Привітання з днем студента 2019 в прозі, привітання з днем студента 2019, прикольні привітання з днем студента 2019, смс привітання з днем студента 2019, привітання з днем студента 2019 коханого

Привітання з днем студента 2019  в прозі, привітання з днем студента 2019, прикольні привітання з днем студента 2019, смс привітання з днем студента 2019, привітання з днем студента 2019 коханого

66. Короткі привітання на день студента 2019

Сижу я на парi
тай думку гадаю
Чому я не в барi?
Чому не бухаю?

67. Привітання на день студента 2019

Жили були три свині: НАФ-НАФ, НУФ-НУФ і зав. каф.

68. Короткі привітання на день студента 2019

Якщо цицьки як у гнома,
Значить дівка з економа.

69. Короткі привітання на день студента 2019

Йде студент, гойдається,
Зітхає на ходу:
«Ось сесія кінчається,
І я в запій піду!»

70. Короткі привітання на день студента 2019

Хто не був студентом,
Тому не зрозуміти:
Як хочеться їсти,
Як хочеться пити.

71. Привітання на день студента 2019  у прозі

Шановні студенти!
Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Нехай кожен з вас повною ложкою сьорбне «халявного» іспиту та веселощі студентських вечірок. З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

72. Привітання на день студента 2019  у прозі

Вітання студенту
Ну що, студент, зі святом! Приймай вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все тобі дається легко, із задоволенням, хай радує тебе кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у твоєму житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаю вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

73. Привітання на день студента 2019  у прозі

Вітаю з днем Студента!
Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Бажаю вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято.

74. Привітання на день студента 2019  у прозі

Вітання на день Студента!
Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!

75. Привітання на день студента 2019  у прозі

Привітання першокурснику
У дитинстві всі мріють про те, ким стануть, коли виростуть. Роки летять, і ось за плечима залишилася школа, попереду — роки навчання у ВУЗі. Настав час обирати, ким ставати в житті і нехай ці роки для тебе, молодий студент-першокурсник, будуть сповнені нових відкриттів і досягнень, залишивши тільки хороші спогади і нехай твої мрії виконуватися!

76. Привітання на день студента 2019  у прозі

Вітаю з Днем студента!
У цей радісний день бажаю тобі добрих викладачів, терплячого коменданта в гуртожитку, вірних друзів, веселих подруг і грошей побільше! Юність прекрасна, коли вона сита! Тому бажаю тобі в день студента смачного частування, щирих веселощів і радості. І не проспи завтра вранці, тобі ще хвости здавати!

77. Привітання на день студента 2019  у прозі

Вельмишановне студентство!
Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім, головне всередині не втратити ту нитку, що пов’язує у об’єднані студентське братство. Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

78. Привітання на день студента 2019  у прозі

Любий студент!
Вітаю тебе з днем Студента! Ми з тобою як ніхто знаємо, що таке справжнє студентське братство, коли один за всіх і всі за одного! Тому пропоную відзначити день студента також прикольно, відчайдушно, шалено і весело, як раніше! Адже студентські роки — найкращі! І прожити їх треба так, щоб потім все життя згадувати і сміятися!

79. Привітання на день студента 2019  у прозі

Любі студенти!
Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам’ятає ці чудові, безтурботні і складні студентські роки. Нехай кожному з вас доля надасть можливість здати іспит «на халяву», нехай іспити не затьмарюють веселощі та студентські тусовки, нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч халяви і ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство приносить не тільки веселощі, але й знання!

80. Привітання на день студента 2019  у прозі

Шановне студентське братство!
Від сесії до сесії живуть студенти весело! А сьогодні є додатковий привід повеселитися — це свято, День студента. Ні пуху — ні пера на іспитах! Нехай заняття будуть проходити тільки в радість, а викладачі стануть вашими союзниками, і навіть друзями. І пам’ятайте — студентство — це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях!

81. Привітання на день студента 2019  у прозі

Дорогий наш студент!
Незабаром ти станеш інженером, лікарем або вчителем! А сьогодні твоя професія — студент. Вітаю з професійним святом! Бажаю його відзначити так весело, щоб запам’ятався на довгі роки, але все ж так гідно, щоб на наступний день не було нестерпно боляче і соромно! Пам’ятай: таких свят на твій вік всього лише 5 або 6!

82. Привітання на день студента 2019  у прозі

День Студента
Усі думають, що студент хоче вчитися. Це невірно … Студент хоче здати сесію, а в очікуванні наступної провести час весело і з задоволенням. Хоча є викладачі, які про це не здогадуються. Нехай же кожен студент зустріне наївного викладача, легку сесію і багато вечірок!

83. Привітання на день студента 2019  у прозі

З днем Студента дорогі учні!
У всі часи, студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але охочим до знань, який подає великі надії! Скільки великих людей були колись студентами, так чому б і серед вас не знайтися тим, хто одного разу зробить велике відкриття і зробить світ світлішим і кращим? З днем Студента, дорогі учні, будьте трішки старанніше і у вас все вийде, адже за вами — наше майбутнє!

84. Привітання на день студента 2019  у прозі

Шановний студент!
Вітаю тебе з самим веселим і відчайдушним святом — днем студента! Ми з тобою знаємо, що студентство — чудова пора! Я бажаю тобі, щоб твій студентський запал ніколи не вичерпався, а студентські друзі назавжди зберегли тобі вірність!

85. Привітання на день студента 2019  у прозі

Любі студенти!
Вітаємо з Днем студента! У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими. Вчіться самостійно приймати рішення. Ваше навчання — це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці. Бажаємо вам успіхів в цій нелегкій справі. І ні пуху, ні пера!

86. Привітання на день студента у прозі

Шановні студенти!
День студента — найкраще свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаю тобі, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою!

87. Привітання на день студента 2019  у прозі

Любі студенти!
Бажаю, щоб наука йшла як по «маслу», іспити проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Бажаю удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати

88. Привітання на день студента 2019  прозою

Дорогий студент!
Зі святом, мій дорогий студент! Бажаю, щоб кожна сторінка твого підручника була для тебе захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є, що пригадати. Навіть якщо ви будете згадувати забуті формули, незнайомі закони і не вивчені правила, нехай у заліковій книжці завжди буде тільки 5

89. Привітання на день студента 2019  в прозі

Цілий рік у студента вільний, насичений пригодами й цікавими справами, але варто тихенько підкрастися сесії, як час летить за три моря, а підручники ніби перемішують букви і нічого не зрозуміло! І все ж ти, мій друг, примудряєшся отримувати хороші оцінки, не сумуючи і вірячи, що зарахування в заліковій в тебе завжди буде! З днем Студента, тебе студент! Вчися старанно, посміхайся щодня і будь щасливий

90. Привітання до дня студента 2019  у прозі

Студенти!
Бажаю вам купу вечірок, легких без проблемних сесій, найдобріших викладачів, які думають, що ви прийшли вчитися! Ха! Ми ж з вами знаємо, що головна мета студента — це скоріше здати сесію, без хвостів і бажано на стипендію. Чого і бажаю молодим умам

91. Привітання до дня студента 2019  прозою

Друзі! З днем студента!
Нехай нам щастить у всіх справах, особливо на іспитах! Нехай шпаргалки будуть непомітні для викладачів, підказки не чути, питання прості, вирішення завдань очевидні! Зі святом вас студенти

92. Привітання до дня студента 2019  в прозі

Шановні студенти!
Вітаю всіх студентів, справжніх, майбутніх, тих, хто був студентом колись! Головне для студента — жити весело, нехай на носі сесія, нехай заліки висять мертвим вантажем, нехай викладач на іспиті не впізнає вас в обличчя — веселіться — буде, що згадати потім! З днем всіх студентів

93. Привітання з днем студента 2019  в прозі

Зі святом, з Днем студента!
Ти заслужив це свято! Насолоджуйся ж ним сповна, адже студентська юність така воно швидкоплинна. Але насолоджуючись, не забувай: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою ти повинен стати переможцем! Бажаю тобі сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові. З Днем студента

94. Привітання з днем студента 2019  прозою

Вітаючи тебе з Днем студента, мій друг, я хочу нагадати тобі про те, що на наше молоде покоління покладаються великі надії! Пройде всього кілька років і саме нам належить будувати нові міста, вчити дітей, створювати твори мистецтва та завойовувати для країни перші місця в світі! Я бажаю тобі вчитися побільше, але не забувати і про відпочинок, завжди бути задоволеним своїм життям і бути оточеним вірними друзями

95. Вітання на день студента 2019  у прозі

Нехай світле почуття легкості студентських років тебе не покидає ще багато років після отримання диплому, а відзначення дня Студента залишиться однією з пам’ятних дат в році. Бажаю тобі взяти від моментів студентського життя максимум того, що воно може тобі дати, і святкувати День Студента завжди в компанії вірних друзів

96. Вітання з днем студента 2019  прозою

Шановні студенти!
Як кажуть: студенти, від сесії до сесії повинні жити весело, чого я і вам бажаю! Але крім цього хочу побажати і в сесію знаходити привід для радості! Успіхів вам на іспитах, успіхів у всіх починаннях і правильно вибирайте життєвий шлях, адже ви зараз стоїте на старті і від того яку дорогу ви виберете для себе залежить все ваше подальше життя. Не помиліться

97. Вітання на день студента 2019  прозою

Шановні одногрупники!
Вітаю з самим веселим студентським святом з днем всіх Тетян і днем всіх Студентів! Адже у нас з вами найчудовіша пора, так давайте пустувати і веселитися разом до ранку, щоб запам’ятався ці свята на все життя! Нехай наша дружба не остигає з роками, а студентський вогник з іскрами запалу горить у наших серцях довгі роки

98. Вітання на день студента 2019  в прозі

Сьогодні день студента!
Це свято відзначали багато поколінь. Нехай торжество юності буяє в цей день, не стримуючи почуттів і волі. Пам’ятай, що всі сесії завжди здаються і колись згадаються милим спогадом. Божевілля молодості, планів і найсміливіших надій — це найгарніших період життя, так що сміливо на свято. Ура

99. Вітання до дня студента 2019  у прозі

Ми любимо студентські анекдоти! І вам, студенти, бажаю сміятися в будь-якій ситуації, над друзями і над собою! Бути винахідливими і сміливими, відповідати на будь-які питання на іспитах впевнено, навіть якщо відповідь ви і знати не знаєте. Нехай халява сама пливе вам в залікову книжку! З днем студента

100. Вітання до дня студента 2019  прозою

Вельмишановний студент!
Нехай збудуться всі мрії студента в цей день! Скасують всі сесії і заклики до армії, залікова книжка наповниться прекрасними оцінками, а пари скоротять в 3 рази і введуть вільне відвідування! Нехай усі ми станемо відмінними фахівцями і знайдемо хорошу роботу! А ще — ніколи не забудемо цього дня, коли відзначаємо своє свято — День Студента

101. Вітання з днем студента 2019  в прозі

Подруга, вітаю з днем Студента!
Бажаю тобі успіхів в навчанні, в подальшій роботі, в усіх справах, нехай студентські роки запам’ятовуються не тільки безсонними виснажливими сесіями, а й такими веселими студентськими святами, як Тетянин день — День студента! Вітаю

102. Поздоровлення на день студента 2019  у прозі

Пора студентства — щасливий час! Не варто сумувати від того, що ми, ваші викладачі задаємо вам важкі завдання, не треба засмучуватися, що за вікном така чудова погода, а доводитися слухати наші нудні лекції! Повірте, одного разу все це згадається час, коли ви були молоді і безтурботні, дізнавалися нове і готові були заново відкрити світ, так насолоджуйтеся моментом, знаходьте хороше і в дні іспиту! Я вітаю вас, студенти і бажаю вам побільше п’ятірок без шпаргалок, вірної дружби і першого, але справжнього кохання

103. Поздоровлення до дня студента 2019  у прозі

З днем студента, мій друг!
Вітаю тебе і бажаю, щоб легко здавалися сесії, щоб не було «хвостів», щоб кожен викладач ставився до тебе з розумінням і повагою. Успіхів у навчанні та удачі в особистому житті! Нехай тебе оточують тільки приємні люди, з якими легко і весело

104. Поздоровлення до дня студента 2019  в прозі

Друже, вітаю тебе з твоїм особистим святом — днем Студента! Бажаю тобі в цей день щастя і, звичайно, здоров’я — адже воно ще не раз знадобиться тобі, коли будеш святкувати черговий День Студента! Нехай все тобі в житті вдається — і в навчанні, і в майбутній професії, і в особистому житті

105. Поздоровлення на день студента 2019  прозою

Шановний студент!
Вітаю з днем студента! Нехай сесії здаються, в залікових книжках буде все гаразд і переходи з курсу на курс будуть безболісними! Але не тільки ж це головне в студентському житті! Нехай сьогоднішня відчайдушність, сміливість і молодість будуть з тобою на все життя, як і друзі, з якими ти відзначиш своє професійне свято

106. Поздоровлення з днем студента 2019  в прозі

Шановні студенти!
День студента — найкраще свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаю тобі, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою

107. Поздоровлення з днем студента 2019  прозою

Любі студенти!
Вітаємо з Днем студента! У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими. Вчіться самостійно приймати рішення. Ваше навчання — це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці. Бажаємо вам успіхів в цій нелегкій справі. І ні пуху, ні пера.

108. Побажання та поздоровлення до дня студента 2019  прозою

Шановний студент!
Вітаю тебе з самим веселим і відчайдушним святом — днем студента! Ми з тобою знаємо, що студентство — чудова пора! Я бажаю тобі, щоб твій студентський запал ніколи не вичерпався, а студентські друзі назавжди зберегли тобі вірність

109. Побажання та поздоровлення до дня студента 2019  у прозі

З днем Студента дорогі учні!
У всі часи, студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але охочим до знань, який подає великі надії! Скільки великих людей були колись студентами, так чому б і серед вас не знайтися тим, хто одного разу зробить велике відкриття і зробить світ світлішим і кращим? З днем Студента, дорогі учні, будьте трішки старанніше і у вас все вийде, адже за вами — наше майбутнє

110. Побажання та поздоровлення з днем студента 2019  прозою

Усі думають, що студент хоче вчитися. Це невірно … Студент хоче здати сесію, а в очікуванні наступної провести час весело і з задоволенням. Хоча є викладачі, які про це не здогадуються. Нехай же кожен студент зустріне наївного викладача, легку сесію і багато вечірок

111. Побажання та поздоровлення з днем студента 2019  у прозі

Дорогий наш студент!
Незабаром ти станеш інженером, лікарем або вчителем! А сьогодні твоя професія — студент. Вітаю з професійним святом! Бажаю його відзначити так весело, щоб запам’ятався на довгі роки, але все ж так гідно, щоб на наступний день не було нестерпно боляче і соромно! Пам’ятай: таких свят на твій вік всього лише 5 або 6

112. Привітання на день студента 2019  у прозі

Шановне студентське братство!
Від сесії до сесії живуть студенти весело! А сьогодні є додатковий привід повеселитися — це свято, День студента. Ні пуху — ні пера на іспитах! Нехай заняття будуть проходити тільки в радість, а викладачі стануть вашими союзниками, і навіть друзями. І пам’ятайте — студентство — це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях

113. Привітання на день студента 2019  прозою

Любі студенти!
Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам’ятає ці чудові, безтурботні і складні студентські роки. Нехай кожному з вас доля надасть можливість здати іспит «на халяву», нехай іспити не затьмарюють веселощі та студентські тусовки, нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч халяви і ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство приносить не тільки веселощі, але й знання

114. Привітання на день студента 2019  в прозі

Любий студент!
Вітаю тебе з днем Студента! Ми з тобою як ніхто знаємо, що таке справжнє студентське братство, коли один за всіх і всі за одного! Тому пропоную відзначити день студента також прикольно, відчайдушно, шалено і весело, як раніше! Адже студентські роки — найкращі! І прожити їх треба так, щоб потім все життя згадувати і сміятися

115. Привітання до дня студента 2019  прозою

Вельмишановне студентство!
Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім, головне всередині не втратити ту нитку, що пов’язує у об’єднані студентське братство. Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя

116. Привітання до дня студента 2019  в прозі

У цей радісний день бажаю тобі добрих викладачів, терплячого коменданта в гуртожитку, вірних друзів, веселих подруг і грошей побільше! Юність прекрасна, коли вона сита! Тому бажаю тобі в день студента смачного частування, щирих веселощів і радості. І не проспи завтра вранці, тобі ще хвости здавати

117. Привітання з днем студента 2019  в прозі

У дитинстві всі мріють про те, ким стануть, коли виростуть. Роки летять, і ось за плечима залишилася школа, попереду — роки навчання у ВУЗі. Настав час обирати, ким ставати в житті і нехай ці роки для тебе, молодий студент-першокурсник, будуть сповнені нових відкриттів і досягнень, залишивши тільки хороші спогади і нехай твої мрії виконуватися

118. Привітання з днем студента 2019  прозою

Вітаємо всіх студентів з бешкетним і веселим святом, з днем Студента!
Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті!

119. Вітання на день студента 2019  у прозі

Вітаю з днем Студента!
Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Бажаю вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято

120. Вітання з днем студента 2019  прозою

Ну що, студент, зі святом!
Приймай вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все тобі дається легко, із задоволенням, хай радує тебе кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у твоєму житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаю вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

121. Вітання на день студента прозою

Шановні студенти!
Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Нехай кожен з вас повною ложкою сьорбне «халявного» іспиту та веселощі студентських вечірок. З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

122. Вітання на день студента 2019  в прозі

Шановні друзі!
Від імені [назва організації] в Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

123. Вітання до дня студента 2019  у прозі

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви — світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого — таким має бути кредо сучасного студента. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

124. Вітання до дня студента 2019  в прозі

Вітаю усіх студентів з їх міжнародним святом!Бажаю успіхів у навчанні, міцного здоров’я, наснаги і також цікавих лекційних занять: на яких хочеться вчитися, а не спати! З Днем студента

125. Привітання на день студента 2019

Ми п’єм горілку в шалених дозах,
Завтра прокинемось у різних позах,
Ми пам’ятаєм щасливі моменти,
Це все називається словом СТУДЕНТИ!!!

126. Привітання на день студента 2019

Бажаю гарно відсвяткувати…
Якщо десь-там шум і бійка,
якщо там бутилки б’ють,
якщо дівчата запищали,
значить там студенти п’ють.

127. Привітання на день студента 2019

Бажаю щоб мрії збувались….
Сижу я на парi тай думку гадаю
Чому я не в барi? Чому не бухаю?

128. Привітання на день студента 2019

Бажаю щоб всюди встигали…
Лекція — не ерекція. Відкладемо!

129. Привітання на день студента 2019

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви — світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого — таким має бути кредо сучасного студента.
Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

130. Привітання на день студента 2019

Найцікавіша пора —
Скільки днів веселих!
Тож за них — гучне «Ура!»
Й повний оцей келих!

131. Привітання на день студента 2019

Зі святом тебе, студент,
Будемо вітати,
Побажаєм лиш на п’ять
Іспити здавати!
Щоб хвости не доставали,
Гроші щоб батьки давали,
Щоб було на що гулять,
Водку пить і м’ясо жрать!

Привітання з днем студента 2019  в прозі, привітання з днем студента 2019, прикольні привітання з днем студента 2019, смс привітання з днем студента 2019, привітання з днем студента 2019 коханого, привітання з днем студента 2019  приколы, смішні привітання з днем студента 2019 , привітання з днем студента 2019  вірші

Читати далі
Привітання на день студента

1—65            66—130

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.