Сімейний гороскоп для Терезів на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Терезів на 2017 рік

Спробуйте приміряти на себе роль глави сімейства — вам сподобається. Домочадці будуть раді перекласти на вас частину обов’язків, тільки простежте, щоб улюблені родичі не сіли вам на шию.

Терези 1 декади (24.09-3.10). У рік Півня у вас з’явиться бажання зробити атмосферу у будинку ще затишніше і гармонійніше. Запишіться, наприклад, на кулінарні курси — побалуйте рідню пирогами і домашніми пельменями. Можете відновити квартиру — хто сказав, що фіолетові стіни вганяють в тугу?! Пробуйте, експериментуйте, а домочадці із задоволенням до вас приєднаються. Раптом ви всі разом відкриєте свою справу, пов’язану з дизайном.

Терези 2 декади (4.10-13.10). Намагайтеся залишати робочі питання поза сім’єю, адже рідним вже здається, що ваш керівник це член сім’ї, настільки часто ви про нього говорите. У рік Півня корисно вибиратися усім сімейством на природу — кожні вихідні на вас чекає улюблена дача, і навіть робота на грядках буде не в тягар. Непогано вигадувати свята для домочадців — включайте фантазію, і приводів повеселитися буде багато.

Терези 3 декади (14.10-23.10). Намагайтеся частіше проявляти свої ніжні почуття, навіть на людях — домочадцям це сподобається. Не бійтеся перехвалити дітей, адже хто, окрім вас скаже, що вони найрозумніші і красивіші на світі. До старших родичів в рік Півня теж не перешкодить проявити більше турботи — купіть бабусі і дідусеві путівки в санаторій, нехай вони відпочинуть від домашньої метушні і здоров’я водночас поправлять.

Сімейний гороскоп для Терезів на 2017 рік

Сімейний гороскоп на 2017 для всіх знаків Зодіаку

Сімейний гороскоп для Риб на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Водолія на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Скорпіона 2017 рік

Сімейний гороскоп для Терезів на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Діви на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Лева на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Рака на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Тельця на 2017 рік

Сімейний гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *