Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп для Свині на 2016 рік

У житті людей, народжених під знаком Свині, з настанням року Мавпи відбудеться багато змін. Але вони будуть сповнені оптимізму, тому всі ці зміни зустрінуть з посмішкою. Необхідно більше часу приділяти сім’ї, а якщо є можливість, то поїхати відпочивати в якусь екзотичну країну.

Східний гороскоп на 2016 рік для Собаки

Особливих переживань і негараздів в 2016 році Собакам можна не чекати, але це не означає, що можна розслабитися і забути про небезпеку. Необхідно більше часу приділяти сім’ї, подбати про поліпшення побуту. Щоб стати ближче до рідних, варто проявити увагу і допомагати їм у скрутну хвилину.

Східний гороскоп на 2016 рік для Півня

2016 для Півня стане проблемним і невдалим. В силу складного характеру цього знака, вирішувати всі проблеми він змушений буде один, бо друзі не витримають натиску. Астрологи радять переглянути свої пріоритети і помиритися з найближчими людьми, щоб в кризові моменти отримати від них підтримку.

Східний гороскоп на 2016 рік для Мавпи

У 2016 році правити балом буде Вогняна Мавпа. Натура цієї істоти відрізняється грайливістю, креативністю, дружелюбністю, енергійністю і завзятістю. Це означає, що люди в 2016 році, зможуть проявити себе у всіх сферах діяльності, будуть викладатися по максимуму, чого немає у році Дерев’яною Кози.Східний гороскоп на 2016У цей період необхідно прагнути до нових знайомств, постійно бути серед друзів, заводити корисні зв’язки. Потрібно пам’ятати, що тварина любить комунікабельних людей, а головну роль в досягненні цілей зіграє інформація, яку можна і потрібно отримувати з різних джерел.
Мавпа по своїй натурі дуже товариська, добродушне і вертка тварина, якій вдається легко втиратися в довіру і йти на контакт з незнайомими людьми. Ця істота різнобічно розвинена, володіє великими знаннями і творчими здібностями.
Їй легко вдається створювати міцні любовні зв’язки, які дуже важко розірвати. Для своїх обранців готова зробити все: дістати зірку з неба, приготувати романтичну вечерю або ж зірватися в захоплюючу подорож.
Зауважимо, що тварина володіє і поганими рисами характеру, які також можуть вплинути на долі людей. Наприклад, вона хитра, іноді брехлива, частенько потрапляє в делікатні ситуації і любить грати з законом.
2016 рік віщує всім жінкам цього знаку різноманітне і цікаве життя. Незважаючи на той факт, що вони люблять купатися в чоловічій увазі і знаходиться завжди в центрі, представниці символу є прекрасними дружинами і прагнуть створити постійні сімейні відносини. Якщо в планах скоріше отримати  колечко на палець, то ці мрії в 2016 році швидше за все здійсняться.


Всім представникам чоловічої статі, що народилися під знаком Мавпи, в наступаючому році слід стати розсудливими, взятися за розум і створити, нарешті, міцну сім’ю. Якщо існують проблеми зі здоров’ям, то потрібно терміново звернутися до лікаря, а не відкладати похід в довгий ящик, тому маленькі проблеми можуть легко перерости у великі.

Східний гороскоп для Вівці (Кози) на 2016 рік

Для Кози можливі невеликі труднощі на початку року, які їй доведеться вирішувати поодинці. Але такий стан речей навпаки зробить її сильнішою. Песимісти можуть вирішити, що 2016 буде повним невдач, а оптимістам, навпаки, припадуть до душі випали випробування, які допоможуть зміцнити силу волі і характер.

Східний гороскоп для Коня на 2016 рік

Усіх, хто народжений під знаком Коня, в новому році чекає просування по службі. Налагодяться стосунки з колективом, завдяки тому, що Коні по своїй натурі невгамовні і активні особистості. Через свої лідерських здібностей, вийде домогтися визнання серед колег і начальства.

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

На початку 2016 більшість Змій зможуть виділитися і реалізувати себе в кар’єрі. Правда, це трапитися, якщо вони не будуть сидіти склавши руки. Не варто економити на підвищенні кваліфікації, тому що надалі це грошове вкладення принесе гарні плоди. У цей період Змії зрозуміють, як добре володіти інформацією і де зручніше застосовувати свої знання.

Східний гороскоп для Драконів на 2016 рік

Грядущий рік забезпечить людей, народжених під цією зіркою новими знаннями, які вони зможуть направити в потрібне русло. Дракони особливу увагу повинні приділяти малозначним речам, адже серед крупинок іноді трапляються справжні діаманти. Можливо, деяким особистостям захочеться змінити обстановку і вони переїдуть на нову квартиру, або взагалі, виїдуть в іншу країну.

Східний гороскоп для Кроликів на 2016 рік

Рік Вогняної Мавпи підштовхне Кроликів до активних дій, щоб ті не упустили свою удачу. Не варто розмінюватися на дрібниці, адже так можна упустити вигідну угоду або проморгати свою другу половину. Домогтися усього чого тільки бажали, зможуть ті, хто забувши про сон і відпочинок, будуть працювати і ще раз працювати.

Східний гороскоп для Тигра на 2016 рік

Всім хто бажає домогтися успіху в прийдешньому році, слід розпалити всередині справжнього звіра, проявити агресію і силу і не боятися ризикнути. Тиграм необхідно бути уважними, не розповідати про свої плани, бо можна потрапити в пастку, спритно розставлену заздрісникам. 2016 складеться вдало, якщо представники цього знака довіряться своєму внутрішньому чуттю і перестануть лінуватися.

Східний гороскоп для Бика на 2016 рік

Багатьом бикам в майбутньому році вдасться досягти фінансового благополуччя. Мавпа надає цим знакам можливість проявити себе в кар’єрі, тим самим підштовхує до поповнення гаманця. У важливих справах, бикам потрібно розраховувати тільки на себе, а не чекати допомоги від когось іншого. 2016 обіцяє бути спокійним і врівноваженим, без зайвих стресових ситуацій.

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

Люди, народжені під цим знаком, можуть очікувати в 2016 році, як удачу, так і безліч стресових ситуацій. Вони повинні будуть проявити витримку, розуміння, лояльність і поблажливість до оточуючих, але не давати послаблень собі. Можливо, трапиться так, що вигідні зв’язки розірвуться, а взаємини з коханими опиняться на межі розвалу.

Згідно з календарем, прийнятому в Китаї і в інших країнах Сходу, у межах 12-річного циклу кожен рік проходить під знаком тварини. Людина, народжена в певному році, одержує ряд уроджених властивостей, залежно від яких і складається доля. Популярність цього календаря на Сході дуже велика.
Китайський (східний) гороскоп — нерозривно зв’язаний з китайським календарем. При складанні китайського гороскопу враховується ритм руху Місяця, Сатурну і Юпітера. Китайський Новий Рік не співпадає з традиційним і наступає пізніше, тому, люди, народженні в січні, лютому або березні, можуть відноситись до знаку минулого року.

361

Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп на 2016 рік

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *