Що подарувати дорослому синові на Новий рік 2017?

Що подарувати дорослому синові на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Що подарувати дорослому синові на Новий рік 2017? Напевно це одне з найскладніших питань, бо син уже виріс, його інтереси значно звузилися, багато речей стали непотрібними. Що ж, давайте ознайомимося з спочатку із самими недоречними подарунками на Новий рік 2017 для дорослого сина. Перше – це туалетна вода та духи — це інтимний подарунок. Також буде недоречно, якщо ви подаруєте йому нижню білизну, шкарпетки, мило, гель для душу, засоби для гоління (якщо тільки це не електрична бритва). Все те, що входить до списку природних потреб, які кожен дорослий чоловік може дозволити собі сам дарувати недоречно.
Але що ж все-таки дарувати на Новий рік 2017? Чоловіки не дуже люблять перукарні та салони краси, а тому прекрасним подарунком у цьому випадку буде машинка для стрижки. Якщо ж у вашого сина ця річ вже є, то корисним подарунком буде електробритва або триммер для бороди. Якщо ж ваш син працює у навчальному закладі, або ж в офісі, де періодично він стикається з презентаціями, то гарним подарунком для нього буде бездротовий презентатор. Сюди також можна віднести портативні акумулятори, зовнішній жорсткий диск, портативну колонку, флешки, електронні книги і т. п.

Якщо ж ваша дитина є володарем машини, то немає кращого подарунка, який пов’язаний з його транспортом. Це може бути оплата послуг автосервісу, пилосос для машини, покривадло з підігрівом для сидіння, міні мийку, брелок-розморожувач замків, антизапотівач стекол, навігатор, килимки для машини і т. п. Багато чоловіків люблять відпочинок на свіжому повітрі, а тому часто вирушають на риболовлю, просто на природу, на дачу і так далі. Щоб зробити трохи зручніше і комфортніше його перебування на природі можна подати в якості презенту сумку-холодильник, термокружки і термоконтейнери, термоси, килимки і т. п. Для спортсменів завжди корисними будуть кросівки, одяг. Де б не працював ваш син, йому завжди потрібна буде зручна сумка, рюкзак, портфель.

Що подарувати дорослому синові на Новий рік 2017?

Що подарувати дорослому синові на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *