Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

У рік Червоного Вогняного Півня чарівні Кабанчики будуть щасливі. Кабани сприймають світ таким, який він є, і Півневі подобається ваш підхід. Вогняний птах допоможе Кабанам досягти цілей — поспішайте за бонусами, які приготував хазяїн 2017 року.

Активне громадське життя допоможе Кабанам добитися визнання в певних кругах, за вашу персону битимуться багато керівників, аби ви погодилися з ними працювати. Везіння супроводжуватиме вас з перших днів правління Півня — скористайтеся розташуванням Вогняної пташки, і спробуйте сили у бізнесі. Кабани часто звалюють на себе проблеми навколишніх людей, але в рік Вогняного Півня ця звичка буде вам на руку. Сімейні Кабани будуть раді вирішувати усі завдання, а домочадці, у свою чергу, оточать вас увагою і турботою. А ось вільним Кабанам буде непросто — ваші залицяльники в рік Півня поставлять вас перед вибором — час вже відвідати палац одруження з самим гідним залицяльником. Лелеки давно до вас придивляються, і якщо ви поводитиметеся серйозніше, то, мабуть, пташки і відвідають ваш затишний будиночок, підкинувши в один щасливий день згорточок з немовлям.

Кабанам таланить по життю, а в 2017 році Фортуна і зовсім вирішить оселитися по сусідству. Та й Півень буде поблизу — якщо що, звертайтеся! У рік Півня вітається ризик — проводити час в казино не бажано, але прийняти участь в авантюрах друзів можна. Ви довірливі, проте, в 2017 році у вас виявиться дар ясновидіння — використайте цей талант, інтуїція в рік Півня не підведе. Кабани народ чутливий, і до вас вічно тягнуться хитруни і шахраї — не піддайтеся, а якщо бажаєте комусь допомогти, перерахуйте гроши в дитячі будинки, або допоможіть юним спортсменам.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Кабана

Рік народження : 1947 рік і 2007 рік.

У Вогняних Кабанів в 2017 році розшириться круг вибору — Півень підкине Кабанам зі своєї стихії масу можливостей. Просування кар’єрними сходами принесе Кабанам не лише фінансову вигоду, вас чекають і корисні зв’язки, і дуже перспективні контакти. Вогняні Кабани люблять владу, Півень і в цьому посприяє, проте остерігайтеся улесливих розмов конкурентів — в 2017 році багато хто заздритиме вашому успіху. У директорському кріслі важливо не забувати і про вірних колег — залиште колишню команду і ви швидко доб’єтеся процвітання.

У любовній сфері у Вогняних Кабанів суцільні радощі. Вільні Кабанчики почують, нарешті, музику Мендельсона — Півень особисто зіграє вам весільний марш. А замість дівчаток-ангелків, які біжать за нареченою і несуть фату, на вашій урочистості будуть лелеки — так що готуйтеся до сюрпризів. Сімейні Вогняні Кабани можуть відмітити другий медовий місяць — стосунки з обранцем будуть настільки солодкими, що іноді ви станете вигадувати сварки для різноманітності. Рідня Кабанів в рік Півня носитиме вас на руках — ви мудрі і прагматичні, і домочадці знають, що на вас завжди можна покластися. Чесному Вогняному Кабану в 2017 році таланитиме у сфері фінансів — Півень не дозволить всяким шахраям лізти у ваші справи. До угод Вогняних Кабанів не підкопається жоден податковий інспектор, а за усіма вашими грошовими справами можна складати підручники економіки — усе просто ідеально. У Вогняних Кабанів тяга до красивих вчинків — Півень вітає звичку допомагати усім і уся, і раз у раз влаштовуватиме вам зустрічі з потрібними людьми. Проте і про себе не забувайте — потрібно б відновити хлів, хоча, чи можна так назвати казковий палац, який ви з легкістю відбудуєте в 2017 році?

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Кабана

Рік народження : 1983 рік.

Кабани, які народилися під стихією Води, наділені творчими здібностями — цей факт зіграє роль у вашій професійній діяльності. Вогняний Півень навіть побачить у вас конкурентів — не хвилюйтесь, вставляти палиці в колеса він не буде. Голова у Водяних Кабанів працює, як комп’ютер — ви ніколи не розгублюєтеся і завжди знаходите правильне рішення. У 2017 році багатьом Водяним Кабанам повезе у відкритті своєї справи — для них вже і офіс готовий, залишилося лише погодити свої бізнес-плани з обізнаними людьми.
Темпераментні Водяні Кабани увесь 2017 рік почуватимуться щасливими. Вільним Водяним Кабанам Вогняний Півень допоможе обзавестися приємними знайомствами, а вже робити вибір на користь РАЦСу, або залишитися холостяками, вирішувати тільки вам. Сімейні Водяні Кабани в рік Півня радісно сидітимуть удома, і насолоджуватися спілкуванням з близькими людьми. Але деяким заміжнім і одруженим Водяним Кабанам забажається змін — в рік Півня вас чекають пригоди і маса розваг. Проте для цього потрібно змінити обстановку — чом би вам не відправитися в романтичну подорож удвох з обранцем?

У Водяних Кабанів багато енергії, і навіть якщо увесь рік ви купатиметеся в любові, ви зумієте паралельно досягти фінансового благополуччя. Тим більше, Вогняний Півень завжди буде на варті ваших капіталів. У Кабанів бувають моменти, коли ви стаєте надзвичайно щедрими — тримайте себе в руках. Звичайно, не потрібно скупитися, якщо у вас просять гроші родичі, або близькі друзі. Але всяким там хитрюгам, які і дня не працювали у своєму житті, роздавати купюри не обов’язково — нехай геть тупають на завод, і дізнаються, як дістаються потрібні їм папірці.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Кабана

Рік народження : 1995 рік.

Дерев’яні Кабани народ вразливий і сентиментальний. Але ці якості не заважають вам мчати із швидкістю вітру кар’єрними сходами, що вже говорити — ви і Півня здатні обігнати. Але хазяїну 2017 року гонитва не потрібна, його і так непогано годують на чарівному троні. Навпаки, Півень розчистить дорогу для Дерев’яних Кабанів, обдзвонить впливових людей і вам залишиться підписати договір про щасливу співпрацю. І, до речі, доглянете собі солідні годинники — нехай усі дивляться час на мобільниках, а у вас усе буде за правилами.

Дерев’яні Кабани порядні і шанують традиції, але не проти кокетства. У рік Півня ви й зовсім упіймаєте хвилю і вбиватимете протилежну стать своєю чарівністю. Будьте обережні — якщо ви пов’язані сімейними узами, то закоханість вам ні до чого, краще відновити стосунки з обранцем. А ось Вільному Дерев’яному Кабану горітиме зелене світло — романів очікується багато, і один з них обов’язково виявиться з продовженням. Деякі Кабани можуть готуватися до щасливої події — чекайте звісточку від лелек.

Дерев’яні Кабани створіння урівноважені, а якщо справа стосується грошей, вашій холоднокровності можна позаздрити. Ви спокійно тримаєте в руках хоч гривню, хоч мільйон доларів, головне для Дерев’яних Кабанів — стабільність, а усе інше додасться. Молодці! — радісно кричить Півень і тут же підчищає свої засіки, щоб поділитися з вами накопиченнями. Є подарунки і від Фортуни — угод буде досить багато, і ви зумієте відкрити солідний рахунок в якому-небудь швейцарському банку. Багато Кабанів зможуть розширити бізнес — звіть Півня на відкриття чергової філії.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Кабана

Роки народження : 1959 рік і 2019.

Скромні Земляні Кабанчики в рік Півня будуть повні ідей і планів. Вогняний володар року допоможе Земляним Кабанам, а від вас знадобиться зовсім небагато — уміння йти на компроміс, і працьовитість. З останнім у Земляних Кабанів проблем не буде — ви готові жити на роботі, і відволікатися тільки на пару годин сну. Недивно, що багато Земляних Кабанів просунуться в кар’єрі, правда, заздрість деяких колег може затьмарити успіх — не хвилюйтесь, нехай спочатку навчаться працювати, як ви, а вже потім заглядають у ваші кишені і розглядають почесні грамоти.

З любов’ю обстановка непроста — часу на особисте життя у Земляних Кабанів немає! Півень вирішив взятися за вас серйозно — він розбудить вас не лише вранці, а ще й увечері почне кукурікати, щоб ви не засиджувалися на роботі. А там, дивишся, усе і складеться — домочадці бачитимуть Кабанів за вечерею, а обранець зуміє переконати вас в тому, що потрібно і про спадкоємців подумати. У вільного Земляного Кабана повна ідилія — вас ніхто не контролює, ви можете і на роботі романи завести, щоб час не втрачати. Але Півень цього не потерпить — він вже знайшов для вас декілька обранців, і ось-ось почнеться кастинг. У фінансовій сфері для Земляних Кабанів будуть відкриті усі двері — Півень виконає будь-яке бажання, устигайте загадувати. Але від безрозсудних вчинків в 2017 році краще утримуватися — Земляні Кабани не схильні до авантюр, а грошовий успіх будь-кому може закрутити голову. Земляні Кабани навіть в вдома виглядають так, ніби тільки що підписали контракт на мільйон доларів — зрозуміло, що усі ділові люди наслідують вас не лише в поведінці, але і в одязі. Проте за Земляними Кабанами не встигнути — такої кількості солідних костюмів немає навіть у президента.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Кабана

Рік народження : 1971 рік.

Металеві Кабани не люблять прокладених доріжок — вам подавай перешкоди, аби характер загартовувався. Попросіть Півня, він і конкурентів піджене, і інтриги сплете, якщо бажаєте. Але хазяїн 2017 року не дозволить собі подібних витівок — усе буде так, як ви заслуговуєте. А приводів для того, щоб нагородити Кабанів, накопичилося достатньо. Металеві Кабани справедливі — ви навіть посаду готові віддати, якщо відчуваєте, що хтось цього потребує. У 2017 році подумайте про себе — з вашою геніальною Металевою головою давно потрібно сидіти в президентському кріслі.

У любовній сфері у Металевих Кабанів очікується багато приємного. Півень простежить за тим, щоб у вашому житті панувала гармонія. Сімейний Металевий Кабан замислиться про те, щоб змінити місце проживання — Півень знайде вам і квартиру, і будинок, ви тільки натякніть. Переїжджати в інше місто не обов’язково — прикупіть пару будиночків в різних кінцях світу, і літайте туди-сюди, як на дачу. Вільні Кабани в рік Півня зрозуміють, що далі тягнути не можна. Хазяїн 2017 року рад, що ви замислилися про створення сім’ї, але не кваптеся — бігти в РАЦС з першим зустрічним не обов’язково.

Металеві Кабани самостійні, ви не любите, коли вам допомагають. Але Півня хіба переспориш? Він носитиметься по банках і приноситиме вам здобич в дзьобику: то пачка доларів, то акції, то договори на підпис. Не відмовляйтеся — Вогняний володар не до усіх такий прихильний, так що користуйтеся моментом. «Зайві» гроши дадуть Кабанам необхідне почуття свободи — чим погано лежати на сонечку, поки інші працюють? Совість вас мучити не повинна — адже ви не народилися в грошовій сорочці, а усіх благ досягли за допомогою працьовитості і завзятості. Так що, насолоджуйтеся — ви цього гідні!

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *