилися, у нього в запасі стільки капіталів, що вистачить на усіх мешканців планети, і невже Вогняний хазяїн року не поділиться з Дерев’яними Конями парочкою тисяч зеленуватих купюр на розваги?

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Коня

Роки народження : 1978 рік.

До Земляного Коня Півень відноситься з повагою, він оцінить ваші ідеї, і допоможе здійснити плани. Зірки радять Земляним Коням завести зошит і записати туди усі бажання. Спалювати папір і поїдати попіл не обов’язково — Півень допоможе вам і без магічних чудес. Коні народ працелюбний, а Земляні Коні працелюбні удвічі — немає такої справи, з якою ви б не впоралися. Упертість допоможе Земляним Коням добитися відмінних результатів на роботі, а ті Земляні Коні, яким набридло на старому місці, може пробувати себе у будь-якій іншій справі — вас скрізь приймуть з гарячими обіймами.

Земляні Коні в 2017 році будуть надзвичайно привабливі — протилежна стать просто падатиме штабелями у ваших чарівних копит. Рік Півня багатий на захоплюючі і яскраві романи, багато Земляних Коней зустрінуться зі своїми довгоочікуваними половинками. Півень і весілля шикарне організує, якщо попросите, і до поля капустяного проводить, де ледве чи ні в кожному качані сидітиме по немовляті. Сімейні Земляні Коні знайдуть задоволення в домашньому клопоті. Ви самостійні і незалежні, а милі домочадці тільки раді перекласти проблеми на ваші міцні Земляні плечі.

Що ж там з фінансовою ситуацією? — нетерпляче б’ють копитами Земляні Коні. А що про неї говорити, відповідають зірки, з грошима усе шикарно настільки, що часом, Земляні Коні засинатимуть, перераховуючи пачки, які золотистими стрічечками перев’язав Півень. Є один момент, про який зірки зобов’язані попередити Земляних Коней, — зустріч з нечесними людьми. Уявіть собі, в рік Вогняного Півня шахраї нікуди не подінуться, адже чесний хазяїн 2017 року просто фізично не може за усім стежити, тримайте Земляні вушка гостро, і усе буде чудово.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Коня

Роки народження : 1930 рік і 1990 рік.

Металеві Коні ходитимуть в улюбленцях у Вогняного Півня, та і сама Фортуна не залишить вас, вона увесь рік приглядатиме за вами і підкидатиме цікаві і вигідні справи. Металеві Коні в 2017 році відкриють в собі дар ясновидіння — перекваліфіковуватися в чаклунів не обов’язково, але іноді можна і скористатися своїми талантами, головне, не розповідати про це стороннім, особливо босові. Металеві Коні не бояться громадської думки, навпаки, ви навіть щасливі, якщо про вас ходять чутки — адже це прямий шлях до успіху, і піар у будь-якому вигляді буде вам корисний.

У любовній сфері у Металевих Коней усе буде чудово — Півень особисто писав сценарій, так що можете чекати від долі тільки приємних сюрпризів. Вільні Металеві Коні зможуть обирати симпатичні наряди на власне весілля, не біда, що обранець ще не знайшовся, це справа часу, а Півень потурбується про вашу зустріч. Сімейні Металеві Коні можуть звертатися до ріелторів — очікується поповнення в дружному сімействі, і досить скоро кімнати в квартирі здадуться маленькими і дуже тісними.

Фінансова ситуація в рік Вогняного Червоного Півня порадує — Металеві Коні можуть особисто скакати до коваля і просити викувати нові підкови, бажано золоті, щоб відповідали статусу. Зірки щиро сподіваються, що багатство не закрутить голову чарівним Металевим Коням, і ви, як і раніше, доброзичливо посміхатиметеся, і життєрадісно іржати, помахуючи своїми шикарними Металевими гривами.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *