Свічки за фен-шуй

Свічки за фен-шуй

Будь-які свічки належать до стихії Вогню, а Вогонь у вченні фен-шуй — одна з головних стихій, що керують життям. Свічки не лише освітлюють, але і змінюють енергетику навколо себе і, як правило, несуть позитивні зміни — вогонь свічки прекрасно очищає ауру, виганяє зло і негативні сутності. Проте грамотне використання свічок допоможе не лише енергетично очистити житло, але і притягнути в життя любов, удачу і благополуччя.
Одне з головних правил використання свічок, згідно з вченням фен-шуй, — це те, що свічки повинні обов’язково горіти. Тільки тоді свічка може виконати свою роль. Не використайте свічки лише в якості прикраси інтер’єру! В цьому випадку вони можуть створити навколо себе негатив. Будь-які свічки необхідно регулярно запалювати, щоб вони наповнювали будинок сприятливою енергією. Оптимальний варіант — два-три рази в тиждень.
І пам’ятаєте, що вогонь може як зігріти приємним теплом, так і боляче обпалити, тому відноситеся до полум’я, що горить, з повагою і обов’язково дякуєте йому.

Очищення простору за допомогою свічок

Свічки дають максимально швидкий ефект очищення енергетики людини і простору, що оточує його.
Щоб очистити приміщення за допомогою свічок, потрібно провести такий ритуал: пройти зі свічкою, розташованою у грудей, по усьому будинку, починаючи від вхідних дверей, і освітити усі найтемніші місця і кути. При цьому думати потрібно про найголовніше своє бажання або просто про добре. І ні в якому разі не допускати думки сумні і негативні.
Під час обходу зі свічкою малюйте в повітрі хрест: піднімайте її над головою і повертайте до грудей, а потім освітлюйте їй своє праве і ліве плечі. Робити все треба спокійно і невимушено.
А якщо ви хочете, щоб ваше бажання виконалося скоріше, то запаліть свічку і сконцентруйтеся на тому, чого ви хочете, і дивіться на вогонь доки можете. Гасити таку свічку не можна, вона повинна сама догоріти до кінця.

Колір свічки за фен-шуй

Купуючи свічки, важливо враховувати не лише їх форму, аромат, але і колір. За допомогою кольору можна скоректувати певні сфери життя і направити енергію в потрібне для вас русло.
Червона свічка потрібна для вирішення питань кар’єрного росту, просування по службі і для надбання Слави і визнання. Проте з червоним кольором слід мати обережність: надмірне використання червоного створить зайву напругу, що негативно позначається на нервовій системі. З тієї ж причини червоні свічки не запалюють в спальні і місцях відпочинку.
Рожеві свічки — прекрасні помічники в любовних справах. Вони допоможуть досягти взаємності зі своєю другою половиною, зачарувати обранця і посприяють прихильності до вас потрібних людей.
Помаранчеві свічки позитивно впливають на всі сфери життя і допомагають в питаннях професійного росту.
Жовті свічки зміцнюють подружні узи, гармонізують любовні стосунки, а ще наповнюють енергетику будинку гарним настроєм, радістю і оптимізмом.
Зелені свічки — символ гармонії. Вони оберігають від непотрібних сварок і конфліктів, допомагають добитися примирення і позитивно впливають на здоров’я. Зелені свічки можна запалювати завжди і скрізь.
Сині свічки розслабляють і заспокоюють, допомагають впоратися з безсонням.
Блакитні свічки дарують натхнення і наділяють терпінням. Полум’я блакитної свічки, якщо ви в момент її горіння думаєте про коханого, програмує його на вірність і прихильність до вас.
Фіолетові свічки дають можливість заглянути всередину себе і допомагають самопізнанню. Вони посилюють художні здібності і стимулюють уяву.
Білі свічки — жіночий символ. Такі свічки особливо потрібно тим жінкам, які знаходяться в пошуку любові, або тим, хто хоче стати матір’ю. Біла свічка притягає щастя і сприяє виконанню заповітних бажань, допомагає в досягненні цілей і успіхів на роботі.
Найбільш енергетично сильні — чорні свічки, тому використовувати їх потрібно з особливою обережністю. Вважається, що за допомогою чорної свічки можна керувати людьми і набувати силу і владу, також вона посилює захисну дію аури людини, сприяє підвищенню його авторитетності в очах інших людей. Майстри фен-шуй радять використовувати чорні свічки при рішенні проблемних ситуацій з отриманням максимальної користі для себе.

Як розташувати свічки у будинку або квартирі

Велике значення має сторона світу, де горить свічка.
Знавці фен-шуй категорично не рекомендують запалювати свічки і робити з ними різні маніпуляції на південній стороні. Цей сектор вже належить стихії Вогню, а тому посилення тут вогняного елементу відгукнеться погіршенням здоров’я, підвищенням рівня нервозності, нестриманості, що неминуче призведе до сварок і конфліктів.
Краще всього елемент стихії Вогню, згідно фен-шуй, активізувати в північно-східній частині приміщення, щоб допомогти активній і постійній циркуляції позитивних енергій.
Свічка, що горить, на південному заході допоможе налагодити партнерські взаємовідносини і залагодити наявні проблеми з дітьми.
А ось білі свічки підходять для всіх секторів і з їх допомогою можна легко створити атмосферу чистоти і свіжості.

Свічки за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *