Прикрашаємо стіл на Новий рік 2018

Прикрашаємо стіл на Новий рік 2018

Пригощання для хазяїна року. Основною прикрасою новорічного столу має бути, звичайно ж, ласощі для покровителя. Що люблять собаки? Правильно, кісточки, м’ясо, потрухи. Ці продукти потрібно помістити в гарну миску, яка має традиційний колір року, і поставити на найпочесніше місце — в центр столу. Цим ви приручите собаку і тим самим викличете прихильність його до себе. В результаті увесь рік буде вдалим.
Креативні прикраси. Дуже стильно виглядатимуть фігурки собачок і цуценят, виготовлені власноруч. Для цього можна використати тканину, дерево, пінопласт, картон, кольоровий папір, пластилін. Проявіть фантазію, Собака заохочує винахідливість і кмітливість. Виготовлені фігурки розставте між тарілок. Також своїми руками можна змайструвати мініатюрний будиночок-будочку для чотириногого покровителя і поставити його поряд з мискою із пригощаннями.
Кухонне начиння і столові прилади. Оскільки Собака любить простоту і не сприймає шику, можна скористатися дерев’яним або глиняним посудом. Якщо такої можливості немає, використайте звичайний посуд. Звичайно, бажано, щоб він мав жовтий або коричневий колір, але класичний білий також підійде. Кожну виделку і ложку перев’яжіть стрічечкою відповідного кольору. Скатертину на стіл також добирайте, виходячи із колірної гамми року. Серветки для гостей можна декорувати зображеннями собаки. А щоб запрошеним було удвічі приємно, здивуєте їх наявністю персональних серветок. Для кожного гостя підготуйте іменну серветку. Напис можна зробити нитками-муліне.

Який же Новий рік без свічок?! Обов’язково прикрасьте ними новорічний стіл. У центр столу, біля собачих пригощань і будочки, можна поставити три високі свічки білого, жовтого або золотистого кольору. Інші свічки (невеликого розміру) помістіть серед блюд. Не забудьте про стильні свічники.

Прикрашаємо стіл на Новий рік 2018

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *