Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Зірки щиро радіють за тих, хто народився в рік Бика — в 2017 році Вогняний Півень візьме вас під своє крильце. Наполегливі Бики піднімуться кар’єрними сходами — шлях не близький, проте надійний. В ролі керівників Бики проявлять кращі якості — підлеглі будуть задоволені. Чого не скажеш про конкурентів — мало того, що Півень скльовує усі їх договори, Бики ще злякають суперників грізними ріжками. Бики люблять владу, і дотримуються умов і традицій, проте в рік Півня вам будуть до вподоби нововведення — ніхто не перешкодить Бикам досягти успіху у бізнесі, або в творчій діяльності.

У любовній сфері Півень також не залишить Биків, які незважаючи на сердитий вигляд, романтичні і сентиментальні. Сімейні Бики порадіють поліпшенням стосунків з домочадцями — Півень хазяйновитий хлопець, як і ви, і з радістю візьме участь в сімейних урочистостях, яких в 2017 році буде багато. Вільні Бики в рік воладарювання Півня можуть перебиратися зі свого пасовища на нові луги — романів буде досить, так що закохуйтеся на здоров’я. Можна і на капустяних грядках попастись — рік Півня багатий на народження діточок, Бички можуть обирати коляски, і облаштовувати дитячі кімнатки.

Сімейні турботи і любовний клопіт потребують грошового підживлення — Півень про це знає, і потурбується про Биків. Півень навіть пожертвує парою пір’їнок: як старий Хотабич видере пір’їнки з бороди і начаклує Бикам вдачу у фінансовій сфері. Але наполегливі Бики повинні пам’ятати — гроші не завжди бувають лише результатом фізичних зусиль. У 2017 році вітається розумова діяльність — ваші ідеї допоможуть збагатитися, та і в лотерею не завадить пограти. Хто знає, які виграші приготував веселий Півень? Можливо, і на нову квартиру вистачить — ризикуйте, і отримуйте задоволення!

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Бика

Дата народження: 8 лютого 1997 року — 27 січня 1998 року

Для Биків зі своєї стихії Вогняний Півень приберіг багато цікавого. Тут вам і впливові покровителі, готові безоплатно допомагати, і ділові партнери, що прислухаються до кожного слова Биків. Вогняні Бики — довірливі, і цей факт змусить Півня оберігати Вас з подвоєною увагою від нечесних осіб. Всілякі шахраї не підійдуть до Вогняних Биків ближче, ніж на кілометр — можете бути спокійні. Проте Півень не зможе контролювати справи шахраїв в Інтернеті — Бикам не слід довіряти фінансовим пропозиціям з незрозумілих сайтів.

У любові Вогняні Бики купатимуться. Невдалі романи залишаться у минулому, та ви про них і не згадаєте — Бикам ніколи сумувати і перебирати фотки з колишніми коханими. У рік Півня залицяльників буде багато, деякі Бики втечуть в села, щоб завести романи. Можна і весілля зіграти — за статистикою, в сім’ях, створених в рік Півня, найменша кількість розлучень. Так що друкуйте запрошення — зірки з радістю погуляють на весіллі чарівних Вогняних Биків.

Для весілля потрібні фінанси, і чималі — ну, а в чому проблема? Такої кількості грошей, яка буде в рік Півня на картах Биків, не видасть жоден банкомат, і печаль у Вогняних Биків буде одна — доведеться стояти в черзі у банку. Та ще і ваші боржники, звідкись візьмуться і почнуть віддавати вам зайняті гроші, причому, з відсотками. Гарна фінансова ситуація відмінний привід для подорожей. У рік Півня Вогняні Бики можуть дозволити собі відправитися куди завгодно — на курортах дізналися про ваше багатство, і туристичні агентства готові за вас битися. А персонал з санаторіїв кинувся в салони краси, раптом повезе зачарувати Биків — будьте насторожі!

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Бика

Дата народження: 3 лютого 1973 року — 22 січня 1974 року

Водяні Бики — ніжні, і дбайливий Півень не залишить Вас без опіки. У Водяних Биків з’являться шанси вийти в лідери, і отримати перемогу над конкурентами, але зірки попереджають — роботи буде багато! Проте важка праця лякає Водяних Биків меньш за все — з вашими-то вміннями знаходити вихід з будь-якої ситуації! У рік Півня Бикам слід бути уважніше при роботі з паперами — дрібні букви написані не для того, щоб ті, хто читає лаялися і бігли за лупою. У разі чого звіть юриста — у Вогняного Півня якраз є непоганий фахівець.

У рік Півня багато Водяних Биків можуть не помітити різниці між діловою і любовною сферою. Неформальна обстановка в колективі цілком може привести до службових романів — а хіба хтось проти? Але Півень включить Бичкам зелене світло у тому випадку, якщо ви необтяжені сім’єю — можете завести, хоч десяток романів, усі товариші по роботі ніби змовилися бродити за Водяними Биками по п’ятах і бурмотати компліменти. А сімейні Бики порадіють спілкуванню з домочадцями — в 2017 році рідня балуватиме вас підтримкою і розумінням.

З грошима в 2017 році Водяні Бики подружаться — найчастіше липнути будуть зелені купюри, так що підставляйте долоньки. Шансів збагатитися Вогняний Півень надасть багато — Водяні Бики мають бути напоготові, щоб частіше отримувати щедрі винагороди. Можна трохи почудити і притягнути у своє життя грошенят за допомогою магічних ритуалів. Водяні Бики, звичайно, не занадто вірять в подібні речі, але спробувати можна. Підкови, монети під килимком, фігурка жаби з мішечком грошей — та що завгодно, аби спрацювало! Адже і Червоний Півень вас в спокої не залишить і підкидатиме можливості для підробітку ледве чи ні кожного тижня.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Бика

Дата народження: 20 лютого 1985 року — 8 лютого 1986 року

Дерево будить тепло, і Вогняний Півень не обійде увагою таких чудових особистостей, як Дерев’яні Бики. Стримані і терплячі Дерев’яні Бики — мрія будь-якого керівника, що себе поважає, і обов’язково допоможе вам. Дерев’яні Бики в рік Півня розійдуться не на жарт — колеги, що звикли до того, що ви завжди спокійні, навіть злякаються. Але коли Бики досягнуть перемоги в кар’єрі… В солідних кріслах Дерев’яні Бики виглядатимуть дуже гармонійно і ніскільки не зазнаються.

У любові Вогняний Півень обіцяє багато цікавого. Скоро і самі усе зрозумієте — одного разу вийдете на вулицю, а там не проштовхнутися від прихильників, що стоять з плакатами і вашими портретами. У сімейних Дерев’яних Биків усе взагалі шикарно — домашні питання вирішуються так швидко, що створюється враження, що Півень самостійно лагодить вам крани, і змащує скрипучі двері. До речі, зірки трохи не забули повідомити Дерев’яним Бикам радісну звістку — ось-ось у вашу сторону полетять лелеки, так що збігайте за посагом для немовлят.

Хто не працює, той і не лопає — ця народна мудрість не для вас. І вже в рік Вогняного Півня Дерев’яним Бикам грошей вистачатиме на усе. Півень приготував сюрприз — пташка відшукала банк, в який можна вигідно покласти гроши. Повірте, в 2017 році ви можете собі дозволити відкласти енну суму саме для цієї мети — пожити на відсотки, які крапатимуть регулярно і стануть відмінним доповненням до вашого заробітку. А як же автомобіль мрії? — запитають нетерплячі Дерев’яні Бики. Та заради Бога, поспішають обрадувати зірки, можете навіть гараж новий купити — є думка, що ви не обмежитеся придбанням однієї машини.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Бика

Роки народження: 29 січня 1949 року —16 лютого 1950 року; 26 січня 2009 року —13 лютого 2010 року

Земляні Бики — створіння уперті. Півень допомагатиме вам непомітно, адже Земляні Бики звикли покладатися на свої сили, і гордяться самостійністю. Колеги не зможуть докоряти вам в тому, що ви добилися успіхів в професії, завдяки чиїйсь підтримці — лише працьовитість і наполегливість Земляних Биків приведуть вас в 2017 році до нової посади. А чи дозволить Вогняний Півень вам довго сидіти на новому місці? Звичайно, ні — ось-ось замаячать нові перспективи, і заметушаться зарубіжні партнери, яким забажається укласти з вами контракти.

Пані Любов не зможе пройти повз таке чарівне створіння, як Земляні Бики — романів буде стільки, що ви зіб’єтеся з рахунку. Півень і весілля організує, і з житлом допоможе — тільки натякніть. Сімейні Земляні Бики купатимуться в щасті — Півень не дозволить нудьгувати і маятися від неробства. Клопоту буде багато, але вони будуть приємними — то зібрати діточок з тренування, адже у чад несподівано відкриються таланти фігуристів, або лижників, то зробити прибудову до будинку — адже поповнення в сімействі змусить замислитися про розширення площі.

І, звичайно, Земляні Бики вже зрозуміли — усі ці принади життя необхідно фінансувати. Зірки обіцяють багато вигідних угод, а про шахрайство Земляні Бики можуть забути — багатьом відомо про гостроту ваших ріжек. Увесь рік можете балувати себе обновками — адже так приємно купувати наряди, не хвилюючись про те, що не вистачить грошей на їжу. Гроші залишаться — вам ще набридне їсти ікру, і закусювати шампанське ананасами і рябчиками. Проте розповідати на кожному кроці про багатство не обов’язково — навіть близькі друзі можуть позаздрити, що вже говорити про сусідів. Бути підпільними мільйонерами теж захоплююче заняття.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Бика

Дата народження: 15 лютого 1961 року —4 лютого 1962 року

Як відомо, Бики — народ упертий, а вже Металеві Бики уперті удвічі. Немає нічого, що могло б зупинити вас на шляху до мети в рік Вогняного Півня. Перешкоди ви не обходитимете — навіщо витрачати час, якщо перешкоди можна зруйнувати? Півень буде в захваті від Металевих Биків, веселий птах наповнить ваше життя і кар’єрним ростом, і успіхами в бізнесі. Тільки сидячи з короною на голові, не забувайте про тих, хто допомагав зайняти тепле містечко — в рік Півня Металевим Бикам знадобиться команда вірних компаньйонів.

У любовній сфері очікуються плутанина. Зірки не збираються вас лякати — просто раз у раз виникатимуть ситуації, коли Металевим Бикам доведеться робити вибір, а прихильники будуть нетерплячі. Проте ваша половинка в рік Півня вирішить бути непомітною — шукайте гарненько, адже 2017 рік чудово підходить для відвідування РАЦСу. Одружені і заміжні Металеві Бики можуть порадіти другому медовому місяцю — Півню нічого не варто начаклувати оновлення почуттів у сімейних пар. Діточки в рік Півня зазвичай народжуються, ледь ні геніями — поспішайте розлучитися зі шкідливими звичками і замисліться про спадкоємців.

Матеріальне становище Металевих Биків не викликає побоювань. Півень створить стабільні умови для фінансової діяльності — тільки встигайте висувати ідеї, і шукати чесних партнерів по бізнесу. Грошові бонуси від Вогняного Півня — закономірний результат працьовитості Металевих Биків. Проте витрачати направо і наліво краще не поспішати — адже банки існують не лише для того, щоб брати в них кредити, можна і самим непогано влаштуватися, вклавши капітали на вигідних відсотках. Вогняний Півень обіцяє якщо не золоті гори, то вже срібні пагорби точно!

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *