Новорічні коктейлі 2018: Мохіто в домашніх умовах. Як зробити мохіто в домашніх умовах?

Новорічні коктейлі 2018: Мохіто в домашніх умовах. Як зробити мохіто в домашніх умовах?

Новорічні коктейлі 2018: Мохіто в домашніх умовах. Як зробити мохіто в домашніх умовах? Новорічне меню-2018: список страв і рецептівМохіто — коктейль на основі рому і листя м’яти. Цим вже майже все сказано — забиваємо смак дешевого рома м’ятою, лаймом і цукром.
Родом цей коктейль з острова Свободи — Куби. І кажуть, що Мохіто був улюбленим коктейлем Ернеста Хемінгуея. Хоча, кубинці оповідачі ще ті. Цей рецепт потрапив крізь блокаду в імперіалістичну Америку невідомо (може Хемінгуей і завіз?), але Мохіто став популярний в США в 1980-х роках.
Мохіто традиційно складається з шести інгредієнти: ром, газована вода, цукор, сік лайма зі шкурками(!), м’ята і лід (безалкогольний ми не розглядаємо в принципі).
В домашніх умовах зобразити цей напій дуже складно. Ні, з ромом, особливо власного виробництва, проблем немає. Практично немає проблем і з газованою водою, цукром і лаймом у багатьох курортних готелях, де відпочивають наші громадяни, для прискорення приготування коктейлю замість окремої газованої води і цукру використовують різні солодкі напої типу «Спрайту».
Немає також проблем зі смаком м’яти — оптимально використовувати м’ятні краплі — вони вже на спирту і треба їх буквально 3-4 краплі на келих нашого мохіто.

Як зробити мохіто в домашніх умовах?

  1. У склянку насипаємо приблизно половину чайної ложки тростинного цукру.
  2. Кладемо листочки м’яти.
  3. І починаємо їх розтирати з цукром.
  4. Не дуже сильно, але до появи явного аромату м’яти.
  5. Видавлюємо сік з половинки лимона в склянку.
  6. Ріжемо лайм на шматочки і кладемо туди ж.
  7. Наливаємо горілку. Приблизно 40 — 50 мл.
  8. Кладемо лід.
  9. І наливаємо газовану воду (оптимально використовувати «Лаймон»).

Коктейль Мохіто готовий! Причому це смачний Мохіто, не рівня тим «розчинам», які вам іноді подають у барах — де льоду більше всього іншого.
Трубочка і гілочка м’яти — і можна пити або подавати гостям!
Смак дивовижний, реально. (Правда, якщо використовуєте замінники для м’яти, гостей непогано б для початку розігріти горілочкою).

Новорічні коктейлі 2018: Мохіто в домашніх умовах. Як зробити мохіто в домашніх умовах? Новорічне меню-2018: список страв і рецептів

Повернутися на сторінку: Новорічне меню-2017: список страв і рецептів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *