Що зробити, щоб 2018 рік став сприятливим періодом?

Що зробити, щоб 2018 рік став сприятливим періодом?

Щоб Собака упродовж усього року був до вас прихильний, по-перше, варто всіляко зміцнювати сімейні стосунки. Проявляйте турботу про родичів, даруйте їм свою любов, частіше радуйте і балуйте приємними дрібницями. Не порушуйте сімейних традицій. Будьте «пробивними». Вмійте відстояти свою точку зору. Домагайтеся справедливості там, де є беззаконня і самоправство. Не відмовляйте в допомозі тим, хто звернувся до вас, наприклад, за порадою. Допомагайте незаможним, жебракам, безпритульникам, регулярно робіть пожертвування. До ділових зв’язків ставтеся гранично уважно. У сфері кар’єри проявляйте завзятість і терпіння. За старання господарь року обдарує вас почестями і загальним визнанням.

Припиніть співпрацю з тими партнерами по бізнесу, які вас неодноразово підводили. Контакти з ненадійними людьми в рік Собаки мають тенденцію до погіршення. Проявляйте обережність і ощадливість в плані фінансів. Ведіть строгий облік сімейного бюджету. Контролюйте витрати на покупки. Уважно підходите до глобальних придбань, наприклад, коли купуєте нерухомий об’єкт чи автомобіль.
Здоров’я в 2018 році вас не підведе, якщо правильно харчуватися, регулярно займатеся спортом, гартуйте організм, проходьте профілактичні процедури. Бережіться стресів, емоційних зривів і психологічної напруги. Це головні вороги здоров’я в рік Собаки.

Що зробити, щоб 2018 рік став сприятливим періодом?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *