Сітка Багуа у фен-шуй

Сітка Багуа у фен-шуй

Ти — це не лише те, що ти їси; це ще і те, що тебе оточує. Так говорить древня наука фен-шуй, адепти якої припускають: досить за певними правилами розташувати речі навколо себе — і у життя нестримно увірвуться успіх і гармонія. Розберемо спосіб гармонізувати кар’єру і професійне життя.
Один з основних інструментів фен-шуй — сітка Багуа. Вона є сіткою з дев’яти секторів, кожен з яких відповідає за гармонію в тій або іншій сфері життя. Щоб притягнути потік позитивної енергії до свого офісного місця, досить подумки накласти Багуа на робочий стіл, розділивши його на дев’ять рівних секторів, і виконати декілька нескладних інструкцій нижче.

Сектор 1: багатство і процвітання

Лівий далекий кут робочого столу відповідає за ваше грошове благополуччя. Звільніть його від старих і вже непотрібних паперів або речей — вони не дають вам розвиватися і виходити на нові фінансові горизонти. Краще всього розташувати там яку-небудь яскраву і помітну рослину або дорогу/цінну річ — наприклад, поставити туди годинник, кришталеву вазу, монітор, базу-зарядку для телефону. Важливо стежити, щоб на встановлених в секторі процвітання речах не скупчувався пил: він затримає ваш фінансовий розвиток.

Сектор 2: імідж і репутація

Часто саме тут розташований монітор, хоча в секторі 2 йому не зовсім місце. Набагато правильніше розташувати тут щось, що привертало б увагу до вашої персони, підкреслювало ваш статус і професійні досягнення. У секторі іміджу ідеальні будуть підставки з дипломами, нагороди або хоча б табличка з ім’ям і посадою.

Сектор 3: любов і стосунки

Так-так, цим почуттям теж знаходиться місце в професійному житті! Адже саме від того, наскільки щасливим(-ою) ви відчуваєте себе в особистому житті, залежить ваш робочий ентузіазм і зрештою статус. Тому не соромтеся — розташовуйте в секторі 3 те, що займає ваше серце: наприклад, романтичну фотографію або забавну листівку, подаровану коханою людиною… Якщо у вас ще немає пари, розмістите в секторі любові квіти або яку-небудь парну фігурку — лебедів, що обіймаються, котиків, бегемотиків : простий аксесуар притягне у ваше життя «половинку».

Сектор 4: сім’я

Сімейна фотографія на столі — обов’язковий принцип успіху за фен-шуй. Але розташовувати її потрібно в конкретному місці — посередині лівої частині столу. Тут вона підживлюватиме вас силами і енергією. А зробити рух енергії на цій ділянці потужнішим допоможе дерев’яна рамка для знімка.

Сектор 5: здоров’я

За цей важливий життєвий чинник відповідає сама середина робочого столу. Намагайтеся тримати цей сектор в чистоті і порядку, не допускаючи появи там плям, крихт або інших недбалостей.

Сектор 6: творчість і креатив

Творчі здібності — необхідний атрибут практично будь-якої успішної кар’єри. Тому в центрі правої частини столу розмістите щось, що б надихало вас у вашій професійній діяльності. Мрієте стати відомим письменником — покладете книгу, яку вважаєте прекрасною. Займаєтеся візуальним оформленням — ставте фото з шедевром живопису. Хочте продукувати ідеї — розмістите тут блокнот з ручкою, щоб якнайшвидше записувати свої геніальні думки. Насправді в секторі 6 може розташовуватися що завгодно — наприклад, знаменитий знімок Ейнштейна з висунутим язиком або забавна фігурка мавпочки.

Сектор 7: знання і інтелект

Ви вивчаєте нову мову, щодня обробляєте величезні масиви інформації і хочете розвинути свій інтелект? Тоді як можна ретельніше облаштуйте ближній лівий кут. Тут може розташовуватися наклейка з тим самим Ейнштейном, лежати калькулятор, рулетка або смартфон. Варіант — тримати сектор інтелекту невинно чистим: це дозволить вам відкрити свідомість назустріч новому.

Сектор 8: кар’єра

Часто саме у восьмому секторі розташована клавіатура. І це, загалом, вірно: адже частенько саме вона дозволяє нам якісно виконувати свою роботу і, як наслідок, рухатися вперед в кар’єрному плані. Врахуйте: клавіатуру (як і папери або будь-який інший предмет, розташований в цьому секторі) треба підтримувати в ідеально чистому стані — інакше професійне просування серйозно застопориться.

Сектор 9: корисні люди і подорожі

У тих, хто працює з комп’ютером, в секторі 9 частенько живе мишка. Якщо комп’ютер дозволяє вам заводити і підтримувати корисні ділові і дружні знайомства, нехай маніпулятор там і залишається. Якщо ж ви, потребуючи допомоги інших людей, застосовуєте інші засоби — приміром, видзвонюєте їх по телефону, розташуєте в правому нижньому кутку той самий телефон. Крім того, цей же сектор відповідає за подорожі. Тому, якщо мрієте побачити світ, зробіть тут наклейку з курортом своєї мрії.

Сітка Багуа у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.