Передбачення і пророцтва на 2015 рік від Глоби, Нострадамуса та Ванги

Передбачення і пророцтва на 2015 рік від Глоби, Нострадамуса та Ванги

Людей завжди цікавило, що станеться в майбутньому, які події чекають їх і до чого готуватися, тому в цій статті ми дізнаємося, якими будуть передбачення і пророцтва на 2015 рік від відомих віщунів та астрологів. Відразу зазначимо, що передбачення, представлені в статті це не вирок, тому лякатися не варто, та все ж будемо вірити, що новий 2015 рік буде для нас з Вами вдалим.

Почнемо ж ми з не дуже позитивних прогнозів на 2015 р., так наприклад, український учений та пророк Чмихов пророкує, що так як 2015 рік Кози (Вівці) припадає на кінець 9576-річного циклу, то це може призвести до загибелі цивілізації. Ну що ж, подивимося, наскільки такі пророцтва будуть правдивими, адже кінець світу вже навіть на нашому віку передбачали різні астрологи не раз.

Передбачення на 2015 рік від Павла Глоби говорять про те, що в 2015 році почнуться зміни влади в Росії, закінчиться епоха олігархії, що призведе в майбутньому до розквіту РФ. А для США почнуться важкі часи, економіка цієї країни почне валитися, що призведе до знецінення долара і його повного обвалу.

Передбачення ж Нострадамуса будуть досить оптимістичні, для світової енергетики 2015 рік Кози стане вирішально важливим, так як, сонячна енергетика вийде на новий рівень, створяться нові, дешеві сонячні батареї, які будуть до того ж досить надійними та ефективними. Це дозволить пом’якшити різницю в рівнях економічного розвитку різних країн і континентів, що дозволить вирішити конфлікти між різними країнами. Ці пророцтва на 2015 р. досить правдиві, так як вчені досить близькі до того, щоб відправити свої нові розробки в масове споживання, що мають зробити переворот в енергетиці.

Перш за все світове співтовариство стурбоване прогнозами Ванги про кінець світу, який за припущеннями має настати в кінці 2015 року – на початку 2016 р. Пророцтва від Ванги 2015 сповіщають про якісь яскраві спалахи, які можна тлумачити по-різному, і як вибухи атомної зброї чи можливо це спалахи на Сонці, після чого велика частина земної кулі просто піде під воду і на Землі почнеться велике переселення з південної частини на північ.

Однак катаклізми почнуться тільки в кінці року, а напередодні глобальних змін на Землі пророцтва і передбачення Ванги на 2015 рік прогнозують великі досягнення в науці і техніці, а також чимало нових і цікавих космічних відкриттів. Провидиця говорить і про те, що перед кінцем світу в середині року станеться подія, яка потрясе всіх жителів нашої планети і стане самим важливим відкриттям за всю історію існування нашої цивілізації.

Фахівці які розшифровують пророцтва і передбачення від Ванги на 2015 рік з великою часткою скепсису відносяться до даних пророцтв насамперед тому, що Ванга ніколи не називала дат, описуючи тільки саму подію, при цьому даючи лише натяки на час коли ця подія повинна відбутися, у будь-якому випадку варто сподіватися на краще.

Передбачення і пророцтва на 2015 рік від Глоби, Нострадамуса та Ванги

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *