Робочий стіл за фен шуй

Робочий стіл за фен шуй

Робочий простір столу в практиці фен-шуй розділений на декілька зон. Уявіть, що стіл — це квадрат, що складається з дев’яти рівних частин.

Зони робочого столу

1. Прямо перед вами — область кар’єри. Вона, так само як і центр столу, має бути порожньою, не засміченою. Це забезпечить вам не лише зручність в роботі, але і вільний приплив благотворної енергії.

2. Праворуч від вас знаходиться область творчості, там повинні розташовуватися матеріали, робота над якими вже закінчена.

3. Ліворуч на вашому робочому столі — область здоров’я. Там треба розміщувати матеріали для поточних справ.

4. Лівий нижній кут столу — це галузь знань. Помістіть там учбову, довідкову літературу, також доречні сувеніри, які символізують мудрість.

5. Область заступництва і допомоги — це правий нижній кут столу. Там варто розмістити телефон — і тим самим закликати допомогу і корисні поради від своїх близьких, друзів і учителів.

6. Правий верхній кут — область стосунків: дружніх, сімейних і партнерських, саме там краще всього ставити рамки з пам’ятними фотографіями.

7. Область багатства знаходиться в лівому верхньому кутку — там будуть доречні символи багатства, наприклад грошове дерево.

8. На далекому краю столу розташовується область слави — тут варто розмістити символ того, до чого ви прагнете. Наприклад, фотографію свого кумира.

Як розмістити робочий стіл

Намагайтеся розмістити робочий стіл так, щоб добре бачити вхідні двері.
Стіл не має бути засміченим. Бажано, щоб на ньому знаходилося не більше дев’яти предметів, якими ви користуєтеся щодня.
Обов’язково зверніть особливу увагу на оформлення робочого місця вдома. Це дуже важливо, якщо ви в основному працюєте у себе в квартирі. Коли ви робите вдома тільки частину роботи, станом свого робочого місця теж не можна нехтувати.
Вдома необхідно забезпечити ізольованість свого робочого місця. Бажано не ділити кімнату великими предметами, наприклад шафою. Це не дозволить вільно циркулювати енергії Ци. Є спеціальні прозорі мобільні перегородки або легкі ширми, які теж підійдуть для виділення робочої зони.

Символи і талісмани фен-шуй на робочому місці

Пам’ятайте, що розміщуючи на робочому місці талісман фен шуй, посилювати варто тільки одну важливу для вас зону.

Фігурка індійського бога-слона Ганеши символізує радника і соратника, який допомагає успішно вести бізнес і збільшувати доходи. Кращого місця для бронзового Ганеши на робочому столі — область стосунків.

Трипала жаба з монетою у роті — символ грошового благополуччя. Її краще ставити в лівому верхньому кутку столу — в області багатства.

Китайські монети які часто використовують як оберег, — універсальний символ єднання енергій Інь і Янь, а також усіх стихій. Вони допомагають гармонізувати життя в усіх її проявах. У зоні багатства три монети об’єднують червоним шнуром.

Піраміда — найсильніший талісман у фен-шуй. Правда, ефективною може бути тільки піраміда, грані якої співвідносяться за принципом «золотого перерізу». Така фігурка є своєрідним акумулятором енергії і здатна підвищити вашу працездатність.

Де розташовувати предмети на столі

Ви думаєте, робочий стіл — тільки для ділових паперів? А ось і ні. Розташувавши на своєму столі деякі предмети, ви зможете притягнути успіх, гроші і зберегти стосунки.

Так, обов’язковий атрибут робочого столу — настільну лампу — неодмінно потрібно розташувати на крайньому лівому розі столу — в цьому випадку вам буде забезпечений приплив коштів.
Крім того, в лівому кутку непогано було б розмістити фігурку з металу — це теж сприяє залученню грошей.
У крайньому правому кутку слід поставити фігурку закоханої пари — це допоможе дотриматися балансу між сім’єю і роботою, зберегти сімейні стосунки. Справа володарює стихія емоцій.
Також робочий стіл можна прикрасити живою рослиною в горщику — це джерело енергії Янь, яка необхідна для діяльності.
А для досягнення благополуччя в кар’єрі — чорну мармурову скульптуру.
І ще один секрет — ліворуч речей завжди повинно бути більше, ніж праворуч, тому що ліворуч сходить сонце і починають розвиватися всі процеси. Саме тому повинна переважати ліва сторона.

Дотримуйтеся порядку

Один з головних законів для фен-шуй на роботі — це дотримання ідеального порядку і чистоти. Порядок — неодмінна запорука успіхів в справах. Ніяких завалів, звалищ непотрібних паперів, старих журналів, газет і іншого мотлоху. Безлад же породжує неорганізованість. При безладі немає циркуляції позитивної енергії Ци, і, отже, не буде вдачі і здоров’я.

Талісмани для навчання

Настає новий навчальний рік, тобто усім, хто причетний до школи — від початкової до вищої, — доведеться знову сідати за «буквар». Хтось і дійсно освоює букви, хтось учить сопромат, а хтось пише дисертацію — не важливо; суть в тому, що є особливі предмети, талісмани фен-шуй, здатні перетворити навчання на свято!
Кожен талісман фен-шуй — активатор певних видів енергій, які він притягує в життя свого володаря.

Короп, який пливе проти течії

Символ освітнього процесу у фен-шуй — короп. Але не той, що безцільно полощеться на мілководді, а цілеспрямований. Він наполегливо пливе вгору по річці (зустрічна течія — символ перешкод і труднощів на шляху до знань), у нього дістане сил і завзятості перескочити через поріг — Драконівські ворота. У Древньому Китаї короп, що долає поріг, втілював успішну здачу імператорських випробувань на пост чиновника. Стосовно сучасного життя таким порогом можуть бути контрольні та іспити в школі, коледжі або виші, а також переатестація на роботі — або просто бажання стати освіченішою людиною. Якщо короп справляється з потужною течією, він перетворюється на Дракона — мудра і сильна істота, що має таємні знання, тобто особливий вплив.
Повісьте картинку або фігурку коропа, що долає Драконівські ворота, над вхідними дверима. Кожного разу, виходячи з будинку, усі члени вашої сім’ї символічно проходитимуть через ці ворота — і отримувати заряд енергії знань і мудрості.

Кришталевий глобус

Цей талісман допомагає глибшому засвоєнню інформації, посилює ясність мислення і покращує пам’ять. Кришталевий глобус можна придбати не лише в магазинах аксесуарів фен-шуй, а й у сувенірних відділах. Не прагніть купити найбільший глобус: важливий не розмір, а сам факт його присутності у будинку.
Поставте глобус на своєму робочому столі. А щоб він «працював», щодня повертайте його навколо своєї осі на 360° (це один повний оберт), активізуючи тим самим енергію знань. І не забувайте регулярно очищати глобус від пилу, інакше користі від нього не буде.

Кристал кварцу

Відшліфовані кристали кварцу або гірського кришталя — прекрасна «приманка» для успіху в навчанні. Краще, якщо школярі і студенти заведуть свій персональний кристал. Дуже важливо, щоб кристал вам подобався, ви мали душевний підйом, дивлячись на нього, тримаючи в руках. Саме тому обирати такий талісман необхідно самостійно, не довіряючи картинці в інтернет-магазині. Покрутіть в руках, затисніть в кулаці, прислухайтеся до своїх відчуттів. Інтуїція не обдурить! Щойно куплений кристал треба обов’язково очистити від сторонніх енергій. Для цього його рівно на сім діб занурюють у солону воду (ідеальна морська сіль без барвників і ароматизаторів). Через тиждень поставте посудину з кришталем під проточну воду, через декілька хвилин вийміть і дайте обсохнути (при цьому він насититься енергією Повітря, яку курирує Меркурій, покровитель навчання). Надалі не рідше, ніж раз на місяць, промивайте кристал проточною водою.
Кристал розмістить на столі, за яким ви займаєтеся, читаєте, працюєте. Важливий момент: на нього обов’язково повинне падати світло з вікна або настільної лампи, тоді енергія, яку кристал притягає, множитиметься в рази. Добре, якщо ви зможете носити цей шматочок кварцу з собою на заняття.

Сова, яка сидить на книгах

У фен-шуй цей птах втілює мудрість. І не лише у фен-шуй: згадаємо хоча б Древню Грецію, де сова вважалася уособленням богині мудрості Афіни. Цей птах дарує ясність розуму, підказує правильні рішення і оберігає від помилок. Є декілька видів фігурок сови. Якщо вона сидить на книгах, то приносить успіх в навчанні і допомагає витягнути щасливий квиток на іспитах; якщо на монетах — сприяє вдачі у фінансових питаннях, допомагає прорахувати всі наслідки того або іншого кроку. Матеріал, з якого виготовлена статуетка, особливого значення не має. Однаково ефективні метал, кришталь, скло, кераміка і навіть дерево. Але, звичайно, не пластмаса…
Єдина умова, яка «поставить» сова, — увага і повага до її персони. Тримайте фігурку на видноті і стежте, щоб вона була добре освітлена.

Золота підвіска

Дуже добре, якщо ви носитимете при собі спеціальний «учбовий» амулет-підвіску із золота або іншого жовтого металу. Він допоможе краще засвоювати знання і без проблем здавати різні тести і іспити. В ідеалі його повинні подарувати батьки — тоді він матиме максимальну силу. А якщо передавати його з покоління в покоління, то увесь ваш рід стане успішніший і талановитіший.
Амулет-підвіску носять на ланцюжку як кулон, можна також прикріпити його до пояса або носити в сумці.

Три гірські вершини

У китайців вважається великою вдачею жити у будинку, вікна якого виходять на три віддалені гірські вершини : вони символізують рух до нових досягнень. Якщо ж ваші вікна «дивляться» на пустир або на шумну магістраль, як часто буває в мегаполісах, нічого страшного : досить повісити у будинку картину із зображенням трьох вершин — і вона почне залучати до вас енергію знань, мудрості і професійного росту. Не знайшли відповідної картини? Намалюйте самі! Головне, щоб списи вийшли не занадто загостреними. І не хвилюйтесь, якщо малюнок далекий від шедевра: у фен-шуй значення має сам символ, а не фотографічна точність зображення.
Зображення трьох вершин треба регулярно заряджати своїми позитивними думками, дивитися на них, мріючи про досягнення нових життєвих і професійних висот.

Ієрогліф «МУДРІСТЬ»

У старокитайській традиції використовується безліч різних ієрогліфів-активаторів енергій: майже на всі випадки життя. Для розвитку мислення, укріплення пам’яті і пробудження здібностей виріжте або скопіюйте ієрогліф «Мудрість» на аркуш паперу і наклейте на шматочок картону. Носіть його з собою або поставте на робочий стіл — і частіше дивиться на нього. Навчання піде: ви швидше запам’ятовуватимете інформацію, аналізуватимете її і з успіхом застосовувати отримані знання.
Спробуйте щодня малювати ієрогліф від руки — акуратно, осмислено і вдумливо. Спочатку може не виходити, доведеться як слід попрацювати, — але це найкращий спосіб зробити його своїм вірним помічником.

Робочий стіл за фен шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *