Місячний посівний календар на 2015 рік. Таблиця посівного календаря огородника на 2015 рік (Україна)

Місячний посівний календар на 2015 рік. Таблиця посівного календаря огородника на 2015 рік (Україна)

Дуже сподіваємося, що посівний календар огородника на 2015 рік, який розміщений в даній статті (див. таблиця нижче), стане Вам дуже корисним. Адже саме завдяки йому, вся Україна зможе підібрати сприятливі (оптимальні) дні для посіву та посадки фруктів та овочів, квітів та інших видів рослин.

Щоб правильно використовувати місячний посівний календар на 2015 рік (Україна), необхідно знати певні закономірності впливу місячних фаз на все живе. Так для пересадки і посадки рослин абсолютно не підійде повний місяць або ж молодик, і навпаки при зростаючому Місяці рослини активно йдуть у ріст, а при убуваючому – вниз (укріплюють коріння). Саме з цієї причини для будь-якого садівника та огородника правильно буде садити коренеплоди при убуваючому Місяці, а надземні культури – в період зростання Місяця.

Також для кожного огородника важливо знати, що на родючість різних культур впливають і знаки зодіаку в яких перебуває Місяць. Як правило, всі знаки зодіаку поділяються на родючі, середньої плодючості і безплідні. До родючих відносяться – Скорпіон, Рак і Риби, до серед. плодючості – Стрілець, Телець, Терези, Козеріг, а до безплідних – Діва, Близнюки, Лев, Овен і Водолій. Всі ці нюанси з зодіакальними знаками вже враховані і внесені в календар посівний для огородника на 2015 рік (таблиця).

Місячний посівний календар на 2015 рік

4

Навіть незважаючи на те, що у певного огородника або садівника присутній величезний практичний досвід по вирощуванню гарного врожаю, все одно поради які містить таблиця, тобто місячний календар на 2015 рік (посівний, посадочний) Вам ніяк не завадять, а може навіть і допоможуть.

Місячний посівний календар на 2015 рік. Таблиця посівного календаря огородника на 2015 рік (Україна)

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *