Що небажано дарувати на Новий 2018 рік?

Що небажано дарувати на Новий 2018 рік?

Новорічні подарунки завжди радуватимуть будь-яку людину. І неважливо, в якому статусі і віці вона знаходиться. Проте обирати презенти необхідно з урахуванням особливостей властивих тварині-правителю року. Важливо враховувати його характер і звички. Господарювати в 2018 році буде доброзичливий, цнотливий і миролюбний Собака.
Ця тварина відрізняється високим інтелектом і справедливістю, завжди націлена на саморозвиток і дотримання сімейних традицій. Протегує чесним людям, прагнучим реалізувати свій потенціал. Собака не любить сваритися, але, як правило, завжди встає на захист. Отже, що ж фахівці не рекомендують дарувати до 2018 року, щоб не потрапити в опалу до небесного покровителя — Собаки?

Коштовності

До занадто помпезних презентів Собака відноситься скептично. Йому чужі матеріальні блага і розкіш, хоч він і не живе надголодь. Проте від подарунків у вигляді дорогих ювелірних виробів краще відмовитися. Гроші й цінні папери теж не стануть вдалим підношенням. Якщо ви все-таки бажаєте подарувати щось із прикрас, обирайте витончені, елегантні, а головне — не особливо дорогі вироби.

«Агресивні» подарунки

Не варто купувати речі і предмети, що так чи інакше втілюють агресію. Так, Собака при необхідності може і обгавкати кривдника, і вкусити, і навіть загрызть. Але сам по собі він не схильний до прояву злості, завжди шукає спосіб вирішити конфлікт мирно. Тому не даруєте зброю (ножі, пістолети, кастети), військовий одяг, екіпіровку і атрибути для занять агресивними видами спорту, наприклад, боксом чи боротьбою.

Бульварні романи і детективи

Якщо ви маєте намір подарувати кому-небудь книгу, не варто обирати «дешеве чтиво» вказаних жанрів. Собака не терпить удаваності, брехні і підступності. Вона віддає перевагу пізнавальним, високоінтелектуальним творам і жадає глибокого духовного розвитку. Краще зупинити свій вибір на захоплюючій енциклопедії, збірці класичної літератури або чомусь подібному.

Тури в далекі країни

Собака — тварина спокійна і домашня. Він ніколи не дрімає, завжди напоготові, охороняючи своє житло і відганяючи від нього ворогів. Не потрібно купувати до Нового року 2018 путівок в екзотичні країни. В крайньому випадку, якщо хочеться здивувати адресата подарунка можливістю відправитися в подорож, придбайте тур у будинок відпочинку, який розташований неподалік від населеного пункту, де проживає одержувач презенту.

Металеві і водяні предмети

При виборі подарунка слід враховувати і стихію року — Землю. Саме тому не потрібно дарувати дрібниці, виготовлені з металу або якось пов’язані з водою. Дерево — це одна із чотирьох стихій, але в 2018 році стосовно подарунків воно є універсальним. Тому дарувати дерев’яні предмети можна, адже дерева ростуть на землі. Приклади ідеальних подарунків : набір глиняного посуду, дерев’яні і фарфорові вироби, талісмани у вигляді мінералів і каменів (не дорогоцінних).

Подарунки червоного кольору

Колір року — жовтий. Допоміжними є коричневий, сірий, білий, пісочний, кавовий кольори. Повною протилежністю вказаним кольорам та їх відтінкам вважається червоний колір. Тому, обираючи презенти, намагайтеся його уникати. Навіть пакувальна обгортка презентів не має бути червоною. Враховуйте і те, що символізує жовтий колір: життєлюбність, розвиток, рух вперед, радість. При купівлі презентів спирайтеся й на ці аспекти.
Наслідуючи описані рекомендації, можна обрати найбільш відповідні для 2018 року подарунки. Підношення не лише порадують своїх адресатів, але й дозволять завоювати прихильність і заступництво хазяїна року — Собаки. Вдалого вибору!

Що небажано дарувати на Новий 2018 рік?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *