Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Вибір подарунка для чоловіка не просте заняття, як може здатися на перший погляд. Добре, якщо ваш коханий вже натякнув на своє побажання щодо подарунку на Новий рік 2016. А якщо ні? Перш ніж обрати, що подарувати чоловікові на Новий рік, звернемося до подарункової статистики.
Згідно опитувань переважна більшість чоловіків (68%) в якості подарунка мріють бачити побутову техніку та електроніку. Це здасться дивним, але ще одним бажаним подарунком є гроші!
Замикають трійку бажаних подарунків, предмети, пов’язані із своїми захопленнями, хобі.
Слід зазначити, що побутову техніку чоловіки отримують значно рідше, ніж хотіли б. Натомість, їм часто презентують алкогольну продукцію, яку отримати в якості подарунка бажають далеко не всі, зокрема, менше третини усіх опитаних.

Як обрати подарунок чоловіку на Новий рік?

Для кожної людини існує своє, індивідуальне «подарункове» рішення. Вибираючи новорічний подарунок для чоловіка, необхідно враховувати фактори, які стануть основою вибору.
По-перше, захоплення другої половинки. Хто обізнаний із хобі свогочоловіка, як не його дружина? Послуговуючись таким критерієм у виборі подарунка, помилитися неможливо.
Фінансова складова має величезне значення. В даний час існує великий вибір недорогих подарунків.
Для чоловіків, які мають почуття гумору, можна дібрати відповідний презент. «Прикольні» подарунки будуть оцінені по достоїнству.
Професійна діяльність чоловіка також може стати основою вибору подарунку. Завзятий водій напевно зрадіє автонабору, а працівник офісу або викладач надасть перевагу портфелб або авторучці із персональним гравіюванням.

10 ідей подарунків на Новий рік для чоловіка

Обираючи подарунок для чоловіка хочеться відійти від банальності і порадувати рідну людину чимось оригінальним. Пропонуємо кілька незвичайних, але потрібгих у побуті речей, які підійдуть як новорічний подарунок.

1. Металева термокружка як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Металева термокружка — гарний подарунок не тільки для автолюбителів, а й для тих, кому доводиться часто подорожувати. Улюблений напій, який мандрівник візьме із собою, довго залишиться гарячим. Сучасні технології і функціональність поєднується з надійністю і зручністю у застосуванні.
Створений із нержавіючої сталі корпус має неповторний стиль, а щільно кришка не дозволить рідині пролитися.

2. Професійний набір інструментів для бару як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Професійний набір інструментів для бару має 10 предметів. Простий і зручний у використанні. Такий подарунок дозволить власнику здивувати гостей самостійно приготовленими вишуканими напоями.

3. Персональна інфрачервона сауна для ніг як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Персональна інфрачервона сауна для ніг. Такий подарунок стає дедалі популярнішим. Як приємно буде вашому чоловікові після трудового дня і носіння туфель розслабитися і зняти втому і набряклість ніг! Виготовлена з канадського червоного кедра така сауна прослужить довго.

4. Шкіряний портфель як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Шкіряний портфель підійде в якості подарунка, насамперед, діловим чоловікам. Місткий, зручний у використанні, практичний. Шкіряний портфель доповнить імідж і підкреслить стиль власника. До того ж вибір настільки великий, що можна знайти варіанти відповідно до тенденцій моди.

5. Вишукані запонки як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Речі, завдяки яким Ваш чоловік виглядає солідніше — це варіант подарунків на усі випадки життя. До таких речей належать і вишукані запонки. Така дрібниця надає статус, солідність і надає впевненості в собі.

6. Портативний гриль-барбекю як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Портативний гриль-барбекю, виконаний у формі портфеля, підійде не тільки для рибалок і мисливців, а й для любителів пікніків і відпочинку на природі. Проста в застосуванні, зручна і практична річ незамінна в господарстві. Глава сім’ї зможе радувати себе і своїх близьких шашликами, запеченими овочами і т. п.

7. Автонабір «Аварійка» як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Автонабір «Аварійка» підійде тим, хто має автомобіль. Цей набір незамінних в дорозі інструментів допоможе у випадку необхідності швидко і легко усунути несправність. Будь-який чоловік, поза всяким сумнівом, буде радий такому подарунку.

8. Оригінальний зарядний пристрій як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Оригінальний зарядний пристрій, виконаний у дизайні робота R2D2 з кінофільму «Зоряні війни». Два USB-порта дозволяють одночасно заряджати, наприклад, телефон і планшет. R2D2 працює від автомобільної електромережі. Такий подарунок і оригінальний, і корисний.

9. Персональна шкіряні шкатулка як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

У персональній шкіряній шкатулці можна зберігати різні корисні дрібниці, які завжди повинні бути під рукою (ключі, годинник, гаманець, зарядний пристрій для телефону тощо). Виконаний з натуральної шкіри, маючи строгий дизайн і кілька відділень, такий подарунок припаде до смаку будь-якому чоловіку.

10. Фляга як подарунок на Новий рік 2016 для чоловіка

Оригінальним подарунком для чоловіка стане симпатична фляжка в стилі стімпанк. Корисний і оригінальний подарунок для молодого чоловіка. Є можливість кріплення на ремінь.

Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *