Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Згідно з китайським календарем, Червона Вогняна Мавпа не залишить нас з боєм курантів, а погосподарює ще трішки, доки Вогняний Червоний Півень летить до свого трону. Півень прийме владу 28 січня 2017 року, і усі одинадцять тварин будуть у хвилюваннях — ніби до Мавпи вже звикли, а що ж принесе з собою навіжений Півень?

Півень — пташка неспокійна, але справедлива, тому усі в його рік почуватимуть себе досить комфортно. Хазяїн 2017 року відноситься до усіх тварин з теплотою і розумінням, а деяким і зовсім благоволить. Червоний Вогняний Півень — істота сімейна, в його курнику завжди світ і спокій, порядок і достаток. І в нашому житті усе складеться непогано — любовна сфера буде наповнена щастям і романтикою, а в сімейному житті багатьох чекають приємні сюрпризи — рік Півня багатий на весілля і народження діток. У 2017 році Півень потурбується і про поліпшення житлових умов — адже комфорт проживання, і затишна квартирка теж є складовими щасливого сімейного життя.

Люди, які знаходяться в пошуку своєї половинки, в рік Півня можуть зітхнути з полегшенням — шансів на те, щоб зустріти неземну любов, буде досить багато. Червоний Вогняний Півень — птах свавільний, і любить показати характер. Усім, хто в його рік буде сміливий і позитивний, Вогняний хазяїн обов’язково принесе вдачу. В рік Півня романів буде багато, а завдяки впливу веселої пташки, багато пар насолоджуватимуться вільними взаємовідносинами, побачення можна влаштовувати мало не щодня, але і до створення міцних щасливих союзів Півень прикладе свої крильця.

Що стосується сфери фінансів, то 2017 рік стане одним з найвдаліших в цьому відношенні. Символ року — лідер за вдачею і, хоча він обожнює покрасуватися і похвастати своїми успіхами, хазяїн 2017 року не заперечуватиме, якщо хтось обжене його на шляху до багатства. Курочка, як відомо, по зернятку клює, так само і Червоний Вогняний Півень — повільно, але вірно допомагатиме нам досягти фінансового благополуччя. Півень відважний і хоробрий, а гроші зазвичай липнуть до рук тих, хто не боїться ризикувати. Вже у свій рік чарівний птах потурбується про те, щоб усі зачини отримали за заслугами — грошей вистачатиме не лише на хліб з маслом, можна буде дозволити собі і серйозні покупки, і дорогий курорт.

Півень оцінить зусилля кожного з нас, але особливо благоволитиме тим, хто не лінується і не боїться рухатися вперед — своїми різнобарвними крилами Півень начаклує і скрині із золотими монетами, і коштовності в тайничку. На крайній випадок, Півень вже випустив декілька мільйонів банківських карток з непоганим вмістом — фінанси не співатимуть романси, це вже точно.

З кар’єрою в рік Півня проблем не буде. Півень відвертий, і звичайно, допоможе тим, хто йде вперед, не замислюючись про наслідки. Але зірки все-таки бажають застерегти — іноді краще промовчати, адже це не вважатиметься за приховування істини. Півень начаклує своїми вогняно-червоними крильцями удачу в творчій сфері — кар’єрний ріст не за горами, і в 2017 році багато людей можуть похвалитися славою і визнанням. Але знову ж таки — ніякої скромності, і тим більше, ніякій ліні — тільки вперед, до перемоги і до успіху з високо піднятою головою.

Півень — консерватор, і не занадто любить всякі нововведення, проте він не перешкоджатиме в рік свого правління тим особам, які не бояться пробувати свої сили в новій діяльності. Тим, хто наважиться змінити роботу, Півень підкине декілька порад, і зведе з потрібними людьми, важливе лише, не пропустити зустріч. А якщо нинішня робота влаштовує, але бажаєте посаду вище і солідніше — Півень і тут посприяє і поговорить з керівництвом за пляшкою коньяку. З колегами в рік Півня сваритися небажано — саме вони допоможуть змінити офісний стілець на зручне шкіряне крісельце, та і за костюмчиком, відповідним статусу, з вами сходять.

Тепер бажано прояснити питання, яке хвилює найбільше : як вогняний Півень буде товаришувати з іншими стихіями?

Отже, з тими, хто народився в рік вогняної тварини, проблем точно не буде — свою стихію Півень любить, і вже точно зробить усе, щоб вогняні побратими ні чого не потребували. Із земними людьми Півень буде дружний — вогонь зовсім не проти землі, навпаки, він цінує завзятість осіб, народжених під цією стихією. Води вогняний Півень побоюється, але це не означає, що він не допоможе людям, які народжені в рік водяної тварини, — Півень поважає стихію води і зробить усе, щоб допомогти і дати підказку. Що стосується дерев’яної стихії — не хвилюйтесь, Півень не обпалюватиме дерево і не розводитиме вогнище. Він і зігріє, і утішить, і навіть підкине масу сюрпризів. З металом вогняний Півень подружиться з перших днів правління — адже метал у вогні стає ще міцніше, так що удача ходитиме по п’ятах за тими, хто народжений в рік металевої тварини.

А як же Червоний Вогняний Півень буде відноситися до людей залежно від того, в рік якої тварини вони народилися? Бичок, Котик (Кролик), Конячка, Коза (Вівця), Півень, Собака і Кабан точно можуть бути спокійні — Півень ні в якому разі не образить домашніх тварин, адже він і сам пташка, яка любить комфорт і завжди стежить за господарськими справами. Тигра Півень поважає за сміливість і відвагу, а Щура любить за хитрість і уміння пристосовуватися. Змійка Півню просто симпатична сама по собі, а Дракона Півень цінує за чарівні крила і неймовірну щирість. З Мавпочкою Півень точно порозуміється — весела мадам, поки передавала трон, встигла розповісти хазяїну 2017 року пару анекдотів — ті, хто народився в рік Мавпи, в рік Півня можуть продовжувати жартувати і радіти життю. В цілому, прогноз на рік Червоного Вогняного Півня оптимістичний, важливо лише зустріти його весело і з вогником, а хазяїн 2017 року оцінить наші зусилля! Зірки обіцяють успіх і любов, головне — сподіватися на вдачу, і вірити в себе!

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *