Статуетки Будди у будинку і офісі за фен-шуй

Статуетки Будди у будинку і офісі за фен-шуй

Перш ніж ви придбаєте статую або статуетку Будди для свого житла (офісу), визначитеся з тим, де вона стоятиме, щоб Будда дійсно приніс у ваш будинок максимум удачі і процвітання.

Передусім, Будді не місце у ванній кімнаті або на кухні, а його розташування має бути хоча б на рівні очей. Дивитися на божество зверху вниз вважається грубим і нешанобливим. Уникайте розміщення поблизу електричних розеток, а також біля устаткування з рухливими частинами і двигунами, оскільки такий рух порушує навколишню енергію.

Найсприятливіші місця для статуетки Будди у будинку та офісі

Лицем до головних дверей: багато фахівців з фен-шуй рекомендують поставити Будду навпроти головних вхідних дверей будинку на столі або тумбі заввишки не менше 70 см Таке розташування дозволяє Будді взаємодіяти з енергією Ци у вашому будинку. З цієї позиції статуя може нейтралізувати будь-яку негативну енергію і трансформувати її в позитивну.
Вітальня: Будда цілком комфортно почуває себе у вітальні. Тут його краще всього розмістити перед вхідними дверима.
Стіл: учнем, наприклад, особливо корисно поставити Будду на своєму столі. Це ідеальне місце, щоб притягнути його підтримку і сприятливу енергію для навчання.
Офісний стіл або стіл секретаря в приймальні: для бізнесменів розміщення Будди на секретарському столі біля входу може посприяти процвітанню компанії.
Садок або дворик біля будинку: ще одне відмінне місце для статуї Будди — місце, де ви можете відпочивати, розслаблятися і медитувати.
Кімната або місце для занять йогою: для цього у вас, швидше за все, є спеціально відведене приміщення або місце в кімнаті. Туди теж можна поставити статую Будду, яка обов’язково має бути на рівні очей або вище.

Будда, який сміється

Хоча фахівці з фен-шуй можуть розходитися в думках з приводу найкращого місця для Будди, в одному вони одностайні: статуя Будди, який сміється, — це прекрасне доповнення для будь-якого інтер’єру. Можливо, ви ще не готові до того, щоб задіяти принципи фен-шуй у своєму домі, проте купівля Будди, який сміється, є одним з найпростіших кроків для поліпшення домашньої атмосфери. Цей особливий Будда символізує щастя і багатство, а легенда свідчить, що він дуже любить заходити у будинки, широко посміхатися і розгоняти всі неприємності.
Веселий і щасливий Будда — це майже Санта-Клаус; він пухкий, задоволений і сяючий, а ще він приходить з подарунками! Наступного разу, коли ви будете в китайському ресторані, озирніться навкруги: можливо, ви побачите цього радісного хлопця, який сидить, посміхаючись, біля касового апарату або на спеціальному місці з видом на вхід.

Як обирати статуетку Будди для будинку

При купівлі статуї Будди орієнтуйтеся на наступні китайські правила і принципи феншуй.

Чим більше, тим краще. Якщо розміри вашої житлової площі або офісу не дозволяють вмістити великого Будду, не засмучуйтеся: маленький Будда теж працюватиме, але не настільки могутньо.
Придбайте Будду, який сміється. Існує багато різновидів статуеток, але якщо це ваш перший Будда, то виберіть саме того, що сміється. Він приносить багатство і щастя.
Звертайте увагу на символи. Будда, який сміється, як правило, тримає в руках певні предмети: горщик золота, великі зливки або мішок, наповнений скарбами. Або ж це може бути «Ву лу» (гарбуз з червоною стрічечкою) — символ гарного здоров’я і довголіття.

Де розташувати статуетку Будди

Всякий раз, коли ви розміщуєте будь-який об’єкт у вашому будинку в якості символу фен-шуй для будь-якої мети, переконайтеся, що ви використовуєте правильний елемент. Наприклад, металевого Будду краще всього ставити в північному секторі будинку. Та ж статуя, поміщена в східному секторі, не принесе відчутних результатів: метал в секторі дерева може перешкоджати правильній дії фен-шуй, оскільки він ріже деревину. Не ставте статую Будди на підлогу, це вважається крайньою неповагою.
Якщо ви оберете Будду, який сміється, не забувайте періодично потирати йому животик. Хоча це не є обов’язковою вимогою, багато людей стверджують, що такий ритуал натирання живота (чим товще черевце, тим краще) приносить удачу і процвітання.

Статуетки Будди у будинку і офісі за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *