Новий рік 2018: святковий декор будинку

Новий рік 2018: святковий декор будинку

Створення в новорічні свята чарівної і затишної атмосфери у будинку — процес, до якого слід підійти творчо і із смаком.
Якщо в плани не входить запрошення дизайнера, готового на професійному рівні перетворити домашній інтер’єр на Новий рік 2018, не перешкодить узяти на озброєння декілька простих правил:
Заздалегідь продумайте загальну ідею або образ, який хочеться створити, і придбайте (чи зробіть своїми руками) усі складові.
Безладне нагромадження іграшок, гірлянд, серпантину та іншої мішури створює відчуття засміченості. У оформленні одного приміщення належить дотримуватися помірності і єдиного стилю.
Елементи декору кімнати, де встановлено головний новорічний символ, повинні повторювати або доповнювати ялинкові прикраси. Наприклад, повісити по периметру гірлянду з тих самих матеріалів, які є на лісовій красуні.
Варіанти гармонійних колірних поєднань для декорування інтер’єру різні, досить обрати рішення за своїм смаком, що тішить око і викликає приємні святкові емоції.

Новорічний декор 2018

Актуальну палітру для прикрашання будинку підкаже хазяїн 2018 року — Жовтий Земляний Собака. Золотисті й пісочні, коричневі й жовті, гірчичні й оливкові, а також класичні для новорічного свята білі і червоні кольори наповнять будинок теплотою і затишком.
Символу 2018 року, будь то плюшеве цуценя, скарбничка або зроблений дітьми виріб у вигляді забавної собачки, необхідно виділити почесне, найвидніше місце. Не перешкодить ще спорудити картонну будку для собачки і «почастувати» пластиковою кісточкою. А якщо пощастило мати справжнього чотириногого друга, то неодмінно запастися «собачою радістю».
Покровитель 2018 року шанує сімейні традиції, тому гарним рішенням у святковому антуражі стане оформлення невеликої експозиції, зібраної усіма членами сімейства. Старі фотографії й листівки, раритетні речі й пам’ятні реліквії, старовинна біжутерія, улюблені дрібнички й рукодільні творіння. Красиво розставлені й розкладені предмети на журнальному столику або підвісній поличці стануть приводом для приємних спогадів і задушевних розмов.
Для залучення достатку і багатства підійдуть снопики з будь-яких злакових культур у кошиках або в невеликих вазах, обернутих грубою мішковиною. А щоб любов не покидала сімейне гніздечко, досить зробити або купити парні фігурки собачок або традиційні статуї голубків.
Створити святкові вітражі на стеклах сьогодні не складає труднощів, і зовсім не обов’язково мати художні таланти. На допомогу прийдуть готові трафарети для розпису. Вони закріплюються прямо на склі, а контур малюнка зафарбовується зубною пастою, гуашшю, пальчиковими фарбами або штучним снігом.
Належну увагу слід приділити оформленню святкового столу. У центрі добре розташувати невелику новорічну композицію, зробивши ставку виключно на природні матеріали. У гаммі сервіровки краще дотримуватися загального колірного напряму декорування кімнати. Золото гарно поєднується з білим, але якщо немає посуду із золотою окантівкою, цілком підійде білосніжна скатертина з орнаментом.

Сервіровка новорічного столу 2018

Однотонному вбранню столу відмінну компанію складуть яскраві жовті, цегляні або шоколадні тканинні серветки. А свічки у свічниках нададуть романтичності сімейній трапезі. Будь-яке приміщення перетвориться, якщо виділити всього два-три кольорові акценти: композицію з гілочок сосни або ялинки на столі, святковий вінок на двері і новорічний вітраж на вікні.
Головне — прикрашати з гарним настроєм і творчим натхненням, і тоді вдача, любов і благополуччя обов’язково оселяться у вашому будинку.

Новий рік 2018: святковий декор будинку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *