Недорогі подарунки на Новий рік 2016

Недорогі подарунки на Новий рік 2016

Мистецтво вибору і вручення подарунку складається не в тому, щоб купити самий дорогий предмет, а попаданні цього дару «в ціль». Навіть дуже цінна річ може не сподобатися одержувачу, якщо вона не в його смаку, вульгарна або просто не до душі. Подарувати можна і зовсім недорогу річ, головне — доставити задоволення і принести радість.

Вибір недорогого новорічного подарунка на Новий рік 2016

Уміння слухати людей допоможе з вибором подарунка. Простіше всього це зробити для своїх домашніх і близьких друзів. З ними ви поруч довгі роки, знаєте їх смаки і бажання.
На Новий рік прийнято дарувати невеликі, але приємні подарунки, головне, щоб без подарунків не залишився ніхто. Для співробітників і знайомих обирати подарунки складніше. Краще дарувати нейтральні, але не банальні речі. Не варто дарувати чайники, сковорідки, м’ясорубки, шампуні і гелі для душу, постільну білизну та інші предмети, які можуть стати подарунком тільки в тому випадку, якщо ви твердо впевнені в його бажаності.
Купити подарунки на Новий рік 2016 недорого може кожен. Потрібно тільки трохи подумати і включити свою фантазію. Уявіть собі, який би подарунок ви купили для себе, маючи на руках невелику суму. Варіантів є безліч.

Недорогий подарунок на Новий рік 2016 для близьких і друзів

Перед покупкою згадайте, чим цікавляться ваші близькі та рідні. Мама дуже любить вишивати, але постійно втрачає голки і коле пальці. Подаруйте їй ігольніцю і наперсток, а ще краще — набір для шиття в гарній коробочці. Коштує він зовсім недорого, а задоволення доставить багато.
Дідусь любить читати, але погано бачить при слабкому освітленні? Йому гарним і недорогим подарунком буде компактний LED-світильник, зачеплений прямо на книгу. Тепер він зможе читати, де захоче, навіть у повній темряві.
Племінниця з захватом ліпить фігурки з пластиліну, але страшенно засмучується, коли вони мнуться і втрачають форму при зберіганні. Подаруйте їй спеціальний пластилін, вироби з якого стають твердими при зануренні у воду. У наборі безліч кольорів, які дають простір для фантазії дитини. Вона буде в захваті від такого подарунка, а ви витратите зовсім невелику суму.

Недорогий подарунок на Новий рік 2016 рідним

Син — фанат саги про трансформери і збирає все, що пов’язано з цими героями коміксів. Купіть йому постер з улюбленими персонажами, про які він проїв усім мозок, нехай радіє.
Якщо чоловік скаржиться, що його шкарпетки постійно губляться в ящику комода, і він запізнюється на роботу, розшукуючи однакову пару, купіть вкладиш в комод, який розділить ящик на зручні відділення. А щоб подарунок не здався натяком на неохайність, закрийте його новою краваткою або чохлом для мобільного.
Гарний недорогий подарунок корисний, але не банальний. Він повинен бути з розряду тих предметів, які нам подобаються, але ми купуємо їх в останню чергу, вважаючи «пустощами» і «надмірностями, без яких можна прожити». Прожити-то без них, звичайно, можна, але отримати у подарунок дуже приємно.

Найгірший же подарунок — це сувенір, який обраний за принципом «цей нічим не гірше за інше». Така річ точно нікому не потрібна і буде в кращому випадку припадати пилом на полиці, захаращуючи квартиру, в гіршому ж — тихесенько відправиться в сміттєве відро. У кожного в будинку є безліч таких «сміттєвих» подарунків, які не подобаються, а викинути рука не підіймається, адже цей подарунок зробила рідна людина.

Недорогий подарунок на Новий рік 2016 для знайомих і співробітників

Стороннім людям, характер яких та схильності в найдрібніших подробицях не знаєш, дарувати подарунки дуже складно. Особливо якщо мова про недорогі новорічні подарунки. Дарувати завідомо непотрібну річ не хочеться, а все інше здається занадто особистим. Насправді це не зовсім так.
Зробити новорічний подарунок сусідам по офісу не настільки складно, як це здається. Головне, щоб подарунок був дуже особистим, але не інтимним.
Якщо весь ваш офіс з насолодою п’є чай, а хтось — каву, то їм можна купити будь-який екзотичний сорт. Всі інші отримають красиві чайні чашки, але не звичайні, а зі своїми іменами, побажаннями успіху в Новому році та зображеннями символу року — Мавпи. Замовити послугу друку на чашках можна через інтернет. Це зовсім недорогий подарунок, але він персональний, а це означає виявлення персональної уваги. Ось це особливо цінується в подарунках і неважливо, скільки вони коштують.
Такий самий підхід можна застосувати і до корисних для офісної роботи подарунків. Наприклад, блокноти, набори паперу для записів, стікери і ручки ніколи не бувають зайвими. Зробіть їх більш особистими. Нехай на обкладинці у дівчини буде нарцис, а у хлопця — автомобіль. Не бажаєте картинки, вважаєте їх занадто наївними і дитячими? Вигадайте для кожного девіз або пароль, це виглядатиме стильно і по-діловому. Найпростіша і недорога річ при такому підході «заграє» і стане цікавою і незвичайною.

Недорогі подарунки на Новий рік 2016

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *