Сприятливі напрями для сну за фен-шуй

Сприятливі напрями для сну за фен-шуй

Положення голови під час сну впливає на загальну енергетику будинку і на якість життя його мешканців. Розташуйте ліжко там, де треба і чекайте змін!
Змінити своє життя на краще не так складно. Фахівці впевнені: для цього важливо розташувати ліжко так, щоб узголів’я знаходилося в сприятливому напрямі.

Сприятливі напрями за фен-шуй

На північ

Якщо ви втомилися від нескінченних струсів і неприємних «сюрпризів», майте спальне місце узголів’ям на північ. Ваше життя стане більше розміреним і стабільним. Цей напрям також варто обрати, якщо ви нездорові. Подружжя, що спить головою на північ, незабаром відчує сильнішу прихильність один до одного і душевну близькість — особливо ті, хто часто свариться. І довго не може помиритися. А ось тим, кому до душі часта зміна подій і емоцій (в першу чергу — молоді), більше підійде інший напрям.

На північний схід

Найкращий варіант, якщо вам необхідно відновити запас душевних сил або ви пригнічені складними життєвими обставинами, знаходитеся в стані депресії. Цей напрям допоможе відчути себе сильніше, впевненіше і знайти правильний вихід із скрутного становища. Також північний схід підходить людям, які повільно приймають рішення, часто сумніваються. Протипоказано цей напрям при безсонні.

На схід

Обирайте цей напрям, якщо хочете стати більше цілеспрямованими і енергійними. Він підійме ваш тонус і зарядить «батарею», подарує волю до перемоги. Також він допоможе здолати страх і нерішучість у будь-яких починах, особливо якщо вони пов’язані з комунікаціями і активними діями.

На південний схід

Усі, хто страждає від страхів і комплексів (провини, неповноцінності, залежності від думки інших людей і так далі), згідно із вченням фен-шуй, повинні спати головою на південний схід. Цей напрям допоможе позбавитися від багатьох психологічних проблем, підвищити самооцінку, набути впевненості в собі і внутрішньої сили. Проте в деяких випадках таке положення узголів’я може приносити дискомфорт, тому, якщо ви відчули посилення занепокоєння, спробуйте північно-східний напрям.

На південь

Оптимальний вибір, якщо ви хочете поліпшити матеріальне становище. Проте без старань із вашого боку ви навряд чи станете мільйонером. Сумлінно працюєте — і ваша кар’єра, а слідом за нею і фінансове благополуччя підуть у гору. В цього напряму є «протипоказання»: недовірливість або стресовий стан. Крім того, для досягнення мети спати треба самостійно.

На південний захід

Якщо ви малопрактичні і відчуваєте, що вам бракує життєвого досвіду і ділової хватки, через що ви здійснюєте прикрі помилки, спить головою на південний захід. Також цей напрям сприяє поліпшенню взаємовідносин із оточенням (у тому числі в робочому колективі) і досягненню розуміння в шлюбі.

На захід

Цей напрям для сну допомагає розкриттю творчого потенціалу, тому сприятливий для людей мистецтва — музикантів, поетів, художників і так далі. Також енергетика заходу притягує любов і підвищує сексуальну привабливість. Спати узголів’ям на захід корисно самотнім людям, що шукають другу половину, і подружжю, яке хоче посилити пристрасть.

На північний захід

Ви маєте сумнів у своїх силах, вам бракує якостей лідера і завзятості? Північний захід виправить положення, і ви відчуєте себе набагато впевненішими, сильнішими, зможете без остраху приймати відповідальні рішення. Спати головою на північний захід рекомендується також літнім людям — сон стає глибшим і дозволяє краще відновитися за ніч.

Сприятливі напрями для сну за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.