Приманки для грошей

Приманки для грошей

Вирушаючи на риболовлю, рибалка заздалегідь готує наживку — інакше кльову не буде! Ось і гроші просто так не опиняться у будинку — їх, подібно до рибок, треба принадити. На що ж клюють гроші?
І тут у фен-шуй знайдеться маса варіантів «наживки». Адже спочатку це древнє вчення було створене китайськими мудрецями саме для того, щоб зберегти і примножити матеріальне благополуччя. А вже потім поширилося і на інші сфери нашого життя. Отже, пропонуємо вашій увазі 8 кращих приманок для грошей.

Розташовувати їх рекомендується в південно-східному секторі будинку або офісу. У цій зоні панують особливі — грошові — енергії, які необхідно постійно підтримувати і активізувати, чому і слугуватимуть наші приманки.

Цай Шен Йе

Приманка 1: Цай Шен Йе — один із найвідоміших китайських богів багатства. Зображується у вигляді довговолосого старика з мечем в руках, що сидить верхи на тигрові. Говорять, у благий час він приносить людям процвітання, а у важкі часи — захищає від бідності. Фігурка цього бога просто потрібна у будинку людей, які займаються торгівлею, мають власний бізнес, володіють акціями або якось пов’язані з банківською роботою. Але й на всіх інших Цай Шен Йе поширює свою щедрість, даруючи несподівану вдачу в азартних іграх і ризикованих підприємствах. Розміщувати фігурку можна не лише в південно-східній зоні, але і біля вхідних дверей. Молитися йому не слідує — розмістили, і гаразд.

Дракон фен-шуй

Приманка 2: дракон — «небесна тварина», яка має найпотужнішу позитивну енергетику. Статуетка дракона у будинку посприяє стабілізації сімейного доходу, допоможе в накопиченні певної суми грошей або ж в переході на нову вигіднішу посаду. Панно або вишивка — золотий дракон на червоному фоні — здатні принести духовне благополуччя, яке доповнюватиме собою матеріальне.

Трьохлапа жаба

Приманка 3: трьохлапа жаба — істота абсолютно особлива. Вона, згідно китайської міфології, живе на Місяці і періодично його проковтує — так відбувається затемнення. Вираження ж «дістати місяць з неба» означає добитися бажаного, але важкоздійснюваного. І фігурка трипалої викрадачки місяця тут якраз може допомогти! Трьохлапа жаба несе успіх у фінансових угодах, багатство, а також є хранителькою добробуту. З рота у неї стирчить монета з отвором, яка повинна лежати вільно (але людям, які погано контролюють свої витрати, краще придбати жабу з приклеєною монетою). Іноді жаба може бути з трьома монетами чи зовсім без них, але у такому разі у неї у роті має бути отвір, куди можна самим вставити будь-яку монету. Окрім південного сходу, жабу ставлять спиною до вхідних дверей, щоб було відчуття, що вона тільки встрибнула у будинок.

Олень фен-шуй

Приманка 4: олень. Зображення або фігурка цієї благородної тварини притягне у ваше життя багатство і довголіття. Вважається, що олень — один з найпотужніших магнітів для грошової удачі. Помічено, що якщо покласти картинку з оленем в гаманець або на робочий стіл, то стане легше і швидше приймати вигідні рішення.

Фенікс фен-шуй

Приманка 5: фенікс або будь-які пташки червоного кольору. Мета цього талісмана — допомогти вам добитися успіху у важливій області і при цьому отримати за старання велику матеріальну винагороду. Крім того, фенікс символізує непохитну волю й вміння здолати важкі обставини. Особливо рекомендується обзавестися цим талісманом тим, хто потерпів фінансовий крах, — птах допоможе швидко відновити сили і повернути втрачене.

Вітрильник фен-шуй

Приманка 6: вітрильник. Цей символ фен-шуй веде походження з тих давніх часів, коли вітрильне судно асоціювалося з прибуттям товарів і грошей. Майте на увазі, що процвітання у будинок може принести тільки модель корабля, що не має на борту гармат і інших військових пристосувань. При цьому судно не має бути порожнім! Добре, коли воно практично з горою завалено монетами, золотими зливками, коштовностями і іншими атрибутами добробуту. Розташовуючи вітрильник у будинку, необхідно врахувати напрям його руху. Судно повинне як би «упливати» в квартиру, а не «спливати» з неї, забираючи з собою матеріальні блага і удачу.

Кришталеве бра

Приманка 7: кришталеве бра, повішене на південній стіні, стане свого роду маяком для грошей. А якщо тримати бра цілодобово включеним, то це не лише посприяє приросту багатства, але і поліпшить репутацію мешканців будинку, обдарує їх доброю славою. Тих, хто хвилюється за збільшення витрат, фен-шуй заспокоює: вони окупляться!

Соняшник фен-шуй

Приманка 8: соняшник. Жива квітка або його зображення (картина, фотографія) символізують життєву енергію, радість і фінансовий достаток. Важливо, щоб соняшники не «схилялися» під вантажем турбот.

Приманки для грошей

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *