Що подарувати дитині на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Що подарувати дитині на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Вибір новорічного подарунка для дитини може здатися досить простим завданням. Адже, порівняно із дорослими, діти, як правило, не такі вибагливі та радіють будь-якій іграшці. Але якщо ви хочете знайти подарунок, який буде стимулювати та розвивати її уяву і мислення, завдання дещо ускладнюється.

Що подарувати дитині на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

У певному віці у нормальної дитини повинні розвинутися потрібні навички. Саме виходячи з рекомендацій дитячих психологів для певного віку виробники іграшок створюють товари для дітей. У виробника на упаковці повинно бути зазначено рекомендований вік. Не купуйте товари та іграшки «на виріст». Всі товари розроблені з урахуванням норм безпеки конкретного вікового діапазону.

Іграшки для малюків до року. Що подарувати дитині до року на Новий рік?

Перший Новий рік дитини значить для батьків набагато більше, ніж для самого малюка. Адже ви тільки що пережили одне з найважчих та водночас найщасливіших батьківських випробувань! Більшість дітей у цьому віці вчаться повзати, підтягуватися, починають стояти з опорою. Вони вже розуміють, що ви говорите, сердитися чи спокійні, і вони можуть тримати іграшку, даруючи їй обійми і поцілунки.
Іграшки в цьому віці розраховані на прості функції, стежити очима, чути звук, гризти, знижуючи при цьому біль від прорізування зубів, а потім і сидіти, ходити.

Прорізувач-брязкальце як подарунок дитині до року на Новий рік

Прорізувач-брязкальце — яскрава іграшка зі звуком. Легка, зручна, нетоксичнв і абсолютно безпечна — стане приємним сюрпризом для самих маленьких.

Розвиваючий килимок як подарунок дитині до року на Новий рік

Розвиваючий килимок цікавий вже підростаючим карапузам. Легко трансформується, миється, музичний. Розвиває зір, координацію рухів, слух, цікавість.

Ходунки як подарунок маленькій дитині на Новий рік

Ходунки — універсальний подарунок для маленьких хлопчиків і дівчаток, які вже намагаються ходити. Яскраві, зручні, зазвичай з багатофункціональною ігровою панеллю. Удосконалюють координацію рухів, розвивають увагу і моторику рук. Безпечні, захищені від падіння та перекидання. Це не тільки подарунок дитині на Новий рік, а й помічник для його мами.

Новорічні подарунки для дітей віком від 1 до 2 років

Малюк вже не повзає, він навчився ходити. Діти в цьому віці тяжіють до предметів, які можна тягнути і штовхати, укладати, збирати, будувати. Іграшки для даного віку повинні бути яскравими, барвистими, зі звуками, цікавими, які легко носити або пересувати дитині .
Маленькі діти усе тягнуть до рота, тому обирайте безпечні ігри без дрібних окремих деталей, екологічно чисті. Конячки, гойдалки допомагають зміцнити хребет, розподілити сили, тримати рівновагу. Перші книжки і віршики розвивають пам’ять, мовні навички. Іграшки для купання, яскраві книжки і м’яка тваринка, з якою затишно заснути — прекрасний подарунок у цьому віці.

Музична книжка як подарунок дитині віком від 1 до 2 років на Новий рік

Музична книжка розвиває увагу і посидючість, слух і зір, тактильні відчуття та логіку.

Розвиваюча іграшка Гриб як подарунок дитині віком від 1 до 2 років на Новий рік

Розвиваюча іграшка Гриб об’єднує в собі неваляшку, пірамідку, сортер із геометричними фігурками та тваринками. Багатобарвна, багатофункціональна, знайомить малюка з відтінками, формами, розвиває дрібну моторику, вчить розпізнавати фігурки та логічно мислити.

Іграшка-каталка навчальний вертоліт як подарунок дитині віком від 1 до 2 років на Новий рік

Іграшка-каталка навчальний вертоліт покращує координацію рухів, розвиває музичний слух, пізнавальні здібності дитини.

Подарунок дитині віком від 3 до 5 років на Новий рік

Малюк стає маленькою складною людиною зі своїми думками та інтересами. Його переповнює безмежна енергія, любов до життя, бажання все осягнути, він здатний до рольових ігор, вчиться малювати, непогано говорить. Він став більш рухливий і незалежний у грі і русі. Вже можна дарувати пристрої та іграшки, які стимулюють навчання, індивідуальні думку і творчість.

Конструктори як подарунок дитині віком від 3 до 5 років на Новий рік

Хлопчикам у цьому віці вже можна подарувати на Новий 2016 рік конструктори. Вони заохочують будівництво і творчість; досить великий, безпечний і простий у використанні.

Лялька як подарунок дитині віком від 3 до 5 років на Новий рік

Ляльки чудові іграшки для маленьких принцес, вони заохочують дітей розвивати свої власні уявлення про життя і перші соціальні навички. Наприклад, зі Смішинкою Волосся-нитки Лалалупсі (Lalaloopsy) можна грати, спати, дружити.

Перший комп’ютер як подарунок дитині віком від 3 до 5 років на Новий рік

Перший комп’ютер, такий як Маша і Ведмідь Умка стане бажаним подарунком дитині, який частенько бачить маму і тата біля монітора, але сама не має можливості на ньому пограти. 50 програм, 10 ігор, 2 мови та знайома усім Маша гарантують масу задоволень.

Подарунок дитині у віці молодшого школяра на Новий рік

У віці 6-8 років активно розвивається особистість, проявляються персональні інтереси. Подарунки повинні бути персоніфіковані за дитячими симпатіями та антипатіями. При пошуку ігор для цієї вікової групи варто запитати дітей або їх батьків (якщо подарунок не своїй дитині), що вони бажають отримати в якості подарунка.
Діти у цьому віці вже досить добре читають, щоб слідувати досить складним інструкціям та мають базові знання з математики, щоб грати в дорослі ігри. І, звичайно, вони як і раніше люблять фей, піратів, коней … перелік нескінченний. Популярні наукові дослідницькі комплекти, настільні ігри, дитячі гаджети і конструктори…

Набір для дослідів як подарунок дитині у віці молодшого школяра на Новий рік

Набір для дослідів розвиває інтерес до експериментів, допитливість, спостережливість. Мікроскоп, пробірки, хімікати, 20 різних дослідів — хіба це може бути нецікаво?

Захоплююча головоломка як подарунок дитині у віці молодшого школяра на Новий рік

Захоплююча головоломка, розв’язувати яку можна всією компанією, розвиває образне мислення, дрібну моторику, прищеплює любов до подорожей і нових відкриттів.

Подарунок дитині у віці від 9 до 12 років на Новий рік

Цей період характеризується підготовкою до середньої та старшої школи, а тому в якості подарунків слід вибирати навчальні цікаві іграшки, типу набору Планетарій з телескопом, чи мікроскоп, навчальні програми для ПК, художні засоби, музичні інструменти.
Це період, коли діти особливо мають потребу в керівництві, тому проявіть уважність при виборі гідних цілей і рольових моделей. Вирішуючи, що подарувати дитині на Новий рік, слід зосередити увагу на індивідуальності та здоровому способі життя, заохочуючи заняття спортом, мистецтвом, наукою і намагаючись зазирнути в її майбутнє.

Гра 100 фокусів як подарунок дитині у віці від 9 до 12 років на Новий рік

Прекрасним святковим подарунком стане Гра 100 фокусів. Її можна буде тут же використовувати, дивуючи і радуючи гостей і друзів.

Телескоп на підставці як подарунок дитині у віці від 9 до 12 років на Новий рік

Майбутнім астрономам подаруйте телескоп на підставці, а дітям посидючим і люблячим спостереження перший мікроскоп. Не купуйте дитячі мікроскопи і телескопи у виробників іграшок! У кожного серйозного виробника оптики є дитячі лінійки продуктів в тій же ціні, але набагато якісніше.

Як вибрати подарунок для підлітка?

Вони вважають себе крутими, модними і досить дорослими. Дарувальники повинні обговорити різні ідеї з цього питання з дитиною і лише потім прийняти рішення. Подарунки для підлітків повинні витримати тонкий баланс між іграшками і дорослими речами. Портативні динаміки, та інші гаджети стануть непоганим вибором.

Крейда-спрей як подарунок підлітку на Новий рік

Подарований до Нового року Крейда-спрей розмалює яскравими фарбами Ваше свято. Адже з його допомогою можна прикрасити вікна новорічними малюнками, створити барвисте письмо , прикрасити подарунок і навіть поекспериментувати над батьківським автомобілем без наслідків.

Спортивне знаряддя як подарунок підлітку на Новий рік

Спортивне знаряддя, наприклад, боксерська груша, велосипед, набір для хокею, ідеально підходять для молодих людей цього віку, тому що забезпечують безпечний спосіб виплеснути енергію, підвищують самооцінку.

Планшети, комп’ютери, телефони, фотокамери як подарунок підлітку на Новий рік

Планшети, комп’ютери, телефони, фотокамери також стануть відмінним подарунком для підлітка і допоможуть йому визначитися з майбутньою професією.

Більшість дітей ради новим іграшкам і зрадіють новорічному сюрпризу будь-якого роду. Тим не менше, коли ви обираєте подарунок, майте на увазі наступне — вік дитини. Вік дитини є ключовим у визначенні належних, безпечних і приємних іграшок. Спробуйте знайти подарунок, що відповідає захопленню дитини, його уподобанням.

Що подарувати дитині на Новий рік 2016 (рік Мавпи)?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *