Що подарувати дружині на Новий рік 2017?

Що подарувати дружині на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Існує думка, що жінкам набагато легше обирати подарунок, але як тільки настає свято, то всі ідеї кудись випаровуються. Що ж, почнемо з подарунків, від яких краще відмовитися. Сюди можна віднести косметику, або такі інструменти як пінцети, манікюрні ножиці, шампунь або рідке мило. Це природні потреби кожної людини і такі подарунки можуть розцінити як натяк. А це вам не потрібно. Вважається, що статуетки та сувеніри — це подарунок саме для жінок, проте останнім часом представницям прекрасної статі також все менше подобаються подібні подарунки, які все частіше отримують статус пилозбірачів. Тим більш, сувеніри, статуетки і т. п. — це не ті подарунки, які дарують близькі люди, особливо чоловіки. А на Новий рік 2017 тим паче.
Найкращим подарунком для жінок вважаються прикраси. І у вашому випадку зовсім неважливо, що саме ви подаруєте і наскільки багато прикрас у вашої дружини. Головне — це її переваги, а ви, як її чоловік, вже точно знаєте про це. Але, щоб ще більше здивувати вашу другу половинку, придумайте як оригінально піднести це прикраси. Для цього можна влаштувати цілий розіграш подарунків, але цікаво це буде тільки якщо у вас велика сім’я. Якщо ж ви вдвох тільки недавно і відзначати свято Нового року 2017 будете самі, то можна влаштувати вечерю при свічках, а прикрасу покласти в її улюблену квітку, наприклад, кактус J. Також цікаво буде, якщо прикрасу ви повісите на ялинку і попросіть її знайти, головне не забудьте, де ви самі її залишили. Оригінально буде, якщо ви матимете кілька коробок різного розміру і упакувати їх за принципом матрьошки — від більшої до меншої, а в саму маленьку покладіть прикрасу.

Якщо говорити про кухонні приладдя, то такі подарунки будуть доречні тільки якщо ваша дружина попросила вас про це, або ж вона захоплюється кулінарією. Але і в цьому випадку дарувати потрібно обережно, тільки те, про що вона давно мріє, наприклад, мультиварка. Сьогодні також, все частіше можна побачити жінок, які люблять суші і з задоволенням їх самі готують вдома. Для такої жінки дуже корисною буде машинка для приготування суші. Економічніші і не менш корисними буде набір різного дріб’язку для кухні, який можна зібрати самостійно. Наприклад, сюди можна віднести: очищувачі для фруктів, цікаві формочки для приготування яєчні, ніж у вигляді ножиць з підставкою для піци (тільки, якщо ваша дружина не забобонна), сепаратор для яєць, вилки на батарейках, які обертаються, щоб намотати спагетті та багато іншого. В залежності від уподобань своєї дружини, ви можете самостійно зібрати такий комплект і цікаво піднести його як подарунок на Новий рік 2017. Також все більшої актуальності набувають такі кухонні девайси як мороженница, пароварка, автомат для приготування кави і навіть кулінарний принтер, завдяки якому можна створити цікаві візерунки з мастики або глазурі.
Жінки, як і чоловіки також люблять кишенькові девайси і електроніку. Яка леді не любить почитати, влаштувавшись у своєму улюбленому кріслі, загорнувшись у теплий плед, або ж у метро скоротати час за книгою. Тому будь-яка дама оцінить такий подарунок, як електронна книга, або планшет. Якщо ж все це у неї є, то аксесуари для електроніки ніколи не бувають зайвими, сюди можна віднести чохол для мобільного, планшета або електронної книги, якісні навушники або набір з бездротової комп’ютерної миші і килимка, на який можна нанести цікаву напис.
Якщо є можливість, то придумайте цікаву програму для своєї дружини, наприклад, романтична вечеря при свічках, і краще буде, якщо ви самі приготуєте їжу. А в якості подарунка можна піднести стрибок з парашутом, або купуйте їй майстер-клас, похід в басейн, або подаруйте подарунковий сертифікат на послуги салону краси.
Щоб висловити свою любов і турботу, також можна подарувати своїй дружині на Новий рік 2017 теплий одяг — светр, халат, піжаму і так далі. А ось, приміром сукні, костюми і так далі, дарувати потрібно акуратно, лише в тому випадку, якщо ви точно впевнені, що вгадали з розміром і з уподобаннями вашої дружини.

Що подарувати дружині на Новий рік 2017?

Що подарувати дружині на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *