Що подарувати дитині на Новий рік 2016?

Що подарувати дитині на Новий рік 2016?

Для кожної дитини Новий рік — це очікування чогось незвичайного, гарного і чарівного. Усі батьки хочуть влаштувати своїй дитині диво. З нетерпінням діти чекають Діда Мороза з подарунками, красиву Снігуроньку і казкових персонажів. У святковій метушні батькам потрібно усе встигнути: приготувати святкову вечерю, прикрасити разом із дітьми ялинку, а головне, купити всім домочадцям подарунки. Для дорослих подарунок обрати куди простіше, ніж дітям. Тому багато батьків замислюються про те, що подарувати дитині на Новий рік 2016.
Якщо Ви не впевнені у виборі подарунка, напишіть разом із дитиною листа Дідові Морозу. Так як діти дуже люблять відправляти листи Дідові Морозу, батькам це полегшує можливість в пошуку подарунка. Для зовсім маленьких дітей один подарунок це добре, а декілька — краще. Уявіть, як загоряться у малюка очі і скільки буде захоплення! Кожен Новий рік не обходиться без солодкого сюрпризу. Їх люблять усі діти. Якщо дитина давно хотіла мати якусь іграшку, не лишайте її цієї можливості. В якості подарунка для дітей 3-5 років можуть бути конструктори, музичні іграшки або іграшки-повторяшки. Якщо наступний рік Мавпи, то можна придбати іграшку у вигляді цієї тварини. Також можна придбати подарункові набори.

Новорічні подарункові набори для дівчаток:
набір посуду
набір перукаря
набір кухаря
набір для студії краси та ін.

Новорічні подарункові набори для хлопчиків:
набір інструментів
набір поліцейського
набір будівельника і т. п.

Якщо в 6-8 років дитина захоплюється малюванням, ліпленням, то можна подумати подарунок із серії «творчість»: матеріали для аплікації, набір для малювання і т. п. У цьому віці дитина вже вміє читати. Відмінним варіантом буде дитяча пізнавальна енциклопедія.
Для дівчаток також актуальними будуть:
іграшка-нічник
іграшка-скарбничка
ляльки
ігрові плакати і т. а.

Хлопчики в цьому віці цікавляться явищами, що відбуваються навколо. У цьому випадку доречно буде подарувати, наприклад:
електронний конструктор
конструктор у вигляді моделі сонячної системи
іграшки-трансформери
ігрові розвиваючі плакати
настільні ігри
головоломки та ін.

Після покупки подарунок бажано обернути в пакувальний папір. Обирайте яскраві і барвисті кольори. Тоді у дитини буде ще більше бажання дізнатися, що ж там усередині.

Що подарувати дитині на Новий рік 2016?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *