Новорічне меню. Зустріч Нового року 2015

Новорічне меню. Зустріч Нового року 2015

Наступний Новий 2015 рік пройде, як відомо, під знаком синьої дерев’яної Кози за східним календарем. Козу потрібно порадувати різноманітністю страв, новорічний стіл повинен ломитися від страв. Щоб завоювати симпатію Кози, включіть в святкове меню на Новий рік 2015 страви та рецепти, які містять якомога більше різноманітної зелені, а також овочів і фруктів. Краще всього розташовувати їх в посуді з дерева, що стосується скатертини і серветок, то відмовтеся в Новий 2015 рік від синтетики на користь бавовни і льону.

Звичайно, найкращий варіант для меню на Новий рік 2015 (Кози) – свіжі салати. Тому перш за все, зверніть увагу на салат який дуже добре відповідає темі урочистості «Цап на городі» зі свіжих овочів, або ж Ви можете приготувати салат «Ранок» – у ньому поєднуються всі улюблені продукти Кози, включаючи ніжний сир. Ну а тим, хто віддає перевагу салатикам більш ситним, сподобається: «Сніговик» або «Перлина».

У новорічне святкове меню 2015 можна також включити і оригінальний рулет «Помаранчеве серце» – з м’ясом та мандаринами. А ось наприклад, у виборі гарячих страв Ви можете проявити повну свободу: птиця, риба, м’ясо – тут покровителька року не диктує ніяких особливих правил. Найголовніше, щоб до гарячих страв був поданий щедрий овочевий гарнір і пряні трави. Обов’язково приготуйте що-небудь з молочних продуктів: рецепти зі сметаною, сиром будуть більш ніж актуальні.

Різні ласощі – це також важлива складова меню 2015 року, дуже доречні будуть десерти з яблуками, вівсяне печиво, витончені ванільні кекси, десертні шашлички, морквяний торт або ж татарський пиріг Сметанник.

Новорічне меню. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *