Східний гороскоп на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

Східний гороскоп на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

За східним гороскопом господинею 2015-го року стане Синя Дерев’яна Коза. Саме в результаті взаємодії Кози та інших представників зодіакальних знаків, на життя всіх людей буде здійснюватися певний вплив.

Бик. Як обіцяє східний гороскоп на 2015 рік, велика удача протягом всього наступного року буде супроводжувати тих людей, яким пощастило народитися в рік Бика. Однак, не варто покладатися тільки на це, адже домогтися успіху вийде тільки в тому випадку, якщо самі Бики докладуть чимало зусиль для досягнення поставлених цілей.

Щур. Дуже уважними зірки радять бути людям, які народилися в рік Щура, так як їх не завжди супроводжуватиме удача. Для того, щоб уникнути неприємностей, гороскоп радить уважно обмірковувати кожен свій крок, а також не варто намагатися жартувати зі здоров’ям, так як воно буде не дуже міцним в 2015 році.

Тигр. Щодо Тигрів, то східний гороскоп на 2015 рік Кози, обіцяє їм цілком успішний і благополучний період, завдяки якому вони зможуть багато чого досягти в житті. Практично всі проекти, за які будуть братися ці особистості, виявляться успішними і принесуть їм не маленький прибуток, що допоможе значно поліпшити власне матеріальне благополуччя.

Кроль. Досить серйозні стресові ситуації в 2015-му році очікують Кролів, оскільки у них будуть часто виникати дрібні сварки і конфлікти з родичами. Східний китайський гороскоп 2015 не радить у цьому році будувати глобальні плани, так як доведеться діяти з урахуванням сформованої ситуації.

Дракон. Досить великий успіх гороскоп 2015 прогнозує для людей, народжених у рік Дракона. Протягом усього року їх чекають приємні сюрпризи та несподіванки. На довгий час можна буде забути про проблеми і неприємності, але і повністю розслаблятися зірки не радять, так як доля може бути непередбачуваною.

Змія. У 2015 році можуть зустріти своє щастя Змії. Варто дуже уважно ставитися до всіх своїх дій, щоб потім не пошкодувати про зроблене. Не треба забувати про те, що потрібно постійно підтримувати добрі стосунки з колегами, друзями і родичами (див. східний китайський гороскоп на 2015 рік Кози).

Кіз і Коней протягом досить тривалого періоду часу пов’язує міцна дружба, саме тому, практично всі події, що будуть відбуватися в 2015 р., будуть приносити їм тільки щиру радість.

Мавпа. З досить серйозними проблемами доведеться зіткнутися людям, народженим в рік Мавпи. Гороскоп східний 2015 радить не робити непередбачених великих витрат, так як є ризик втратити повністю всі свої накопичення. Саме тому потрібно відмовитися від непотрібних покупок, також не варто довіряти малознайомим людям, оскільки вони можуть виявитися шахраями.

Півень. Людям, народженим в східний рік Півня, в 2015 р. не доведеться переживати за свої фінанси, так як фортуна перебуватиме завжди на їх боці і протягом року не відвернеться від них ні на хвилинку (див. астропрогноз на 2015 р.).

Собака.  Кози, а також Собаки будуть добре спілкуватися з людьми, при цьому їх завжди буде супроводжувати удача практично у всіх починаннях, при цьому багато хто зможе здобути бажану гармонію.

Кабан. Дуже уважними та обережними на протязі всього 2015-го року повинні бути Кабани. Краще всього відмовитися від участі в сумнівних заходах, а варто присвятити більше часу заняттю спортом і стежити за своїм харчуванням.

Східний гороскоп на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *