Місячний календар на жовтень 2019 року. Повні місяці і Молодики у жовтні 2019 року. Фази Місяця у жовтні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у жовтні 2019 року

Місячний календар на жовтень 2019 року. Повні місяці і Молодики у жовтні 2019 року. Фази Місяця у жовтні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у жовтні 2019 року

Фази Місяця в жовтні 2019 року

Молодик в жовтні 2019 року — 28 жовтня 2019 року о 05 годині 38 хвилин.
Повний місяць в жовтні 2019 року — 13 жовтня 2019 року о 23 годині 07 хвилин.
Перша чверть в жовтні 2019 — 5 жовтня 2019 року о 18 годині 47 хвилин.
Третя чверть в жовтні 2019 — 21 жовтня 2019 року о 14 годині 39 хвилин.
Зростаючий місяць в жовтні 2019 — з 1 по 13 жовтня і 29 по 31 жовтня 2019 року.
Спадаючий місяць в жовтні 2019 — з 15 по 27 жовтня 2019 року.

Детальний місячний календар на жовтень 2019 року

1 жовтня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Не розмінюйтеся на дурниці, тільки сконцентрувавшись на своїй меті, ви матимете максимальний результат. Цей день надихне вас на нові ідеї і піднесе масу приємних і потрібних знайомств. Насолоджуйтеся кожною секундою.

2 жовтня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. День повернення боргів: якщо у вас борги і ви розрахуєтеся сьогодні, то вам згодом не потрібно буде прибігати до позик. Беріться тільки за добре продумані і ретельно сплановані справи. Корисно починати виконання комплексу оздоровчих вправ.

3 жовтня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Присвятіть цей день відпочинку і веселощам, сьогодні вам нічого не заважає розслабитися і пуститися в усі тяжкі. Тримайте чимдалі телефон, щоб менше відволікатися на сторонні справи і будьте обережні з м’ясом, є ризик з’їсти щось не те.

4 жовтня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Усі справи, початі в цей період, вдаються якнайкраще. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам зрозуміти своє призначення в цьому житті.

5 жовтня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Це день мудрості, самотності і зосередження, який зажадає розсудливості і раціональності. Ідеальний час самопізнання, поглиблення, аскези і упокорювання. Рекомендується очищення фізичне і духовне; запаліть свічку і обійдіть з нею кімнату або квартиру. Уникайте метушні, не витрачайте енергію даремно.

6 жовтня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Це день самотності і зосередження, який зажадає розсудливості і раціональності. Ідеальний час самопізнання, поглиблення, аскези і упокорювання. Рекомендується очищення фізичне і духовне; запаліть свічку і обійдіть з нею кімнату або квартиру. Уникайте метушні, не витрачайте енергію даремно.

7 жовтня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Це день неправдивого зваблювання власними досягненнями: ви можете грішити марнославством і гординею. Ні в якому разі не йдіть на невиправданий ризик — авантюри протипоказані. Втримайтеся від активної діяльності. Відпочинок, розслаблення, медитації — ось що допоможе вам здолати неприємності цього дня.

8 жовтня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Сьогодні як ніколи стежте за раціоном, виключіть смажену і гостру їжу, можливо, загострення старих хвороб або набуття нових. Краще тимчасово сядьте на дієту, вийде вбити відразу двох зайців: підправите здоров’я і станете володарем підтягнутої фігури.

9 жовтня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Цього дня небажано щось робити і починати, Добре розраховуватися з боргами, виконувати обіцяне, особливо дітям. Утримайтеся від відвідування великих магазинів і взагалі місць з великою кількістю народу. Стежте за своїми думками, пробачте кривдників.

10 жовтня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. У останній, підсумковий день місяця не можна проявляти ніяких руйнівних емоцій. Це період деякого завершення, але в тей самий час він звільняє дорогу новому циклу. Сьогодні можна запалити свічку, закрити очі і подумки уявити собі, як пройде у вас листопад.

11 жовтня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. День роботи над собою, знання і упокорювання. Не брешіть і не розпускайте плітки, не піддайтеся метушні, уникайте поспішності і різких суджень. Зробіть перші кроки до здійснення цілей, які ви собі намітили. Сприятливе спілкування з тими, хто близький вам по духу і по енергетиці.

12 жовтня 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Не перенапружуйтеся і не піддайтеся метушні. Якщо є можливість, відпочиньте або проведіть час на природі. Продумайте і розплануйте свої дії: сьогоднішні плани, думки і бажання мають усі шанси втілитися.

13 жовтня 2019 року, 15-16 місячний день, зростаючий Місяць в Овні. Візьміть за звичку стримувати свій гнів і роздратування, навіть якщо праві ви — вмійте поступитися. У іншому день нейтральний, можна зайнятися будь-якими справами, сьогодні не буде перемог і програшів, усе пройде буденно і навіть нудно.

14 жовтня 2019 року, 16-17 місячний день, повний Місяць в Овні. Сьогодні ви топтатиметеся на місці. Не засмучуйтеся, в усіх бувають невдалі дні. Дивіться на це з гарного боку, навіщо витрачати сили, на те, що не розвивається, займіться чимось приємнішим і кориснішим. Дуже вдалий час для зустрічі з друзями.

15 жовтня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Ваша універсальність і зацікавленість багатьма аспектами життя, надасть вам безліч шансів і пропозицій, які згодом зроблять вас успішною людиною. Робота повинна приносити задоволення, осмілюйтеся.

16 жовтня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Будьте впевнені в собі і швидко приймайте рішення, інакше хтось може скористатися вашою боязкістю у свою користь. Вчіться на чужих помилках, користуйтеся мудрістю старших і слухайте, що підказує ваше серце, тоді все складеться, як можна вдаліше і у вас не буде приводу для розладу.

17 жовтня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Якщо цей день не складається вдало, якщо все валиться з рук, це означає, що терміново треба щось міняти — і швидше не в зовнішніх обставинах, а в собі. Уважно слухайте тих, хто сьогодні звертається до вас з критикою : вони допоможуть поглянути на себе тверезо, оцінити свої досягнення, можливості і ресурси.

18 жовтня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Найкращий час для відпочинку. Сприятливе спілкування з природою. Добре цього дня подумати про традиції своєї сім’ї, предків, про те, як ці традиції підтримати і зміцнити. Працюйте з інформацією, слухайте свій внутрішній голос. Намагайтеся не піддаватися метушні, менше розмовляйте і більше слухайте.

19 жовтня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. День сприятливий для спілкування, налагодження контактів і корисних зв’язків, для нових знайомств. День щедрості і милосердя. Допоможіть сьогодні тим, хто цього потребує, — і отримаєте допомогу у разі потреби.

20 жовтня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць в Раку. Цього дня небажано щось робити і розпочинати. Добре розраховуватися з боргами, виконувати обіцяне, особливо дітям. Утримайтеся від відвідування великих магазинів і взагалі місць з великою кількістю народу. Стежте за своїми думками, пробачте кривдників.

21 жовтня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий місяць в Раку. Гарний день для спілкування і нових знайомств і абсолютно не сприятливий для поїздок і подорожей, а також для угод з нерухомістю. Корисно відвідати лазню або сауну, салон краси, косметолога.

22 жовтня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Емоційно нестабільний день. Уникайте імпульсивності і непродуманих дій. Сьогодні можливі конфлікти, тому дайте собі добре фізичне навантаження в спортзалі. Утримуйтеся від надмірностей. Контролюйте свої емоції і бажання. Ви можете відчути свою вразливість, буде складно знайти взаєморозуміння з людьми.

23 жовтня 2019 року, 25 місячний день, спадаючий місяць у Льві. Відмінний час щоб розпочати курс фізичної підготовки до весни, сьогодні з легкістю звикнете до нової дієти, і засвоїте комплекс вправ. Ваше тіло швидко набуде потрібний силует.

24 жовтня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. День порадує вас підвищеною увагою протилежної статі, не буде проходу від компліментів і похвал, але не поспішайте піддаватися на втішні слова. Сьогодні легко втратити голову і віддатися в руки пристрасті, але дивіться, щоб не довелося проливати гіркі сльози завтра.

25 жовтня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. Легкий флірт або роман, який не зобов’язує ні до чого, це підсумок сьогоднішнього знайомства з протилежною статтю, але тримайте себе в руках, не підпадайте під вплив швидкоплинних почуттів, інакше можуть бути неприємні наслідки, і незабаром пошкодуєте про цей зв’язок.

26 жовтня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. Ідеальний час для укладення шлюбу. Одружені цього дня житимуть в гармонії і взаєморозумінні, сім’я буде міцною і щасливою на заздрість усім. Також день чудово підходить для всяких досліджень, але слід уникати масових заходів.

27 жовтня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. Сьогодні відкриються всі можливості, час утілити в життя свої давні бажання. Якщо ви творча особа, цього дня вас захлесне хвиля натхнення, не упустіть момент і скористайтеся їм на всі сто. Дуже вдалий період для любовних стосунків.

28 жовтня 2019 року, 29, 1-2 місячний день, новий Місяць у Скорпіоні. Гарний день для побудови матеріальних планів, для планування свого життя як мінімум на місяць вперед. Можна займатися будь-якими справами, спрямованими на зміцнення матеріального добробуту.

29 жовтня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Успішний день, як на роботі, так і в особистих справах. Незважаючи на це, поверніться трохи в минуле і длубайтеся в старих справах, документах і листах, ви явно щось упускаєте. Ви знайдете вдаліший і коротший шлях до кінцевої точки.

30 жовтня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Займіться чимось незвичним, результат вас здивує, і можливо, набудете нового хобі. Всякого роду рукоділля відмінно впливають на нервову систему і концентрацію, виробляють терпіння і копіткість, що надалі допоможе вам досягти поставлених цілей.

31 жовтня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Сьогодні варто бути розсудливішими і обережнішими, будьте поступливими до негативних моментів з боку сторонніх і пробачте своїх недоброзичливців, вам принесе це тільки вдачу.

Місяць без курсу (неодружений місяць) в жовтні 2019 року

З 2 жовтня 11:46 до 2 жовтня 13:44
З 4 жовтня 9:34 до 4 жовтня 19:43
З 7 жовтня 1:25 до 7 жовтня 5:42
З 8 жовтня 20:26 до 9 жовтня 18:05
З 11 жовтня 11:55 до 12 жовтня 6:46
З 13 жовтня 23:59 до 14 жовтня 18:24
З 16 жовтня 10:37 до 17 жовтня 4:30
З 19 жовтня 4:14 до 19 жовтня 12:43
З 21 жовтня 14:39 до 21 жовтня 18:28
З 23 жовтня 11:14 до 23 жовтня 21:29
З 25 жовтня 14:59 до 25 жовтня 22:20
З 27 жовтня 10:22 до 27 жовтня 22:29
З 29 жовтня 19:34 до 29 жовтня 23:58
З 31 жовтня 16:29 до 1 листопада 4:38

Місячний календар на жовтень 2019 року. Повні місяці і Молодики у жовтні 2019 року. Фази Місяця у жовтні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у жовтні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *