Місячний календар на вересень 2019 року. Повні місяці і Молодики у вересні 2019 року. Фази Місяця у вересні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у вересні 2019 року

Місячний календар на вересень 2019 року. Повні місяці і Молодики у вересні 2019 року. Фази Місяця у вересні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у вересні 2019 року

Фази Місяця у вересні 2019 року

Молодик у вересні 2019 року — 28 вересня 2019 року о 20 годині 26 хвилин.
Повний місяць у вересні 2019 року — 14 вересня 2019 року о 06 годині 32 хвилини.
Перша чверть у вересні 2019 — 6 вересня 2019 року о 05 годині 10 хвилин.
Третя чверть у вересні 2019 — 22 вересня 2019 року о 04 годині 40 хвилин.
Зростаючий місяць у вересні 2019 — з 1 по 13 вересня і 29, 30 вересня 2019 року.
Спадаючий місяць у вересні 2019 — з 15 по 27 вересня 2019 року.

Детальний місячний календар на вересень 2019 року

1 вересня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Цього дня вас чекають дрібні програші, але не поспішайте зневірятися, все не так погано, як виглядає. Намагайтеся не пити спиртного, від цього можливі ускладнення із здоров’ям. Приділіть вільний час найближчим людям.

2 вересня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Методом проб і помилок, ви таки проб’єте собі дорогу в суспільстві. Не хвилюйтесь, у всіх є промахи, намагайтеся навчитися справлятися з ними, не брати близько до серця і сприймати, посміхаючись, інакше доведеться відвідати психотерапевта.

3 вересня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Цього дня вас чекають принадні пропозиції, можливо навіть поліпшення фінансового стану. Навіть якщо ви чогось не знаєте або не вмієте, проявіть винахідливість і вирішіть питання нестандартно, це підкупить усіх, довівши тим самим, що ви гідні особливої уваги.

4 вересня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Ні в якому разі не лінуйтеся, більше дій і рухів, сьогодні будьте активні як ніколи. Намагайтеся охопити максимальну кількість подій навколо себе, і чим більше їх буде, там вдаліше закінчиться цей день.

5 вересня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. День концентрації і хитромудрості. Відмінний період, щоб будувати підступні плани, а також сьогодні зароджуються абстрактні здібності. Можна піти в похід, з метою просвітлення.

6 вересня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Сьогодні вам вдасться виконати всю роботу чужими руками і отримати гідну винагороду. Але уникайте втручання сторонніх у вашу сім’ю, тут ви і самі прекрасно розберетеся, що і для кого краще, а де треба щось змінити. Не бійтеся експериментувати, рідні вас підтримають.

7 вересня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Позитивний настрій — ключ до успіху. Вам здаватиметься, що всі говорять тільки про вас, переглядають ваші промахи і досягнення, але це лише ілюзія. Прекрасний день сьогодні, вас чекає підвищення або дуже приємне знайомство.

8 вересня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Сьогоднішній день вабить жадобою до нових знань, намагайтеся вникнути в нову для себе сферу, зацікавьтися новою темою і життя стане яскравіше. Ви самі не здогадуєтеся, наскільки багатогранні, цей день ідеально підходить, щоб подивитися на світ іншими очима.

9 вересня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Сьогодні не дуже вдалий день, усі плутатимуться під ногами, і намагатимуться завадити втіленню ваших планів в життя. Не варто відповідати тією ж монетою, не позбавляйте своїх конкурентів надії на їх успіх, у результаті саме на вашому боці виявиться перемога, а ви залишитеся добросердою людиною.

10 вересня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Тільки оптимізм і життєлюбність допоможуть вам гідно пройти всі випробування долі. Не майте сумніву у своїх силах, не втікайте від труднощів і не нехтуйте порадами мудріших людей. Ви побачите, що мета набагато ближча, ніж вам здавалося.

11 вересня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Ви будете у нестямі від щастя, якщо зустрінетеся із старими друзями, згадаєте минулі роки і просто поспілкуєтеся в тихій і затишній атмосфері взаєморозуміння і гармонії. Можна також обдумати звичаї своєї сім’ї і ввести нові традиції, щоб стати ще ближче один до одного.

12 вересня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Можна робити що завгодно, головне тверезо оцінити наслідки і зрозуміти, чи готові ви до них. Будьте обережні за межами дому, є ризик потрапити в епіцентр неприємних розбирань або ДТП. Краще тримайтеся чимдалі від людей.

13 вересня 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий місяць у Рибах. Не гальмуйте, а опинившись у потрібному місці у відповідний час беріть ініціативу у свої руки і доля винагородить вас. Перегляньте свій раціон, час порадувати організм вітамінами, це поліпшить загальний стан і зовнішній вигляд. Відмінний час для початку дієти.

14 вересня 2019 року, 15-16 місячний день, повний Місяць у Рибах. Сьогодні краще відмовитеся від підвищеної ділової активності і відвідування людних місць. В усьому, що відбувається з вами і навколо вас необхідно віднестися серйозно. Вечір бажано провести в сім’ї.

15 вересня 2019 року, 16-17 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. Гарний день для активних справ, що вимагають багато енергії, для спілкування з природою і побудови творчих задумів. Сьогодні не слід жити за планом: доля може піднести несподівані сюрпризи. Ви можете ставити сміливі питання — є шанс, що ви отримаєте чесні, щирі відповіді.

16 вересня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. День дуже насичений подіями і пройде в скаженому темпі, намагайтеся прислухатися до своєї інтуїції, не помиляйтеся. Намагайтеся сьогодні не грубити і не обурюватися, інакше існує ризик заробити нервовий зрив.

17 вересня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. Сьогодні не варто приміряти на себе чужі ролі, уявляти себе на місці інших — добре б розібратися зі своїми проблемами. В житті має бути місце для тихих роздумів. Не відмовляйтеся від запланованого, навіть якщо обставини складуться на перший погляд несприятливо, доведіть усе до кінця. Уникайте хаотичності і нервозності.

18 вересня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Ідеальний час для містики і чаклунства. Це час шарлатанства і фантазій, пильнуєте, щоб не стати жертвою недоброзичливців, відкладіть усі сумнівні справи на більш відповідний час. Не піддайтеся на провокації.

19 вересня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Гарний день, але вам буде нелегко розібратися в поведінці навколишніх людей, краще просто не звертайте уваги на їх безкорисливі вчинки. Якщо ж ви бажаєте розібратися, жартома, запитайте у них, в чому ж справа.

20 вересня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Після відмінного відпочинку, саме час приготуватися до початку робочого тижня. Приведіть себе в порядок, сходіть в салон краси, погуляйте на свіжому повітрі і завтра вас не впізнають, ви прекрасно виглядатимете, і сяятимете від щастя.

21 вересня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Сьогодні головна мета — сім’я. Приділіть їй увесь вільний час, намагайтеся якомога більше полегшити життя всіх її членів, оточіть усіх увагою і ніжністю. Ваші рідні віддячать вам і порадують приємним проведенням часу.

22 вересня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Ризик — благородна справа. Це день, коли варто перейти від слів до справи і не турбуватися ні про що.

23 вересня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Це день змін, якими вони будуть, залежить тільки від того, як ви їх сприймаєте. Навіть якщо будуть неприємності, нічого не робіть, вони само собою вирішаться, придивіться уважніше до людей, що оточують вас, іноді допомога приходить з несподіваного боку.

24 вересня 2019 року, 25 місячний день, спадаючий місяць у Раку. Цей час накопичення інформації. Краще не рватися вперед, а озирнутися назад: багато ситуацій в цю місячну добу повторюються, повертаються, як погано виконані уроки: на виправлення, доопрацювання. Продуктивні контакти з людьми новими або не занадто близькими.

25 вересня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Вистачить прислухатися до громадської думки, будьте собою, не бійтеся відрізнятися від сірої маси і обдурити очікування сусідів. Час зрозуміти, що тільки будучи в гармонії з собою, ви зможете реалізувати себе в усіх сферах. Головне, не забувайте про пунктуальність і відповідальність.

26 вересня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Сьогодні дуже важливий душевний комфорт: відпочинок, розслаблення, медитації — це допоможе здолати вам неприємності цього дня. Заздрість і гнів сигналізують про духовну зашлакованність. Сьогодні зірки сприятимуть тим, хто чітко знає, чого хоче, і вміє правильно планувати свої дії.

27 вересня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. День накопичення позитивної енергії, присвятіть час отриманню приємних емоцій і вражень. Сприятливий час для прогулянок і подорожей. Прекрасним рішенням буде піти у відпустку і як слід погуляти.

28 вересня 2019 року, 28, 29-1 місячний день, новий Місяць у Діві. Не рекомендується починати нові справи. Намагайтеся думати тільки про гарне, оскільки будь-яка ваша сьогоднішня думка може реалізуватися згодом абсолютно непередбачуваним чином.

29 вересня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Плавний і гармонійний день, час милосердя, терпіння і духовного перетворення. Практичні зусилля не дадуть особливих результатів. Розпочату справу не кидайте і обов’язково доведіть до кінця. Перевантаження сьогодні протипоказані. Присвятіть вечір дому, сім’ї, коханим.

30 вересня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Активний, творчий день, пов’язаний зі змінами. Сьогодні ви можете проявити рішучість у своїх діях, добре розлучатися з шкідливими звичками. Налагоджуйте контакти, спілкуйтеся і вирішуйте невідкладні питання.

Місяць без курсу (неодружений місяць) у вересні 2019 року

З 31 серпня 10:46 до 1 вересня 1:08
З 2 вересня 10:34 до 3 вересня 1:35
З 4 вересня 12:58 до 5 вересня 5:08
З 6 вересня 18:03 до 7 вересня 12:37
З 9 вересня 10:30 до 9 вересня 23:24
З 11 вересня 7:22 до 12 вересня 11:51
З 14 вересня 6:33 до 15 вересня 0:32
З 16 вересня 18:03 до 17 вересня 12:31
З 19 вересня 15:57 до 19 вересня 22:58
З 22 вересня 4:41 до 22 вересня 6:50
З 24 вересня 0:05 до 24 вересня 11:19
З 25 вересня 18:14 до 26 вересня 12:37
З 28 вересня 5:58 до 28 вересня 12:03
З 30 вересня 4:05 до 30 вересня 11:42

Місячний календар на вересень 2019 року. Повні місяці і Молодики у вересні 2019 року. Фази Місяця у вересні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у вересні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *