Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Часто таке буває, що відносини тільки-тільки почалися і будь-який подарунок, який приходить на розум здається недоречним. Дорогі прикраси ще рано, а щось дрібне теж буде недоречним подарунком. Але що тоді?
І знову почнемо з того, що краще не дарувати коханим дівчатам на Новий рік 2017. Якщо ви не хочете робити пропозицію і про весілля поки що не йдеться, то від будь-яких кілець краще відмовитися. В іншому випадку такий презент буде розцінений як пропозицію руки і серця і ви просто потрапите в незручну ситуацію. Якщо ж ваші відносини тільки на початковому етапі, то занадто дорогі подарунки теж краще відкласти, яким би щедрим джентельменом ви не були. Все тому, що деяких дівчат ви можете поставити в незручне становище і змусити відчути себе ніяково. Це вже точно не ті емоції, які ви хотіли б викликати у неї. Враховуйте при виборі подарунка і ступінь забобонності, вона вже точно не оцінить такі подарунки, як годинник, гострі предмети, жовті квіти і так далі.

Кращим подарунком на початковому етапі відносин буде романтичне пригода, наприклад, можна орендувати на вечір цілий кінотеатр і крутити її улюблені фільми, можна влаштувати романтичну вечерю в незвичайному місці — на даху, в улюбленому кафе або в затишному будиночку, орендованому на ніч. Якщо ви любите оригінальні зустрічі, побачення-подорож вам підійде. Для цього виберіть кілька міст, які хотіли б відвідати і рушайте в міні-подорож. Там обов’язково відвідайте затишні кафешки і подивіться саме місто.
Якщо говорити про ювелірні прикраси, то в цьому випадку прекрасним подарунком будуть невеликі сережки, кулони, браслети, ланцюжки, брошки і так далі. Але знову ж таки — це не має бути щось дуже дороге, і якщо це не по кишені, то краще відмовитися від такого презенту на Новий рік 2017. Оригінально і цікаво буде, якщо ви самі зробите якусь прикрасу, при цьому необов’язково вона повинна бути з дорогоцінних металів і каменів. Для цього можна знайти будь-якого виробника прикрас, у якого можна взяти уроки і під його наглядом створити щось оригінальне.

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.