Святковий одяг до Нового року 2016. Що одягнути на Новий рік 2016?

Святковий одяг до Нового року 2016. Що одягнути на Новий рік 2016?

Новий рік — свято, яке чекають і люблять і діти, і дорослі. Щоб свято Нового року пройшло вдало, потрібно заздалегідь подбати про святковий стіл, святкові розваги, подарунки і, звичайно ж, про святковий одяг. У цей вечір ви маєте виглядати особливо. Як розібратися в різноманітті тенденцій і що одягнути на новий рік 2016 допоможе невеликий огляд нових напрямків у моді і найпопулярніших кольорів майбутнього року.

Що може сподобатися Вогненняній Мавпі в Новий рік 2016?

Ця тварина дуже життєрадісна і несидюча, тому свято потрібно створювати в запальному темпі, з танцями і веселощами до ранку. Догодити господині року можна лише в тому випадку, якщо святковий наряд буде відповідати її темпераменту і способу життя. Це означає, що сукня в першу чергу повинна бути зручна і відчуватися як друга шкіра. Варто відмовитися від тісних і формальних корсетів, дуже вузьких спідниць і тісних ліфів. адже Мавпа, Вогненна, і їй дуже до вподоби легкий одягу.

Що одягнути на Новий рік 2016?

Що одягти в рік Мавпи, щоб бути в тренді? Крім зручності, наряд ще повинен бути й до лиця. Якщо він йде жінці, то вже не важливо, хто його автор чи якогому бренду належить ця річ. Багато жінок шиють новорічні сукні на замовлення і це абсолютно правильно — у наш час особливо цінується індивідуальність і особливий підхід до подання власного стилю. На свята ж це особливо важливо.

Що одягнути на Новий рік 2016 якщо…

Одна справа, вбрання для новорічної ночі на дачі, зовсім інша — зустріч Нового 2016 року в ресторані, а тим більше корпоратив зі своїми співробітниками, начальством і підлеглими. Кожен варіант вимагає окремого підходу до вибору одягу.

Що одягнути на корпоративний Новий рік 2016

Самий відповідальний момент — не можна не вдарити в бруд обличчям, не перестаратися з нарядом. Оберіть консервативну форму в яскравому виконанні, наприклад, блузку і спідницю, але не в офісному стилі, а із святкових матеріалів шовку, оксамиту, тафти, парчі або мережива.

Що одягнути на урочисту зустріч Нового року 2016

Урочистий вечір. Довге плаття до підлоги, витончене взуття, висока зачіска і коштовності зроблять вас королевою вечора, а Мавпа на вас не образиться.

Що одягнути на зустріч Нового року 2016 в колі друзів

Вечірка в колі друзів. Пропонує більш неформальну і розслаблену атмосферу, тому цілком можна дозволити собі вільне вбранні.

Що одягнути на зустріч Нового року 2016 в сімейному колі

Зустріч в колі сім’ї. Тут важлива не тільки краса, але й зручність одягу, адже господині доведеться і накривати на стіл, і прибирати посуд. Дуже важливо бути охайною в це свято, навіть якщо вас ніхто, крім домашніх, не побачить. Зробіть це для себе і близьких, забудьте про халат і тапочки, а Мавпа нагородить вас обов’язково в наступаючому році.

Який колір одягу обрати для зустрічі Нового року 2016

Який колір може сподобатися Вогненній Мавпі? Здається, у цієї яскравої, ефектної істоти є чарівна властивість сприймати світ таким, яким він є. Їй не буде важливо, який наряд ви оберете, головне, щоб вам було зручно в одязі і весело на святі. Сама Мавпа не надто переймається зовнішнім виглядом, вона просто знає, що гарна в будь-якому вигляді. Так і слід чинити жінці, вирішуючи, у що одягнутися в новорічний вечір. Вам йде червоне? Сміливо надягайте. Мавпа високо оцінить ваш смак і хоробрість. Хочете зухвалий помаранчевий або дівочий рожевий — а чому б і ні? Найстрашніше на святі – нудне вбрання, яке старить свою власницю і робить її зовнішність невиразною.
При виборі кольору головне не втратити почуття міри. Яскравість і декоративність — це добре, а недоречність — ні. Щоб не переступити межу доброго смаку і вульгарності, заздалегідь вирішіть, який одяг ви хочете одягти на вечірку. Обсіркуйте всі можливі поєднання і оберіть ту, яку вважаєте оптимальною за усіма параметрами. Якщо в цьому одязі вам комфортно, і він вам личить, то вечір вдасться на 100%.
Орієнтиром для обрання фасону і кольорової гами можуть стати фото кращих зоряних нарядів. Спираючись на таку інформацію, набагато простіше орієнтуватися в різноманітті силуетів і стилів, які пропонує сучасна мода.

Святковий одяг до Нового року 2016. Що одягнути на Новий рік 2016?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *