Сімейний гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Сімейний гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Сімейний гороскоп для Овна на 2021 рік

Овни першої декади (21.03- 30.03).

Сімейним Овнам, народженим в першу декаду, цього року ніщо не загрожує. Дрібні сварки не внесуть розбрату в сімейне гніздечко. Ви з радістю повертатиметеся додому після роботи, з цікавістю братимете участь в рішенні побутових проблем. Спільні цілі зближуватимуть усіх членів сім’ї. Ви переконаєтеся, що ваша половинка любить вас і підтримує в усіх починах.

Овни другої декади (31.03 — 9.04).

Незважаючи на завантаженість на роботі, Овни другої декади повинні запланувати відпочинок з сім’єю. Ви новими очима подивитеся на своїх домочадців, розслабитеся в колі близьких людей, зможете приділити увагу дітям. Друга половина року більш конфліктна, але усе вирішиться за допомогою спокійної розмови. Балуйте свою половинку.

Овни третьої декади (10.04 — 20.04).

Овни третьої декади будуть незвичайно щедрі — вони доводитимуть свою любов за допомогою дорогих подарунків, поїздок, сюрпризів. Вільні представники знаку знайдуть свою половинку і зроблять усе, щоб влаштувати особисте життя. Овни, що знаходяться у відносинах, зможуть зміцнити свій союз і замисляться про дітей.

Сімейний гороскоп для Тельця на 2021 рік

Тельці першої декади (21.04-1.05).

Тельці, народжені в цей період, взимку і на початку весни матимуть дискомфорт в сімейних стосунках. Не піддайтеся на провокації, згладжуйте гострі ситуації, не підтримуйте сварки. Можливо, батьки виховують вас, але на те вони і батьки — зберігайте самовладання.

Тельці другої декади (2.05-11.05).

У першій половині року здійснюйте проекти з нерухомістю, купуйте велику техніку або меблі, можливо, доведеться займатися оформленням спадку. Проте не тринькайте грошика на шопінг — вони вам ще згодяться. Восени ви станете домосідом, обстановка в сім’ї буде дуже комфортною. Побалуйте дітей, підтримайте батьків.

Тельці третьої декади (12.05-21.05).

Бережіть теплі стосунки в сім’ї, не зривайтеся на близьких: в непростий період міцний тил — зовсім не банальна фраза. Стосунки зміцнять спільні прогулянки і інтереси, відверті розмови. Запрошуйте у гості батьків і друзів, можливо, їх порада допоможе вам знайти вихід з непростої ситуації. Не позичайте і не беріть гроші у борг, потерпіть. Ближче до осені життя налагодиться саме собою.

Сімейний гороскоп для Близнюків на 2021 рік

Близнюки першої декади (дати народження 21.05 — 31.05)

Черга новорічних свят і розваг підніме настрій і настроїть Близнюків першої декади на легковажний лад. Не забудьте про свої обов’язки, інакше Бик покаже вам, де раки зимують, а ваше реноме сильно постраждає. І вже навесні ваші близькі будуть обурені вашими причіпками, роздратуванням і нетерпимістю. Працюйте над собою, не будьте авторитарні і замкнуті — і до кінця літа відношення в сім’ї налагодяться.

Близнюки другої декади ( дати народження 1.06 — 10.06)

Близнюки другої декади активно займатимуться дітьми. Отримуйте від цього задоволення, до будь-якої ситуації майте іронію і оптимізм. Влітку ви захочете побути наодинці з собою, оцінити життя і свої успіхи. У серпні зірки радять зайнятися своїм здоров’ям і зовнішністю, а ось відпочивати краще в жовтні.

Близнюки третьої декади (дати народження 11.06 — 21.06)

Особливо небезпечною для сім’ї буде перша половина 2021 року — сварки спалахуватимуть буквально на порожньому місці. Якщо сімейні Близнюки третьої декади не навчаться мовчати під час з’ясування стосунків, їх чекають кардинальні зміни в сім’ї. Ті пари, які зможуть пробачити і забути образи, стануть міцнішими.

Сімейний гороскоп для Рака на 2021 рік

Рак першої декади (дати народження 22.06 — 1.07)

Сімейні Раки першої декади часто спілкуватимуться з родичами. Це буде не найпростіший період у вашому житті, але він дуже важливий для хороших стосунків. Наприкінці літа робота буде на першому місці, але не забувайте про сім’ю, інакше конфлікт неминучий. Балуйте дітей, не забувайте батьків.

Рак другої декади ( дати народження 2.07 — 11.07)

Зірки радять Ракам, народженим в другу декаду, звернути увагу на себе, своїх близьких і домівку. Відновіть гардероб, займіться оселею. У другій половині року будьте особливо уважні до свого партнера, підіть на другий план, дозвольте йому вирішувати проблеми сім’ї, станьте надійним «тилом» — і щастя і гармонія зміцнять ваш союз.

Рак третьої декади (дати народження 12.07 — 22.07)

Раки третьої декади займуться рішенням домашніх проблем. Оскільки ви усе відкладали «на потім», то займатися доведеться усім і відразу, починаючи з дрібного ремонту і закінчуючи декоруванням простору або ремонтом. Не тягніть час, ви самі отримаєте задоволення від процесу, а результат порадує і вас, і ваших близьких. Позбавтеся від непотрібних речей — звільніть простір для нової енергії.

Сімейний гороскоп для Лева на 2021 рік

Лев першої декади (дати народження 23.07 — 1.08)

Леви першої декади намагатимуться гармонійно поєднати роботу і особисте життя. Але почуття відповідальності за сім’ю і бажання досягти певних висот в кар’єрі тягнутимуть їх в протилежні напрями.

Лев другої декади (дати народження 2.08 — 12.08)

У Рік Білого Бика Левам, народженим в другу декаду, належить займатися обтяжливими, але необхідними домашніми турботами. Багато клопоту доставлять діти і невідкладні справи на роботі. У лютому Лев захоче романтики, оновлення стосунків, він стане ніжним і влюбливим. Використайте цей час, щоб зміцнити сімейні зв’язки.

Лев третьої декади (дати народження 13.08 — 23.08)

У 2021 році у багатьох Левів третьої декади із-за складного фінансового стану погіршаться стосунки в сім’ї, знизиться самооцінка, виникне агресія, відчуття провини. Леву важливо мати підтримку серед рідних і близьких людей, які зможуть допомогти йому вистояти, не відступивши від своїх принципів і позицій. Приділяйте більше уваги дітям і батькам — це ваш міцний тил. У другому півріччі Левів хвилюватимуть питання нерухомості, можливе отримання спадку.

Сімейний гороскоп для Діви на 2021 рік

Діва першої декади (дати народження 24.08 — 2.09)

У Дів першої декади з’явиться відчуття, що їх ніхто не розуміє і зазіхають на їхнє право вибору. Це не так. Можливо сімейна ідилія дала збій, проте відновити хороші взаємовідносини можна тільки, якщо всі разом підуть на компроміси. Крім того, загладити усі сварки вам допоможе почуття гумору і життєлюбність.

Діва другої декади (дати народження 3.09 — 12.09)

Можливо цього року Бика на вас чекають зміни, наприклад переїзд, або нова посада на роботі з хорошою зарплатою, що дозволить вам затіяти ремонт. Проте серед усього клопоту і турбот, не забувайте про своїх рідних і давайте їм можливість відпочити. Частіше виїжджайте усією сім’єю відпочивати, наприклад на природу. Це додасть нових вражень і спогадів.

Діва третьої декади (дати народження 13.09 — 23.09)

Цього року Діви можуть особливо хворобливо сприймати конфлікти в сім’ї. Пам’ятайте, що сварки іноді трапляються, і не приймайте усе близько до серця. Адже найголовніше не то як ви сваритеся, а як ви миритеся. Незабаром усе само собою налагодиться, головне не втрачайте життєлюбності.

Сімейний гороскоп для Терезів на 2021 рік

Терези першої декади (дати народження 24.09 — 3.10)

Терезам першої декади краще всього провести рік в стані сімейного спокою і душевної рівноваги. Не розпочинайте ремонту або будівництва. Намагайтеся налагодити внутрішньосімейні відносини. Обов’язково проводьте невеликі сімейні вечері, але не шумні застілля, а сімейні посиденьки. Розмовляйте, діліться планами.

Терези другої декади (дати народження 4.10 — 13.10)

У Терезів другої декади навесні і осінню може спостерігатися загострення власництва відносно чоловіка або партнера: напади ревнощів, підозри в зраді. Але усе це загалом буде викликано втомою і напругою на роботі. Щоб уникнути конфліктів, пам’ятайте: робочі стосунки залишаються за порогом будинку. Ваша сім’я вас любить і в образу не дасть.

Терези третьої декади (дати народження 14.10 — 23.10)

Цього року Терезів третьої декади чекає спокій і стабільність в сімейних стосунках. Будьте готові до того, що на початку весни можуть загостритися захворювання у дітей, тому заздалегідь проведіть профілактику. Зверніть увагу на їх успішність (якщо ваші діти школярі) — контролюйте оцінки і виконання домашніх завдань.

Сімейний гороскоп для Скорпіона на 2021 рік

Скорпіон першої декади (дати народження 24.10 — 2.11)

Напруженість в сімейних стосунках на початку цього року піде на спад. Стосунки з родичами поступово нормалізуються. Балуйте рідних приємними подарунками і несподіваними сюрпризами. Сприятливий цього року масштабний ремонт або переїзд. Корисно буде вкладати кошти в облаштування житла. Скорпіонів у шлюбі чекає абсолютне взаєморозуміння в сім’ї.

Скорпіон другої декади (дати народження 3.11 — 13.11)

Якщо ви будете занадто захоплені кар’єрою — втратите духовний і емоційний зв’язок з чоловіком, що може закінчитися розлученням. Тому спрямуйте сили на зміцнення довірчих стосунків в парі. Обов’язково проводьте час в колі сім’ї, влаштовуйте спільні розваги і відпочинок.

Скорпіон третьої декади (дати народження 14.11 — 22.11)

Скорпіонам третьої декади необхідно приділяти увагу своїй половинці, інакше холодність і відчуженість з вашого боку стане причиною того, що ваш партнер шукатиме нові відчуття на стороні. А зрада здатна втягнути Скорпіона в найглибшу депресію. Хорошою новиною цього року може стати звістка про поповнення сімейства.

Сімейний гороскоп для Стрільця на 2021 рік

Стрілець першої декади (дати народження 23.11 — 2.12)

Розуміючи, як важливий для вас кар’єрний ріст цього року, ваші близькі надаватимуть вам усіляку підтримку і навіть візьмуть на себе частину ваших домашніх обов’язків. Будьте вдячні і проводьте з ними досить часу. Цей рік Білого Бика стане справжнім випробуванням для сімейних стосунків — ваші рідні покажуть, наскільки люблять вас.

Стрілець другої декади (дати народження 3.12 — 12.12)

Ви шукатимете самоти, але це лише результат нервової напруги і втоми, що накопичилася. За допомогою і підтримкою зверніться до сім’ї. Цього року позитивно складатиметься спілкування з батьками. На піку нервової напруги може виникнути бажання зрадити партнерові, але знайте, що цей швидкоплинний зв’язок задоволення не принесе, але може стати джерелом розбіжностей і масштабних конфліктів в сім’ї.

Стрілець третьої декади (дати народження 13.12 — 21.12)

Щоб зміцнити сімейні стосунки, почніть усім сімейством робити ремонт, оновлювати інтер’єр. Якщо дасте волю фантазії, ваша колективна творчість принесе чудові плоди, а взаєморозуміння буде на вищому рівні. Не забувайте і про сімейний відпочинок, сплануйте його разом і заздалегідь.

Сімейний гороскоп для Козерога на 2021 рік

Козеріг першої декади (дати народження 22.12 — 31.12)

На початку року Бика зверніть увагу на стан здоров’я батьків, оточіть їх турботою і любов’ю. Сплануйте спільний відпочинок або подорож — це добре позначиться на їх психологічному стані. Цього року корисно налагодити відносини з близькими і далекими родичами — спілкування буде приємним і принесе море позитивних емоцій.

Козеріг другої декади (дати народження 1.01 — 10.01)

Козерогам другої декади можна в 2021 році планувати зачаття і народження дитини. Навесні або наприкінці осені сприятливе одруження і вінчання — союз буде міцним. А ще цього року можна розпочинати масштабний ремонт або будівництво, переїжджати на нове місце. Головне звертайте увагу на нюанси.

Козеріг третьої декади (дати народження 11.01 — 20.01)

А ось Козерогам третьої декади цього року Білого Бика доведеться попрацювати над збереженням сімейних стосунків. Опальні і амбітні, Козероги можуть стати причиною сімейних сварок і конфліктів, які в майбутньому можуть привести до розірвання шлюбу. Найголовніше — на початку року прислухайтеся до бажань і думки рідних і близьких, а імпульсивність і амбіції залишайте за порогом.
Сімейний гороскоп для Водолія на 2021 рік

Водолій першої декади (дати народження 21.01 — 31.01)

Якщо цього року відчуватимете дискомфорт, нерозуміння і навіть роздратування із-за сімейних стосунків, що склалися, не поспішайте спалювати мости і розривати союз, не шукайте підтримки і нових вражень в позашлюбних стосунках — це стане джерелом проблем на багато років вперед.

Водолій другої декади (дати народження 1.02 — 10.02)

Цього року родичі, близькі, а особливо діти дивуватимуть вас несподіваними приємними сюрпризами. Дорослі діти можуть порадувати Водоліїв, народжених в цю декаду, онуками. Бережиться службових романів і сексуальних стосунків поза шлюбом — вони будуть швидкоплинні і ні до чого не приведуть.

Водолій третьої декади (дати народження 11.02 — 19.02)

Водоліїв третьої декади цього року чекає зміцнення і гармонізація сімейних стосунків. Покращає взаєморозуміння з чоловіком, в стосунках запанує теплота і спокій. Крім того, покращиться взаєморозуміння між дітьми і батьками. Батьки дорослих дітей набудуть можливості разом відправитися у відпустку, що значно зміцнить стосунки.

Сімейний гороскоп для Риб на 2021 рік

Риби першої декади (дати народження 20.02 — 28.02)

Як би вдало не складалася ваша кар’єра в 2021 році, не забувайте про прості домашні турботи і приділяйте досить уваги близьким людям. Навіть якщо ви сильно зайняті, ваші кохані потребуватимуть особливої підтримки. Ваша байдужість може стати причиною важких сімейних конфліктів і частих сварок.

Риби другої декади (дати народження 1.03 — 11.03)

Цього року вам під силу гармонізувати сімейні стосунки. Проявляйте гнучкість і будьте готові йти на компроміси. Не забувайте про виховання дітей, цього року воно принесе свої плоди. Займайтеся облаштуванням житла: почніть ремонт, придбайте цікаві елементи домашнього декору і залучайте до цього усе сімейство.

Риби третьої декади (дати народження 12.03 — 20.03)

Оскільки велика вірогідність, що цього року ви станете приносити в сім’ю доход більший, ніж ваш партнер, намагайтеся не афішувати фінансову сторону питання. Проявляйте увагу до свого чоловіка і показуйте йому, що він все ще залишається главою сім’ї. Не перекладайте домашні обов’язки і виховання дітей на плечі чоловіка.

Сімейний гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *