Місячний посівний календар на 2017 рік

Місячний посівний календар на 2017 рік

Головну допомогу при плануванні робіт на городі надає місячний посівний календар на 2017 рік, який формується за допомогою передових технологій в астрології, астрономії і математики.

Місячний посівний календар на 2017 рік станеться у пригоді будь-якому садівнику, городнику, оскільки враховує вплив місяця в кожній фазі на здоров’я рослин і на процеси, що відбуваються в грунті, в залежності від її положення і черговості місячних доби, а також керуючого знака зодіаку, чий вплив також не слід недооцінювати.

Складають місячний посівний календар на 2017 рік фахівці, для того, щоб сучасній людині, яка працює з землею, не тільки отримувала найбільш якісний і кількісний врожай, а й економив час і ресурси.

Місячний посівний календар на 2017 рік

У місячному посівному календарі враховані:

• Місячні фази, кожна з яких має великий вплив на здоров’я не тільки рослин, а й всіх процесів на Землі: від життєзабезпечення живих організмів до роботи техніки та електроніки.

• Дні місячного календаря. Він відрізняється від сонячного, адже період обертання місяця навколо Сонця відрізняється від земного.

• Дні тижня. Кожен з них має особливу характеристику, що передається усім процесам, які відбуваються у цей день.

• Вплив знака зодіаку. Деякі знаки зодіаку позитивно впливають на врожайність, інші – згубно. Існують і ті, які мають нейтральний вплив.

Сприятливі і несприятливі дні для посадки рослин

Фахівці настійно не рекомендують займатися роботами на городі в період молодого місяця. В цей день наш природний супутник забирає життєві сили і енергію з усіх живих істот на Землі щоб відродитися самостійно: тому цей процес і отримав таку назву – молодик.

Якщо ви бажаєте посадити рослини, які ростуть вгору (пшеницю, квіти, огірки тощо), то робити це слід у сприятливі дні, а саме на зростаючий місяць. А ось ті культури, які ростуть під землею (коренева петрушка, картопля, буряк тощо) слід висаджувати в період спадаючого місяця, — це самий сприятливий час для їх зростання.

Місячний посівний календар на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *