Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Часто таке буває, що відносини тільки-тільки почалися і будь-який подарунок, який приходить на розум здається недоречним. Дорогі прикраси ще рано, а щось дрібне теж буде недоречним подарунком. Але що тоді?
І знову почнемо з того, що краще не дарувати коханим дівчатам на Новий рік 2017. Якщо ви не хочете робити пропозицію і про весілля поки що не йдеться, то від будь-яких кілець краще відмовитися. В іншому випадку такий презент буде розцінений як пропозицію руки і серця і ви просто потрапите в незручну ситуацію. Якщо ж ваші відносини тільки на початковому етапі, то занадто дорогі подарунки теж краще відкласти, яким би щедрим джентельменом ви не були. Все тому, що деяких дівчат ви можете поставити в незручне становище і змусити відчути себе ніяково. Це вже точно не ті емоції, які ви хотіли б викликати у неї. Враховуйте при виборі подарунка і ступінь забобонності, вона вже точно не оцінить такі подарунки, як годинник, гострі предмети, жовті квіти і так далі.

Кращим подарунком на початковому етапі відносин буде романтичне пригода, наприклад, можна орендувати на вечір цілий кінотеатр і крутити її улюблені фільми, можна влаштувати романтичну вечерю в незвичайному місці — на даху, в улюбленому кафе або в затишному будиночку, орендованому на ніч. Якщо ви любите оригінальні зустрічі, побачення-подорож вам підійде. Для цього виберіть кілька міст, які хотіли б відвідати і рушайте в міні-подорож. Там обов’язково відвідайте затишні кафешки і подивіться саме місто.
Якщо говорити про ювелірні прикраси, то в цьому випадку прекрасним подарунком будуть невеликі сережки, кулони, браслети, ланцюжки, брошки і так далі. Але знову ж таки — це не має бути щось дуже дороге, і якщо це не по кишені, то краще відмовитися від такого презенту на Новий рік 2017. Оригінально і цікаво буде, якщо ви самі зробите якусь прикрасу, при цьому необов’язково вона повинна бути з дорогоцінних металів і каменів. Для цього можна знайти будь-якого виробника прикрас, у якого можна взяти уроки і під його наглядом створити щось оригінальне.

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *