Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Вогняний Півень паритиме над землею поряд з Драконами увесь 2017 рік. Дракони літаючи у хмарах, будуть в курсі усіх справ — в професійній сфері крилатому створінню не буде рівних, адже з висоти вам усе видно. Дракони прагнуть до ідеалу, і Вогняний Півень обов’язково допоможе — ви станете геніями у будь-якій області, будь то кулінарія, або політика. Дракони не можуть сидіти без діла, навіть у відпустці вас можна застати за підписанням договорів — в 2017 році ваш ентузіазм дозволить досить швидко піднятися кар’єрними сходами.

У любовній сфері Дракони матимуть успіх. Півень начаклує море любові і океан щастя, але і ви не підведіть гордого птаха — будьте готові до зустрічі з половинкою. Навіть випадкове знайомство в 2017 році може привести крилате створіння в РАЦС — і Півень погуляє на вашому весіллі. Сімейні Дракони можуть готуватися до радісних вістей — лелеки, пролітаючи мимо, підслуховували вашу розмову з обранцем, і ось-ось нагрянуть з гостинцем. Дітки, народжені в рік Півня, будуть щасливі в житті — Вогняний птах візьме їх під опіку.

Маленькі дітки — великі витрати, але Драконам хвилюватися нема про що. Фінансова ситуація в 2017 році порадує. На прибуткові угоди у вас справжній нюх, а інтуїція Драконів в рік Вогняного Півня кричатиме про майбутню вдачу. Можете запастися пачкою лотерейних білетів, але купуйте їх в різних місцях. Дракони — істоти незалежні, і вас хлібом не годуй, а дай пожити на широку ногу і похвастати. Що ж, Червоний Півень створить умови для шикарного життя — витрачайте, поки не набридне! Драконам бажано іноді думати про майбутнє, наприклад, замість купівлі дуже дорогого кільця, можна і на новеньку машинку відкласти, хоча, це ваша справа.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Дракона

Дата народження: 31 січня 1976 року —17 лютого 1977 року

До Вогняних Драконів Півень відноситиметься з турботою — стихія з хазяїном 2017 року у вас одна, та й крила золоті є. Півень почне оберігати Драконів з подвоєною увагою. То співробітники прийдуть, готові працювати не за страх, а за совість, то дурнувата секретарка зникне, а на її місце явиться мудра леді. Справи йтимуть, як по маслу, і в професійній сфері Дракони доб’ються шикарних результатів. А де ж ложечка дьогтю? — запитають недовірливі Дракони. Якщо потрібно, Півень виведе з тіні пару конкурентів, та хіба вони забажають битися з вогнедишним створінням?

Так само і в любові — звідки взятися суперникам, якщо Вогняні Дракони сама Чарівність. Особисте щастя Дракони розуміють по-різному. Якщо одним Дракошам досить пари прихильників, то інші Вогняні створіння мріють про натовп залицяльників — вибирати, так вибирати. Але зірки впевнені: у більшості Вогняних Драконів є шанс зустріти половинку — уважніше дивіться на всі боки. Сімейні Дракони запурхали від щастя — турботи будуть приємними, а клопіт стане приносити лише задоволення.

Багатьом Драконам доведеться витрачатися на підгузники — це саме те, про що ви подумали. Ай-ай — тут же закивали головами Вогняні створіння, та на дитяче принаддя грошей не напасешся. А хіба ви не знали, що Півень знайшов вам непогані підробітки. Та і пару вигідних пропозицій пташка приготувала про запас. Так що, потрібно засукати Вогняні рукави і братися за справу — збирання грошиків праця нелегка. До того ж, в головах Вогняних Драконів давно зріють геніальні ідеї — Півень допоможе утілити в життя найграндіозніші плани. Грошей вистачить не лише на пелюшки і сорочки, можете купувати своїм чадам коляски з радіоуправлінням і будувати казковий палац.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Дракона

Роки народження: 27 січня 1952 року — 13 лютого 1953 року; 23 січня 2012 року — 9 лютого 2013 року

Водяні Дракони не такі енергійні, як їх Вогняні побратими, проте ви можете не лише парити по небу, але і плавати в океанах. Простір для діяльності буде великий — Вогняний Півень про це потурбується. Обставини сприятливі до розширення бізнесу Водяних Драконів — чим не привід покликати в команду вірних друзів? Ваші приятелі в рік Півня думатимуть не лише про розваги, вони вам стільки бізнес-планів притягатимуть, що мало не буде. Так що орендуйте офіс солідніше — досить скоро ви його і купити зможете.

У любовній сфері лад та спокій, але це лише на перший погляд. Вільний Водяний Дракон буде нарозхват у протилежної статі — починайте обирати весільне вбрання. Для сімейних Водяних Драконів Вогняний Півень приготував багато цікавого. Доля подарує багатьом Дракошам другий медовий місяць — а там вже і про спадкоємців прийде час замислитися. Півень не зможе допустити, щоб Водяні Дракони насолоджувалися самотністю — ось-ось у вашому будиночку зазвучить дитячий сміх, і ви раз у раз спотикатиметеся об незліченні іграшки.

У рік Півня Водяні Дракони можуть розраховувати на дохід від творчої діяльності — навіть одна ідея може стати джерелом добробуту. А цих ідей у вас достатньо — сильні світу цього вже стоять під вашим балконом, в надії поспілкуватися, і перекупити парочку розумних думок. Життя порадує Водяних Драконів вигідними угодами, та і від цікавих пропозицій в рік Півня відбою не буде — усе складається саме так, як і мріяли Водяні Дракони. 2017 — навіть цифри в назві року симпатичні, і навіщо дивуватися, що усі ваші зусилля призводять до шикарних результатів.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Дракона

Дата народження: 13 лютого 1964 року — 1 лютого 1965 року

У рік Півня Дерев’яним Драконам доведеться багато працювати, та хіба вас злякаєш подібним прогнозом. Ви ні секунди не здатні бути на місці — Півень надасть тисячі шансів для того, щоб ви проявили таланти. Дерев’яним Драконам дістануться лаври переможця, причому не один раз — стежте за тим, щоб ваша Дерев’яна голова не затьмарилася від слави і похвал. До речі, 2017 рік багатий на подорожі — Дерев’яні Дракони із задоволенням відправляться за кордон, ваш професійний досвід безцінний, та і вам не заважає підучитися у зарубіжних партнерів.

У любовній сфері Півень буде налаштований доброзичливо і Дерев’яний Дракон пізнає щастя. Вогняному хазяїну 2017 року неважливо — одружені ви чи ні. У Півня вистачить сил на всіх — вільних Драконів Вогняний птах познайомить з половинкою, а сімейний Дерев’яний Дракон може влаштовувати хоч десяток незапланових медових місяців. Дракони, які мають спадкоємців, можуть готувати красиві рамочки для почесних грамот — діти увесь рік радуватимуть успіхами. А Дерев’яні Дракони, які ще не тримали в руках пелюшки, можуть поспішати в магазин для новонароджених.

Дерев’яні Дракони можуть довірити управління грошима Півню — він примножить ваш капітал. Переказувати гроши на рахунок хазяїна 2017 року вам не потрібно — у Півня цього добра вдосталь. Зірки бачать грандіозний фінансовий успіх, Дерев’яні Дракони розгубляться від такої вдачі, але інтуїцію бажано тримати включеною. Де великі гроші, там і хитрі шахраї — тримайте дерев’яні вушка на макушці і змащуйте крильця, щоб у разі чого наздогнати нечесних. Зірки заздрісно зітхають, уявляючи витрати Дерев’яних Драконів — поділиться зі світилами парою мільйонів.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Дракона

Дата народження: 17 лютого 1988 року — 5 лютого 1989 року

Земляні Дракони — народ наполегливий і Вогняний Півень розчуленно спостерігає, як ви махаєте своїми крильцями, літаючи у пошуках вигідної роботи. Земляні Дракони не повинні боятися змін і всіляких експериментів — Півень забезпечить вас і вдалими угодами, і цікавою співпрацею, головне, діяти сміливіше. 2017 рік сприятливий для Земляних Драконів, які наважаться відкрити свій бізнес, — немає нічого простішого, вашим ідеям таємно заздрять олігархи, а за вашими бізнес-планами почали полювання.

У любовному плані рік карколомний. Земляні Дракони можуть шукати половинку хоч в повітрі (чом би не познайомитися в літаку), хоч на землі (гуляючи по вишневому саду), хоч у воді (катаючись на річковому трамваї). Зірки натякають, що половинка не сидітиме на печі, а почне в рік Півня переміщатися із швидкістю світла, так що розкривайте очі і видивляйтеся свою любов, принагідно фліртуючи і насолоджуючись швидкоплинними романами. Сімейні Земляні Дракони знають, чого їм бракує для щастя. Якщо вже є спадкоємець, то чом би не знайти в капусті братика або сестричку?

Вогняний Півень дружить з грошима, і обов’язково поділиться секретом цієї дружби із Земляним Драконом. Дракони обожнюють планувати, і це згодиться для досягнення успіху у фінансовій сфері. До речі, іноді в 2017 році корисно ризикувати — звичайно, не потрібно ставити мільйони, перекидаючись в карти, але, граючи в лотерею, легко збільшити запаси грошиків у декілька разів. Частину коштів Земляні Дракони можуть витратити на розваги — адже ви давно мріяли відправитися на курорт! Квартири і машини можна купити і після відпочинку, хоча, якщо ви боїтеся зростання цін, можете зробити це прямо зараз.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Дракона

Дата народження: 5 лютого 2000 року — 23 січня 2001 року

Металеві Дракони — міцні, і навіть Півень не знає чим їм допомогти, адже будь-які проблеми ви клацаєте, як насіння. В принципі, в 2017 році у Металевих Драконів і складнощів особливих не очікується, хіба що, вам належить зробити нелегкий вибір — в якій галузі краще проявити таланти. Вогняний Півень надасть Драконам багато можливостей — беріть усе, що дають, а потім розберетеся. Можете приміряти костюм керівника — зірки упевнені, що Металеві Дракони відмінно виглядатимуть в солідному діловому наряді.

Любові усі стихії покірні, а Метал — особливо. Нещаслива любов загартовує характер Металевих Драконів, а щасливі стосунки роблять вас м’якими і податливими. У рік Півня сумувати і засмучуватися із-за невдалих романів вам не доведеться. Вільні Металеві Дракони знайдуть половинку досить швидко — Півень прокукурікає, коли потрібно. А сімейні Дракони можуть прямо зараз займати місця в дитячому саду — черга там, як відомо, велика.

Фінансова ситуація для Металевих Драконів складеться непогано. Ви готові до великих заробітків, але з витратами слід бути акуратніше. Півень попереджає про те, що у багатих Драконів з’являться родичі, яким знадобляться квартири в центрі. Можуть проявитися друзі, що не згадують про вас десятиліттями. Роздавати нечесним дядькам і тіткам кровно зароблені грошики не обов’язково. На близьких людей Металеві Дракони можуть витрачатися із задоволенням. Чому б, наприклад, не придбати для улюбленої бабусі сад — щаслива старенька тут же кинеться вирощувати виноград і сливу. Домашнє винце — мила справа!

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *