Що подарувати чоловіку на Новий рік 2017?

Що подарувати чоловіку на Новий рік 2017?

Подарунки на Новий рік 2017

Навіть сама винахідлива і любляча дружина іноді відчуває труднощі при виборі новорічного подарунка своєму коханому. Адже, здавалося б, усе передарувала, все начебто є, але і без подарунка залишати коханого чоловіка в радісне і веселе свято Нового року 2017 не можливо.
Отже, почнемо із того, що необхідно відмовитися від непотрібних подарунків типу сувенірів, статуеток і т. п. Чоловіки мало люблять подібні подарунки, а тому і задоволення їм це не принесе. А радість в очах своєї половинки від подарунка на Новий рік 2017 під ялинкою — це головний критерій у виборі презенту. Друге правило — не потрібно дарувати подарунки, що не відповідають його захопленням, уподобанням чи посади. Наприклад, електрику дорогий паркер буде абсолютно не доречним, якщо тільки він не начальник і має справи з документами.
Розпочнемо з універсальних подарунків, які підійдуть всім і ніколи не бувають зайвими. До них можна віднести одяг, адже він завжди зношується, іноді хочеться чогось нового. Варіацій такого подарунка може бути безліч — теплий светр, кардіган, в’язаний жилет, сорочка або навіть костюм. Таким подарунком ви покажете свою любов і бажання піклуватися про нього. А ваш чоловік, одягаючи його, завжди буде згадувати вас. Також сюди можна віднести теплу піжаму або халат — взимку такі подарунки актуальні як ніколи. Дуже корисними взимку буде і термобілизна, яка добре зберігає тепло, при цьому ще й забезпечує відведення вологи. Погодьтеся, взимку це дуже важливо, особливо, якщо вашому чоловікові доводиться довго перебувати на вулиці.
Всі ми знаємо, що чоловік яким би серйозним не виглядав, в душі все одно дитина, який радіє від простих іграшок. У цьому випадку можна подарувати будь-яку іграшку, спостерігайте за ним, напевно він вже проговорився про те, що хоче. Це може бути конструктор Лего, вертоліт на радіокеруванні, квадрокоптер або ж залізниця. Але це має бути дійсно бажана іграшка, так як інакше цей подарунок відправиться в шафу на зберігання.

А ось із подарунками, які пов’язані з його захопленнями потрібно бути вкрай обережними, так як ви можете подарувати те, що у нього є, або не розбираючись в темі, купити щось непотрібне або неякісне. Погодьтеся, не дуже приємно отримати дорогий, але непотрібний подарунок. Тому, якщо зовсім не знаєте про що мріє ваш чоловік краще придбати подарунковий сертифікат, де він зможе придбати сам інвентар для свого захоплення. Або ж ви повинні знати точно, що саме він хоче, яку марку або якому виробнику він надає перевагу. Це дуже важливо, тому що інакше ви купуєте презент наосліп, і невідомо, чи буде він доречним.
Не завжди є можливість придбати коштовний подарунок. Причин буває безліч. Але це не є суттєвим, головне порадувати вашу близьку людину. Але як? Для цього не обов’язково купувати дорогий подарунок, можна, наприклад, придбати корисні аксесуари для його електроніки, наприклад, зручна підставка для телефону, або ж термоконтейнери для їжі, особливо корисним подарунком для тих, хто захоплюється риболовлею, чи працює там, де немає можливості нормально пообідати. Нехай це не великий подарунок, але вже точно буде набагато корисніше новорічного сувеніра.
Останнім часом все більшу популярність набирають подарунки, зроблені власноруч. У цьому випадку можна просто зв’язати шарф із забавним написом, або навіть светр, а можна зробити щось із шкіри, наприклад, портмоне. Це буде дуже цікаво. Можна також прості речі, які вважаються дрібними подарунками оформити креативно. Наприклад, розмалювати чайний сервіз спеціальним маркером, який світиться у темряві і не стирається. Можна намалювати вуса, написати смішний напис, зобразити забавну тварину і багато іншого. Це залежить від вашої фантазії. Також ви можете купити запас шкарпеток і оформити їх як букет, такий подарунок буде дуже креативним, але водночас і корисним.
Завжди доречним подарунком буде електроніка або кишенькові девайси. Сюди можна віднести планшет, ноутбук, електронну книгу, навігатор, портативний акумулятор. Замість піни для гоління і верстата, які вже стали просто банальним подарунком, можна подарувати електробритву або спеціальний триммер для бороди.

Що подарувати чоловіку на Новий рік 2017?

Що подарувати чоловіку на Новий рік 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *