Місячний календар на травень 2019 року. Повні місяці і Молодики в травні 2019 року. Фази Місяця в травні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в травні 2019 року

Місячний календар на травень 2019 року. Повні місяці і Молодики в травні 2019 року. Фази Місяця в травні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в травні 2019 року

Фази місяця в травні 2019 року

Молодик в травні 2019 року — 5 травня 2019 року о 00 годині 45 хвилин.
Повний місяць в травні 2019 року — 18 травня 2019 року о 23 годині 11 хвилин.
Перша чверть в травні 2019 — 12 травня 2019 року о 03 годині 12 хвилин.
Третя чверть в травні 2019 — 26 травня 2019 року о 18 годині 33 хвилини.
Зростаючий місяць в травні 2019 — з 6 по 18 травня 2019 року.
Спадаючий місяць в травні 2019 — з 1 по 4 травня і з 20 по 31 травня 2019 року.

Детальний місячний календар на травень 2019 року

1 травня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Змініть, своє бачення життя і погляньте з боку на всі проблеми. Не так вже усе і погано, ви самі себе «накрутили». Потренуйтеся сприймати все легко, а неприємні події переводити жартома, це підвищить ваше становище в суспільстві і впевненість в собі.

2 травня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Будьте впевнені в собі і швидко приймайте рішення, інакше хтось може скористатися вашою боязкістю на свою користь. Вчіться на чужих помилках, користуйтеся мудрістю старших і слухайте, що підказує ваше серце, тоді все складеться, як можна вдаліше і у вас не буде приводу для розладу.

3 травня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Тільки оптимізм і життєлюбність допоможуть вам гідно пройти всі випробування долі. Не майте сумніву у своїх силах, не втікайте від труднощів і не нехтуйте порадами мудріших людей. Ви побачите, що мета набагато ближча, ніж вам здавалося.

4 травня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць в Тельці. Сьогодні вам вдасться виконати усю роботу чужими руками і отримати гідну винагороду. Але уникайте втручання сторонніх у вашу сім’ю, тут ви й самі прекрасно розберетеся, що і для кого краще, а де треба щось змінити. Не бійтеся експериментувати, рідні вас підтримають.

5 травня 2019 року, 29, 1-2 місячний день, новий Місяць в Тельці. Це день змін, якими вони будуть, залежить тільки від того, як ви їх сприйматимете. Навіть якщо будуть неприємності, нічого не робіть, вони самі вирішуватися, придивіться уважніше до людей, що оточують вас, іноді допомога приходить з несподіваного боку.

6 травня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Гарна погода сприятиме уранішній пробіжці або хоча б прогулянки на свіжому повітрі. Намагайтеся не засиджуватися на одному місці, рух — це життя, переробіть якомога більше справ, доки у вас багато енергії і сил.

7 травня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Вас чекає успіх у будь-якій діяльності, спрямованій на творіння. Багато що може вийти саме по собі. Тим, у кого борги, бажано розрахуватися сьогодні, тоді згодом не потрібно буде прибігати до позик. Намагайтеся не перевтомлюватися, якомога більше часу проведіть із сім’єю.

8 травня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Легкий флірт або не зобов’язуючий ні до чого роман, це підсумок сьогоднішнього знайомства з протилежною статтю, але тримайте себе в руках, інакше можуть бути неприємні наслідки, і незабаром пошкодуєте про цей зв’язок.

9 травня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Усі справи, розпочаті в цей період, вдаються якнайкраще. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам зрозуміти своє призначення в цьому житті.

10 травня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Цей місячний день гарний для роздумів, медитації і роботи зі своєю інтуїцією: сьогодні ми можемо почути внутрішній голос. Важливо не піддаватися смутку, знаходитися у бадьорому і позитивному стані духу. Можливо, про себе нагадають люди, що грають велику роль у вашому житті.

11 травня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Це день самотності і зосередження, який зажадає розсудливості і раціональності. Ідеальний час самопізнання, поглиблення, аскези і упокорювання. Рекомендується очищення фізичне і духовне; запаліть свічку і обійдіть з нею кімнату або квартиру. Уникайте метушні, не витрачайте енергію даремно.

12 травня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. День досить напружений в емоційному плані. Починати можна тільки добре продумані і ретельно сплановані справи, інакше можна зіткнутися з проблемами. Не варто призначати зустрічі з тими, хто не пов’язаний з вами родинними зв’язками, якими б важливими вони не здавалися, — успіху це спілкування не принесе.

13 травня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. День загалом не дуже сприятливий, треба намагатися позбавитися від негативної енергії. Замисліться про свої помисли. Зробіть підтримку тим, хто її потребує. Загострюється «інстинкт натовпу», низькі інстинкти, тому не варто наслідувати свої пориви і потурати бажанням.

14 травня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. Цього дня на вас звалиться безліч приємного клопоту, і ви з радістю впораєтеся з ним. Не виключено, що ви зустрінете дорогу вам людину, яку давно втратили, ця зустріч принесе багато радості і кардинально змінить ваше подальше життя.

15 травня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. День порадує вас підвищеною увагою протилежної статі, не буде проходу від компліментів і похвал, але не поспішайте піддаватися на втішні слова. Сьогодні легко втратити голову і віддатися в руки пристрасті, але дивіться, щоб не довелося проливати гіркі сльози завтра.

16 травня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Незважаючи на бажання побути вдома в тиші і спокої, вас охопить кругообіг зустрічей, подій і заходів. Цього дня постійний рух вимотає вас, але принесе безліч можливостей і знайомства з дуже впливовими людьми. Будьте готові до всього.

17 травня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Цього дня вам знадобиться добрячий струс. Відмінним варіантом буде кінна прогулянка або політ на повітряній кулі, вам просто потрібні нові враження. Підключіть своїх друзів, з якими ніколи зустрітися, разом буде спокійніше, веселіше, та й трапиться прекрасна нагода вилити душу.

18 травня 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Вас чекають зміни в особистому житті, не кваптеся засмучуватися, найвірогідніше вони будуть позитивними, а якщо й ні, усе до кращого. У роботі все стабільно, проявіть ініціативу і якщо не підвищення, то премія вам забезпечена. Усе залежить тільки від ваших бажань.

19 травня 2019 року, 15-16 місячний день, повний Місяць у Стрільці. Гарний день для активних справ, що вимагає багато енергії, для спілкування з природою і побудови творчих задумів. Сьогодні не слід жити за планом: доля може піднести несподівані сюрпризи. Ви можете ставити сміливі питання — є шанс, що ви отримаєте чесні, щирі відповіді.

20 травня 2019 року, 16-17 місячний день, спадаючий Місяць у Стрільці. Збалансований день, сьогодні все взаємопов’язано, будьте пильні. Якщо вранці ви знайдете гроші, понад усе втратите ще більше, почуєте комплімент — станете учасником сварки. Намагайтеся провести як можна монотоніше сьогоднішній день, щоб не мати збитків.

21 травня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць у Козерогу. Не намагайтеся стрибнути вище голови, вам морально не вистачить сил переробити тижневу роботу за один день. Жертвувати собою заради роботи, явно не гарна ідея, здоров’я не купити ні за які гроші, побережіть себе.

22 травня 2019 року, 18 місячний день, спадаючий Місяць у Козерогу. День боротьби з власною гординею, упокорювання і терпіння. Зверніть увагу на оточенні і допоможіть тим, хто потребує допомоги. Можна приймати гостей і самим ходити у гості.

23 травня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць в Козерогу. Сьогоднішній день буде насичений доброзичливцями у вашу сторону, приймати допомогу — не означати бути слабким. Головне не квапитеся з рішеннями, щоб не напоротися на чергову неприємність. Це саме той день, коли треба сім разів відміряти і тільки один — відрізувати.

24 травня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Велика вірогідність стресових ситуацій цього дня. Намагайтеся вибратися з пригніченого стану, щоб не стати жертвою обставин. Займіться сьогодні улюбленою справою і не звертайте уваги на те, що відбувається навкруги, можливо так вам вдасться уникнути участі в неприємних історіях.

25 травня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Присвятіть день спілкуванню з природою: сходіть за грибами чи ягодами, влаштуйте пікнік в парку або позасмагайте на пляжі. Прекрасна погода і радісний настрій сьогодні допоможуть реалізувати ці плани. І нехай весь світ почекає — ви відпочиваєте.

26 травня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Весь день вас осяватимуть блискучі ідеї, всі ваші справи увінчаються успіхом. А ось у сім’ї, не все так гладко, ви не розумітимете навіть елементарних речей і все сприймаєте навпаки, будьте акуратні у своїх виразах і вчинках, щоб не зруйнувати те, що так старанно будували.

27 травня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Сьогодні несприятливий день для з’ясування стосунків, намагайтеся не потрапляти на очі людям, з якими у вас натягнуті стосунки або невирішені питання. Неймовірно високий ризик участі у сварках і навіть бійках. Притримайте свої емоції при собі.

28 травня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Усі справи, розпочаті в цей період, вдаються якнайкраще. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам упізнати свій шлях, свою долю, зрозуміти своє призначення в цьому житті.

29 травня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Методом проб і помилок, ви таки проб’єте собі дорогу. Не хвилюйтесь, у всіх є промахи, намагайтеся навчитися справлятися з ними, не брати близько до серця і сприймати, посміхаючись, інакше доведеться відвідати психотерапевта.

30 травня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Сьогодні дуже важливий душевний комфорт: відпочинок, розслаблення, медитації — ось що допоможе здолати вам неприємності цього дня. Заздрість і гнів сигналізують про духовну зашлакованість. Сьогодні зірки сприятимуть тим, хто чітко знає, чого хоче, і вміє правильно планувати свої дії.

31 травня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Мирний, гармонійний день, коли дуже важливий душевний комфорт. Крик, агресію, безцеремонну поведінку виключіть повністю — вони можуть привести до поганих наслідків. Сприятливий період для інтелектуального проведення часу : продумайте і розплануйте свої дії на тиждень.

Місяць без курсу (неодружений місяць) в травні 2019 року

З 30 квітня 23:57 до 1 травня 12:24
З 3 травня 10:47 до 3 травня 22:18
З 5 травня 17:10 до 6 травня 5:40
З 8 травня 1:50 до 8 травня 11:06
З 10 травня 4:06 до 10 травня 15:14
З 12 травня 14:24 до 12 травня 18:22
З 14 травня 19:19 до 14 травня 20:51
З 16 травня 11:37 до 16 травня 23:26
З 18 травня 23:11 до 19 травня 3:21
З 20 травня 19:05 до 21 травня 9:56
З 23 травня 5:58 до 23 травня 19:49
З 25 травня 14:51 до 26 травня 8:07
З 28 травня 6:21 до 28 травня 20:32
З 30 травня 17:08 до 31 травня 6:43

Місячний календар на травень 2019 року. Повні місяці і Молодики в травні 2019 року. Фази Місяця в травні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в травні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *