Що нас чекає в 2016 році? Прогноз астролога на рік Червоної Мавпи

Що нас чекає в 2016 році? Прогноз астролога на рік Червоної Мавпи

Наступаючий 2016 рік в Китаї буде називатися Бін Шень — рік Мавпи, яка лізе на гору. У цьому році всім знадобиться вміння правильно оцінювати обстановку і відтворювати цілісну картину подій за самими незначними фрагментами.

Йти вперед потрібно так, ніби ви піднімаєтеся вгору і в будь-який момент можете впасти. Тому доведеться прораховувати кожен свій крок, аналізувати ситуацію і поведінку оточуючих вас людей. Рух вперед буде важкий, але той, хто досягне вершини, зможе насолодитися успіхом тривалий час. Цього року можна легко помилитися в людях, справах і діях, тому кожному з нас знадобиться вміння розбиратися в людях і їх характерах.

Удача і успіх в 2016 році

У наступаючому 2016 році значно активізуються шахраї і аферисти всіх мастей, які будуть вміло прикидатися чесними і душевними людьми, тому навички психолога знадобляться всім. Не варто й самим спокушатися, прагнучи до швидкого збагачення і успіху за допомогою хитрощів та спритності. Ці якості заохочуються Червоної Мавпою, але навряд чи принесуть вам успіх, якщо ви захочете просто провести когось. Зате вони знадобляться вам у важких ситуаціях, коли вам важко знайти вихід. А рухатися вперед вам у цьому році допоможуть тільки вміння правильно прораховувати обстановку і працьовитість. Пам’ятайте, що Мавпа любить дражнити і вабити, але зловити її дуже важко. Ось так буде себе вести в цьому році і Пані Вдача. Поманивши, вона вас може кинути на півдорозі, і вам доведеться самостійно виплутуватися з ситуації.

Політична ситуація в світі в 2016 році

У рік Червоної Вогненної Мавпи політичні пристрасті досягнуть апогею. Можливі бунти і конфлікти. До того ж, цей рік буде сповнений несподіванками, починаючи від сюрпризів погоди і закінчуючи непередбачуваними вчинками людей. Можливий сплеск крадіжок і грабежів, тому тим, хто хоче втриматися на плаву, зберегти те, що має, і навіть досягти успіху, головною якістю буде обережність і вміння прораховувати ситуацію. Не варто лізти на рожен у складних ситуаціях, довіряти сумнівним людям, і у вашому житті буде все спокійно. Намагайтеся бути більш зібраними при виборі мети, не розмінюйтеся на дрібниці, але і не упускайте їх з уваги, і ви зможете домогтися свого. Якщо справи будуть штовхати вас на ризик, вам доведеться зробити серйозний аналіз можливих наслідків.

Здоров’я в 2016 році

Здоров’ю людей в 2016 році будуть загрожувати екзотичні хвороби, а традиційні захворювання частенько будуть проявлятися незвично, мати змащену картину, ускладнюючи встановлення діагнозу. Є велика ймовірність травм кінцівок і нервових захворювань, отриманих у результаті стресів. Тому до здоров’я доведеться ставитися серйозно.

Любов в 2016 році

Цього року витримають випробування тільки ті партнерські стосунки, де є спільність інтересів і де партнери здатні пристосовуватися один до одного, виявляючи терпіння і не накопичуючи образ. Рік буде багатий новими шлюбними союзами, але не всі вони триватимуть довго. Занадто багато з них будуть засновані на захопленні, а не на здоровому глузді.

Діти народжені в 2016 році

Діти, народжені цього року, будуть рухливими, цікавими, прагнитимуть до лідерства. У них буде занадто багато егоїзму, з яким батькам доведеться вести боротьбу, інакше ця якість може нашкодити його власникові. Цими дітьми керуватиме спрага нових вражень, тому потрібно з самого дитинства направляти їх інтереси в корисне русло. Ці діти інтелектуальні, у них велика жага знань. Це розсудливі особи. Тому, якщо їх направити на вірний шлях, вони багато чого здобудуть. У майбутньому це природжені кар’єристи, які вміють домогтися свого якщо не талантами, то хитрістю.

Прогноз астролога на 2016 рік

Що чекає Щура в 2016 році?

Що чекає Щура в 2016 році? У наступаючому році сильний характер Щура допоможе йому у боротьбі з суперниками в будь-якій сфері життя, а суперники в рік Мавпи будуть потрапляти серйозні. Але навіть якщо ви вже опинитеся переможцем, не варто розслаблятися, інакше вас тут же покладуть на обидві лопатки. Ось і доведеться весь рік бути в напрузі. Пам’ятайте, що в цьому році вами можуть скористатися, перехитривши вас в емоційному плані. Тому, займаючись благодійністю або просто допомагаючи іншим, не переборщіть. Все повинно бути в міру. Намагайтеся в цьому році не тиснути на своїх близьких людей, давайте їм певний рівень свободи, і ваші стосунки будуть збалансованими і рівними. Цього року Щурам не доведеться нудьгувати, вони будуть самі шукати собі пригоди і заняття до душі. Можливо, їм вдасться, нарешті, знайти душевну рівновагу, і навіть особисте щастя. Доведеться і попрацювати, щоб зберегти і примножити свій добробут. Можливо, що іноді доведеться вдаватись і до хитрощів.

Що чекає Бика в рік Мавпи 2016?

Що чекає Бика в рік Мавпи 2016? Спокійним Бикам буде непросто в рік Червоної Мавпи, де декорації будуть частенько змінюватися. Бикам буде важко змагатися з більш моторними конкурентами, але його терпіння і працьовитість допоможуть у справах. Можливо, в цьому році представникам цього знаку доведеться тягнути на собі багато сімейних справ і вирішувати проблеми, адже саме Бики забезпечують стабільну і міцну сімейну основу. Ці люди не схильні грати в ігри і зайвий раз ризикувати, і саме це дає їм певний рівень довіри і з боку колег, і з боку керівництва. Взагалі це буде досить напружений рік для Биков. Вони будуть інтуїтивно відчувати загрозу тут і там, перебуваючи в постійному стресі, адже вони не люблять несподіванки. Тут і захворіти не довго. Тому Бикам цього року доведеться вдатися до заспокійливих засобів, зайнятися дихальними вправами і не переїдати. Не завадять і помірні фізичні навантаження. До того ж, слід бути більш впевненими в собі, це допоможе вам ствердитися і в очах навколишніх, і дасть можливість реалізувати ваш прихований потенціал. Ризикнути цьогоріч Бики можуть лише в тому випадку, якщо на всі сто впевнені в позитивному результаті.

Що очікує Тигрів в 2016 році?

Що очікує Тигрів в 2016 році? З настанням року Мавпи Тиграм знадобляться такі якості, як підприємливість і товариськість. Відмінними будуть і стосунки з коханими людьми, якщо Тигри не спробують домінувати і пригнічувати. Тигри прямолінійні, вони готові сміливо йти вперед там, де варто почекати. Тому несподівані перешкоди можуть ставити Тигрів в глухий кут. Саме тут їм і знадобиться хитрість і швидкість реакції, щоб ці перешкоди обійти. Тигру потрібно бути більш спокійним і терплячим в 2016 році, щоб досягти успіху, тому що не всі плани будуть здійснюватися миттєво, деякі справи йтимуть з перемінним успіхом, ніби дражнячи. Але як тільки ви захочете все кинути, справи знову будуть раптово налагоджуватися. Усі свої сили Тигри кинуть цьогоріч на здійснення своїх грандіозних планів. Вони вирішать, що настав час великих звершень, але Мавпа над ними посміється. Тому стримайте свій запал і не замахуйтеся на грандіозні і фантастичні проекти. Зайві навантаження можуть дещо похитнути вашу нервову систему, а розчарування в справах можуть завдати вам серйозну емоційну травму і привести до довгого небажання займатися серйозними справами.

Кролик в 2016 році — чого чекати?

Кролик в 2016 році — чого чекати? Кролики зазвичай спокійні і консервативні, мрійливі. Але це не означає, що їх легко ввести в оману, бо вони обережні. Це якість дуже знадобиться їм у новому році. Намагайтеся не звертати уваги на інтриги і відверті провокації з боку ваших ворогів, прощайте емоційні образи. Просто відмовтеся від спілкування з людьми, які вас образили. Не слухайте і солодких обіцянок, бо прожектери і фантазери так і будуть кружляти навколо вас, забираючи ваш час і енергію. І навіть якщо на перший погляд все виглядає красиво, постарайтеся глибше копнути ситуацію і проаналізувати. Найкраща позиція для Кроликів в наступаючому році — позиція вичікування, так як силою і спритністю вам нічого не добитися. Ситуація буде поступово змінюватися, і ви зможете домогтися свого малою кров’ю. Головне — постійно тримати справи під контролем і не пускати в них ненадійних людей.

Що чекає Дракона в 2016 році?

Що чекає Дракона в 2016 році? Дракони здатні на багато що, вони відчувають свою силу і мають відмінну інтуїцію і розумні, але і вони здатні в цьому році встряти в халепу. Є люди, які знають, як їх звабити. Дракони і самі сповнені ідеями та планами, хоча їм не завжди вистачає сміливості втілити їх у життя самостійно. Ось тут то і можуть з’явитися люди, які готові підтримати їх. Драконам потрібно, щоб ними захоплювалися, їм подобається визнання і похвала, від яких вони можуть втратити пильність. Ось тут-то і можуть з’явитися ті, хто легко скористаються ними та їхніми ідеями. Тому народженим в рік Дракона не слід спокушатися, щоб не бути обдуреними. Ідеальним в цьому році для Дракона буде відкриття своєї власної справи, нехай і не значної, яка не потребує великих капіталовкладень.

Що чекає Змію в рік Вогняного Мавпи 2016?

Що чекає Змію в рік Вогняного Мавпи 2016? У Змії достатньо енергії та уяви, щоб одночасно займатися кількома справами і досягти в них успіху. Ті, хто народився під цим знаком, люблять і вміють ризикувати, і в цьому році вони зможуть схопити вдачу за хвіст. До того ж, вони ще встигнуть і проаналізувати ситуацію. Разом з тим, Змії вміють терпляче чекати і наполегливо працювати, а це вже запорука успіху. Вони вміють пристосовуватися до ситуації, і це дуже знадобиться їм у цьому мінливому році. Зміям слід поглиблено оцінювати почуття і вчинки людей. Їм вистачає розуму і мудрості не вірити порожнім обіцянкам, і це зможе вберегти їх від неприємностей і необачних вчинків. Цього року на Змій навалиться купа проблем, причому дуже серйозних. Тут їм знадобиться вся їхня мудрість і вміння ставити на місце тих, хто заважає жити.

Що чекає Коня в 2016 році?

Що чекає Коня в 2016 році? Коні товариські і відкриті, сміливо демонструють свої почуття. У 2016 році ці якості можуть насторожувати людей у вашому оточенні і сприйматися ними як гра. Ви часто змінююте почуття і емоції, і це буде заважати вам і приносити розчарування. Не слід цього року дуже спокушатися щодо людей і подій, щоб потім не відчувати жалю. Завжди прораховуйте можливі наслідки. Приймайте рішення, коли трохи заспокоїтеся, і в цьому році ви зможете побудувати міцні стосунки. Цього року часто будуть виникати ситуації непорозуміння з близькими людьми та колегами. Вам доведеться навчитися приховувати свої емоції і обмежувати спілкування з тими, з ким розмова не ладиться. Цього року вам доведеться зайнятися тими справами, які дозволять вам створити надійний тил.

Що чекати Козам від 2016 Мавпи?

Що чекати Козам від 2016 Мавпи? Товариські Кози знають, як насолоджуватися життям. Але для цього необхідно мати гроші, з якими не все буде в порядку в цьому році. Небезпека полягає в тому, що Кози будуть купувати собі те, що подобається, не роздумуючи про наслідки. Проте в 2016 році Козам пощастить з партнерами, особливо, якщо у них будуть спільні інтереси. Якщо цього року вам випаде шанс просунутися кар’єрними сходами, намагайтесь не розгубитися. Проявляйте рішучість, але не забувайте про незалежність, адже Кози навряд чи будуть бездумно виконувати чужі накази. Особливо якщо вони суперечать їх принципам. Можуть складатися ситуації, коли деякі нечистоплотні люди намагатимуться скористатися вашим розташуванням, талантом, ідеями для власної вигоди. Щоб не потрапити в цю неприємну ситуацію, намагайтесь не занадто ділитись з оточуючими своїми досягненнями. В особистому житті у Коз може початися період застою. Можливо, що на представників цього знаку раптом перестануть звертати увагу. Але Кози докладуть всі сили, щоб знову опинитися в центрі подій. Як вони це зроблять — неважливо, щось придумають. Вже дуже вони люблять бути помітними.

Що чекає Мавп в рік Мавпи 2016?

Що чекає Мавп в рік Мавпи 2016? Люди, народжені в рік Мавпи, будуть прагнути до розваг, шукати цікавих зустрічей і знайомств. До того ж, вони цього року будуть особливо чарівні, і спілкування з протилежною статтю буде приносити їм особливе задоволення. Вони з радістю будуть вступати в союзи і шлюби. Цього року вони будуть легко захоплюватися, будувати плани і будувати нові відносини. І тут головне не помилитися, піддавшись ілюзіям і мріям. Пам’ятайте, що за будь-яке задоволення доведеться платити. У цьому році у них є можливість знайти гідних партнерів і в коханні, і в бізнесі. При взаємній чесності та злагодженості в роботі подібні союзи можуть проіснувати довго і бути успішними. У 2016 році Мавп чекають приємні несподіванки. Можливо, в справах доведеться йти і на ризик. Що ж, можна й ризикнути, тільки не ставити все. До ризику слід ставитися як до гри — головне не перемога, а участь, тоді навіть розчарування буде не таким болючим. Заодно і розважитеся.

Що чекає Півнів в 2016 році?

Що чекає Півнів в 2016 році? Тим, хто народився в рік Півня, подобається красиве життя, і в рік Мавпи вони будуть прагнути до насолод і веселощів, намагатися виділитися із загальної маси. Робити це вони можуть іноді навіть зухвало. Півні прямолінійні, і це буде їм трохи заважати здійснити свої плани, тому не варто виставляти напоказ свої почуття, думки й емоції. Проявляйте трохи хитрощі і намагайтеся не рубати з плеча. Людям, народженим в рік Півня, буде потрібно, як нікому, уміння аналізувати і правильно оцінювати ситуацію. Доведеться також проявляти терпіння і толерантність, не піддаватися на провокації недоброзичливців. Цього року доля буде вабити вас, обіцяючи щасливі шанси, і тут же повертатися спиною, тому не кидайтеся у вир з головою, обмірковуйте кожен крок. Можливо, деякі ваші вчинки будуть бентежити оточуючих, тому намагайтеся діяти згідно ситуації і оточення, щоб не постраждав ваш авторитет. У справах це буде досить успішний рік, якщо ви будете задовольнятися малим, а не гнатися за великим кушом. Пам’ятайте, що курочка по зернятку клює, і сита буває. Якщо вам будуть пропонувати робити грошові вкладення для того, щоб потім отримати великі дивіденди, краще відмовтеся, а то втратите більше, ніж знайдете.

Що чекає Собаку в рік Мавпи 2016?

Що чекає Собаку в рік Мавпи 2016? Люди, народжені в рік Собаки, можуть відчути себе в 2016 році незаслужено відсунуті на другий план. Можливо, це все через вашу консервативність. Ви прекрасно будете розуміти, що відбувається, але вам, все ж, важко відповідати ситуації. Ви не хочете прикидатися і хитрувати, а маєте намір гідно виконувати свої обов’язки. Можливо, це буде іноді заважатиме вам у справах, в яких потрібно застосувати хитрість. Ви реалістично оцінюєте обставини і не хочете зайвий раз ризикувати. Це правильно, тому що ризиковані підприємства в цьому році будуть програшними для вас. Навіть закохані, Собаки завжди схильні критично ставитися до ситуації, і це допоможе їм у цьому році втриматися від необачних кроків. Відносини з партнерами будуть стабільними, якщо вони засновані на практичності і чесності. Цього року Собаки можуть легко розлучитися з тими людьми і речами, які не виправдали їх довіри. Незважаючи на деяку консервативність, представники цього знака будуть схильні до змін і зайняті пошуком чогось нового.

Що чекає Свиню в 2016 році Червоної Вогненної Мавпи?

Що чекає Свиню в 2016 році Червоної Вогненної Мавпи? У вигідному становищі в 2016 році виявиться Свиня, адже її не так легко провести і обдурити. Важко змусити представників цього знаку і брати участь у суперечках і суперництві. Хоча їм притаманна певна наївність, вони можуть легко розгадати хитру тактику своїх ворогів або суперників. Іноді подібна ситуація їх навіть забавляє, вони з цікавістю спостерігають з боку. Проте довго залишатися в тіні Свині не хочеться, і вона буде при необхідності робити обережні кроки. Але ці кроки можуть бути настільки прямими і рішучими, несподіваними і непередбачуваними, що принесуть їй моментальну перемогу або моментальне поразку. Тому Свині потрібно, набравшись духу для таких кроків, все ж прорахувати наслідки і навіть продумати шлях відступу. Проблеми цього року часто будуть пригнічувати тих, хто народився в рік Свині. Тому їм краще займатися тим, у що вони вірять і ставитися до справи з ентузіазмом, тільки так можна домогтися свого. Як тільки справи влаштуються, життєрадісність знову повернеться до Свині.

Що нас чекає в 2016 році? Прогноз астролога на рік Червоної Мавпи

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *