Що одягнути (одягти) на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Що одягнути (одягти) на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Вже зараз багатьох з нас починає турбувати питання про те, який одяг одягнути на Новий рік 2015 і яких кольорів і відтінків він повинен бути – саме цій темі і буде присвячена ця стаття.

Отже, оскільки наступний 2015 рік синьої Кози , то у святковому вбранні повинні переважати синій і зелений кольори, а відтінки – блакитний, фіолетовий, колір морської хвилі і т.д. Так само можна одягти (одягнути) вбрання сірого, білого і інших кольорів, які притаманні окрасу Кози. Одяг повинен бути виконаний з м’яких натуральн. тканин – вовни, кашеміра, замші, що нагадують про наш талісман. Синтетика виключається повністю, якою б привабливою і модною вона не здавалася.

Чоловікам бажано в Новий рік 2015 одягнути темно-сині, коричневі, сірі костюми, в тон їм підібрані краватки, добре випрасувані сорочки і т.д. Також костюм цього року можна замінити на в’язаний шерстяний светр з джинсами або брюками.

Вирішуючи, що одягти в Новий рік 2015, зверніть увагу на в’язаний одяг. Це можуть бути светри, шарфи, накидки, виконані ажурним малюнком з вовняних ниток. Чим м’якше і пухнасте буде вбрання, тим більше ви сподобаєтеся господині наступного року.

Замислюючись над тим що краще одягнути (одягти) на Новий 2015 рік, не забувайте і про прикраси. В цей раз хітами новорічної ночі стануть прикраси і аксесуари з дерева, наприклад: дерев’яні намиста, кулони, брошки із зображенням Кози.

Своє новорічне вбрання можна планувати вже зараз, так як часу ще досить для створення неповторного образу. Що одягнути – розібралися, також не забудьте про правильне сервірування новорічного столу, а для цього дізнайтесь що можна приготувати на Новий рік 2015.

Що одягнути (одягти) на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *