Новорічна ялинка за фен-шуй: як обрати, де розташувати, чим прикрасити

Новорічна ялинка за фен-шуй: як обрати, де розташувати, чим прикрасити

Зелена ялиночка з’являється в наших будинках тільки раз на рік, а саме — напередодні святкування Нового року. Ялинка — дерево особливе і магічне. І якщо правильно використати її магічні сили, то можна не лише весело зустріти Новий рік», а й забезпечити себе вдачею, благополуччям і щастям в наступному.

Як обрати ялинку

Передусім потрібно ялиночку обрати і придбати. У наш час штучні ялинки поступово витісняють живі дерева. З точки зору екології — це добре, але з точки зору свята — не дуже. У новорічну ніч у будинку обов’язково має бути присутнім дух свята, просочений ялинковим ароматом. Тому, якщо з живою ялинкою ніяк не виходить, то майте хоча б живі ялинові гілочки і обов’язково їх прикрасьте. Також гарною альтернативою стане живе ялинкове деревце, посаджене в квітковий горщик.
Якщо ж ви все-таки наважитеся на придбання живої ялинки, зверніть увагу на її розмір. Занадто висока ялинка, що буквально впирається в стелю, порушує циркуляцію позитивної енергії Ци. Найкращий варіант — ялинка трохи вище за середню, щоб її верхівка не впиралася в стелю і дозволяла помістити на верхівку прикрасу. Пам’ятайте, що зрізувати верхівку у новорічної ялинки не можна, оскільки ялинкова верхівка — «чутлива» і енергетична частина цього дерева.

Куди поставити ялинку за фен-шуй

Варто подумати, куди поставити ялиночку у будинку, щоб вона стала працюючим талісманом. Згідно з вченням фен-шуй, в залежності від того, в якому секторі ялинка стоїть, вона притягає різні блага.
Так, якщо ви хочете, щоб у вас налагодилося особисте життя і прийшла любов, ялиночку-красуню слід поставити в правий далекий кут будинку. Лівий же кут будинку — для тих, хто мріє набути фінансового благополуччя.
Ближній правий кут особливо підходить для новорічної ялинки у тому випадку, якщо Новий рік — це дитяче свято, і у будинку збереться багато діточок.
А ось якщо ви плануєте відмітити свято в компанії друзів, то помістите ялиночку в лівий ближній кут — ця частина будинку відповідає за дружні зв’язки.
Ялиночка, встановлена прямо по центру, — відмінний талісман для зміцнення здоров’я. Ялинка, розташована посередині стіни, активізує зону подорожей, а прямо навпроти входу в кімнату — для кар’єрного росту.
Модна тенденція встановлювати ялинку «вверх ногами», підвісивши до стелі, — насправді посилання в ефір Всесвіту, що ви втомилися від життя і хочете його повністю змінити.
Сторони світу теж мають значення.
Щоб добитися в новому році кар’єрних успіхів, заслужити славу і шану, встановлюйте ялиночку на півдні. Для поліпшення любовних стосунків і гармонії в шлюбі — у південно-західному куті.
Ялиночка на південному сході — для тих, хто планує поліпшити своє матеріальне становище.
Ті, хто мріє про дітей, повинні встановлювати зелену красуню на заході. До речі, цей напрям підходить і для творчої натури.
Ялинка на сході — запорука сімейного щастя, а на півночі — посприяє кар’єрному росту і везінню.
Північний схід — ідеальний для тих, хто шукає знання і саморозвивається, а північний захід — для тих, хто любить подорожі і дружнє спілкування.
Якщо ж обстановка в квартирі не дозволяє встановити ялинку в потрібний кут — просто сплетіть з ялинових гілок святковий віночок, прикрасьте його так само, як ялинку, — і чаклунство «спрацює».

Чим наряджати ялинку

Ялинкові іграшки теж можуть слугувати гарними талісманами.
У будинку, повному дітей, або тих, хто мріє про багатодітну сім’ю, ялиночку слід прикрашати веселими іграшками, різними солодощами, саморобними прикрасами, зробленими руками дітей.
Бажано, щоб в «прикрашенні» такої ялинки діти брали найактивнішу участь. Правда, гірлянду повісити на ялинку потрібно дорослим, тому що саме вони повинні приймати найважливіші рішення.
Для тих, хто мріє відправитися в подорож наступного року, кращі ялинкові прикраси — це символи поїздок: фото тих місць, де хочеться побувати, різні брелки і магнітики відповідної символіки і навіть квитки.
Щоб дружба була міцною, ялинку слід прикрашати предметами, пов’язаними з дружбою, але ще краще — іграшками, які принесуть у ваш дім друзі на свято.
Якщо ви бажаєте мати нові знайомства, то прикрасьте ялинку і тими дрібницями, які можуть бути у людини, з якою ви хочете налагодити дружній контакт.
Для того, щоб притягнути у ваше життя фінансовий потік, обов’язково повісьте на новорічне дерево золоті і срібні монети, а також купюри. «Спрацюють» і шоколадні «медальки» в золотій фользі.
Тим, хто мріє набути в новому році любов, до прикраси ялинки варто підійти з особливою пристрастю — прикрасити красуню кристалами, сердечками, стрічками.
Іграшки на «любовній» ялинці мають бути, по можливості, парними і бажано червоного і рожевого кольору. А ще верхівку такої ялиночки обов’язково повинні вінчати красива куля або симпатичне м’яке сердечко.
Можна нарядити свою ялиночку суцільно їстівними прикрасами — це забезпечить вам на наступний рік безбідне життя.
Щоб магічна сила ялинкового дерева тривала і після того, як сама ялинка зникне, поставте або повісьте на те місце, де вона стояла, велику і красиву квітку, додайте до неї кілька талісманів удачі, і новорічне чаклунство буде з вами ввесь рік.

Новорічна ялинка за фен-шуй: як обрати, де розташувати, чим прикрасити

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *