Що подарувати дорослій дочці на Новий рік 2017?

Що подарувати дорослій дочці на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Дарувати дорослій донці на Новий рік 2017 іграшки будуть вже недоречно. А такі подарунки, як парфуми, косметика, чашки, сервізи, статуетки і предмети декору мабуть теж краще не дарувати. Все тому, що ви просто можете не вгадати з тим, що сподобається і підійде вашій донці. А парфуми — це взагалі більш інтимний подарунок, який може дарувати тільки чоловік.
Гарна постільна білизна, текстиль, ортопедичні подушки, теплі ковдри дуже сподобаються вашій доньці як подарунок на Новий рік 2017. Адже саме цих речей завжди мало в будинку і вони ніколи не бувають зайвими. При цьому будьте креативні, нанесіть щось цікаве на подушку або простирадло. Дуже популярними останнім часом є простирадла з підігрівом, — це гарний спосіб відпочити і розслабитися.

Якщо говорити про електроніку, то зверніть свою увагу на такі пристрої, як очищувач або зволожувач повітря, пароварка, мультиварка, аерогриль, монітор забруднення повітря, робот-пилосос і багато іншого. Все це корисні речі в побуті і суттєво полегшать сімейне життя вашій дитині. Для активних дочок, які не можуть всидіти на місці, можна подарувати сумку-холодильник або термоконтейнери, для любительок покататися на велосипеді, прекрасним подарунком буде велокомп’ютер. Ваша дочка виросла, обзавелася сім’єю, а тому ій буде приємно отримати в подарунок на Новий рік 2017 сеанси масажу, відпочинок в оздоровчому центрі, де будуть також послуги по догляду за шкірою, волоссям, так і просто послуги візажиста і перукаря. Можна просто оплатити похід в салон краси і записати її на нові процедури, які вона не пробувала.

Що подарувати дорослій донці на Новий рік 2017?

Що подарувати дорослій дочці на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *