Стихії фен-шуй і здоров’я

Стихії фен-шуй і здоров’я

У вас з’явилися проблеми із здоров’ям? Замисліться, які емоції ви відчували останнім часом. Можна скільки завгодно розставляти по будинку фігурки-талісмани або рухати меблі, але якщо ви постійно чимось невдоволені, роздратовані, всі зовнішні зусилля будуть марні. Гнів, образа, ненависть створюють проблеми із здоров’ям, і навпаки: радість, любов, вдячність зціляють. Згідно фен-шуй, кожному органу відповідає своя стихія, пов’язана з певною емоцією.
Вогонь відповідає за серцево-судинну і нервову системи, тонкий кишковик. Збій в їх роботі говорить про те, що вам треба заспокоїтися. Ви надмірно напружені і роздратовані, у вашому житті бракує впорядкованості і упевненості. Перестаньте кидатися, почніть чітко планувати свій день — а далі усе піде як слід.

Вода — це кістки, органи слуху, сечостатева система і нирки. Якщо з ними є проблеми, значить, ви відчуваєте невпевненість і страх. Ви боїтеся майбутнього, вас приводять у відчай будь-які зміни. Візьміть на себе відповідальність за своє життя, станьте активніші, а всі зміни сприймайте як шанс стати щасливіше.

Дерево — стихія печінки, жовчного міхура, органів зору і суглобів. Якщо ваші коліна погано згинаються, спина «дерев’яна» або біль у правому боці — ви недостатньо гнучкі і сприймаєте у багнети все, що навколо вас відбувається. Не зліться, не бурчіть, а відкрийтеся світу і будьте йому вдячні.

Земля — це імунна і ендокринна системи, селезінка, шлунково-кишковий тракт, порожнина рота, м’язи. Проблеми в цих системах? Ви надмірно хвилюєтеся за близьких і абсолютно забули про себе, випробовуєте занепокоєння і тривогу. Вам слід більше займатися собою, не ігнорувати власні потреби і інтереси.

Метал відповідає за всю дихальну систему, товстий кишковик і шкіру. Такі захворювання, як, наприклад, астма, алергія, хронічний бронхіт свідчать про те, що ви розучилися отримувати від життя задоволення, часто ображаєтеся, засмучуєтеся. Дозвольте собі радіти, насолоджуватися життєвим процесом — і хвороби відступлять.

Стихії фен-шуй і здоров’я

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *