Святкове Новорічне меню 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Святкове Новорічне меню 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Один з найбільш чудових свят – це Новий рік. До цього свята ми починаємо готуватися заздалегідь. Ми вибираємо собі одяг, підбираємо аксесуари до неї залежно від того, яка тварина буде покровителя наступаючого року. І найголовніше : ми плануємо меню на Новий рік.

Новорічне меню 2015 ми будемо планувати з урахуванням того, що наступаючий рік – рік Кози. Значить потрібно виходити з того, що любить це тварина. Це має бути основним параметром вибору страв. Коза найбільше любить свіжі овочі і фрукти, зелень. Тому новорічне меню 2015, рекомендуємо складати, враховуючи це. Також страви повинні бути яскравими і барвистими, щоб сподобалося нашій козі. Тоді й рік скластися у вас вдало, новий 2015 рік.

А тепер, розглянемо які страви можна приготувати на новорічне меню 2015.

А своє меню ми почнемо з холодних закусок.

Традиційно на стіл ставляться бутерброди. Ви можете зробити їх з тих продуктів, які вам найбільше подобаються, але найголовніше в них, вони повинні бути красиво прикрашені зеленню.
Також на стіл подаються яскраві і барвисті канапе, в які ви можете скласти з корнішонів і грибів.

Ну а як же на столі без салатів?

Салати в новорічному меню повинні бути не змішаними, а красиво викладеними компонентами салату на одному блюді, які вже можна поєднати на столі. Підійдуть листкові салати з великим вмістом овочів. Не обов’язково, щоб на столі все було вегетаріанське, доречно буде подати фаршировану рибу, холодець з риби, запечене м’ясо, фарширована качка чи курка.

Не погано підійде кролик з овочами. Новорічне меню 2015 – це меню, в якому багато десертів зі свіжих фруктів. Сюди підійдуть і апельсини, банани, яблука. Лимон можна поставити не тільки як закуску, але і прикрасити їм рибні та м’ясні страви. З усього різноманіття різних страв, кожна господиня зможе вибрати ті страви, які порадують її сім’ю.

Проявіть свою фантазію, і у вас буде єдиний і неповторний стіл на Новий рік. І найголовніше, щоб ви не приготували, процес готування і накривання на стіл повинен бути розміреним і спокійним. Кози не люблять метушні і шуму. І не забудьте поставити на стіл символ 2015 року – дерев’яну козу.

Щастя та удачі в Новому 2015 році!

Святкове Новорічне меню 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *