Місячний календар на травень 2018 року, Молодик і повний місяць в травні 2018 року, Фази місяця в травні 2018 року

Місячний календар на травень 2018 року, Молодик і повний місяць в травні 2018 року, Фази місяця в травні 2018 року

Фази місяця в травні 2018 року

Молодик в травні 2018 — 15 травня 2018 року о 14 годині 47 хвилин 31 секунда.
Повний місяць в травні 2018 — 29 травня 2018 року о 17 годині 19 хвилин 39 секунд.
Перша чверть в травні 2018 — 22 травня 2018 року о 06 годині 48 хвилин 57 секунд.
Остання чверть в травні 2018 — 08 травня 2018 року о 05 годині 08 хвилин 43 секунди.
Зростаючий місяць в травні 2018 — з 16 по 28 травня 2018 року.
Спадаючий місяць в травні 2018 — з 1 по 14 травня і з 30 по 31 травня 2018 року.
Місяць в апогеї: 16 травня в 00:36.
Місяць в перигеї: 17 травня в 21:07.

Детальний місячний гороскоп на травень 2018 року

1 травня 2018 року, 16—17 місячний день, спадаючий місяць у Скорпіоні. Час застосувати своє нестандартне мислення і це оцінять належним чином. Крім того, вам вдасться здивувати і викликати прихильність до себе навіть тих, хто не дуже добре до вас ставиться.

2 травня 2018 року, 17—18 місячний день, спадаючий місяць у Стрільці. Вбік егоїзм і ідеалізацію усього навколо! Час тверезо оцінити ситуацію і дослухатися до порад мудріших людей. Перекладіть частину обов’язків на когось. Неможливо все тягнути на своїх плечах, та й час навчитися довіряти комусь окрім себе.

3 травня 2018 року, 18—19 місячний день, спадаючий місяць у Стрільці. Сьогодні ви забажаєте урізноманітити своє життя. Не приймайте поспішних рішень, добре зважте усі за і проти. Ви в кроці від того, щоб зруйнувати усе, до чого так довго йшли. Слухайте лише свою інтуїцію і день гарно закінчиться.

4 травня 2018 року, 19 місячний день, спадаючий місяць у Козерозі. Це найсприятливіший день для того, щоб привести до ладу внутрішній світ і налагодити емоційний фон. Присвятіть вечір дружнім посиденькам, вас чекають лише веселі розмови і приємні моменти. Можливо, саме сьогодні, ви зможете виговоритися і полегшити душу.

5 травня 2018 року, 19—20 місячний день, спадаючий місяць у Козерозі. Вдача ходить за вами по п’ятам. Досить мріяти і планувати. У цю мить розпочинайте діяти, сьогодні все сприяє поліпшенню рівня життя. Можна легко знайти більш гідну роботу або переїхати в краще житло. Сприятливий час, щоб позбавитися від шкідливих звичок.

6 травня 2018 року, 20—21 місячний день, спадаючий місяць у Козерозі. Козоріг дуже пристрасний знак. Не втрачайте розуму від почуттів, які навалилися. Не варто повністю «розчиняться» в іншій людині, збережіть свою індивідуальність. Сьогодні буде все ідеально і не важливо, нові це почуття або перевірені часом.

7 травня 2018 року, 21—22 місячний день, спадаючий місяць у Водолії. Сьогоднішній день чудово підходить щоб розпочати здоровий спосіб життя. Займіться оздоровленням організму і зміцненням імунітету: він потребує вашої турботи. Можете підключити рідних і друзів, — компанією легше і веселіше займатися та й мінімальний ризик закинути цю справу.

8 травня 2018 року, 22—23 місячний день, спадаючий місяць у Водолії. Вас чекає забавна пригода, в якій не доведеться нудьгувати. Відмінний привід переглянути свої життєві пріоритети і підкоригувати їх. Час додати собі вишуканості, навіть аристократизму. Займіться читанням книг і переглядом повчальних фільмів і передач.

9 травня 2018 року, 23—24 місячний день, спадаючий місяць у Рибах. Цього дня ви будете більш розсіяні, ніж зазвичай. Зберіться й почніть працювати. Не втрачайте час на пусті розмови і побутові дрібниці, цим можна зайнятися у будь-який день. Головне завдання — розібратися в методах досягнення основної мети і стрімголів кинутися в бій.

10 травня 2018 року, 24—25 місячний день, спадаючий місяць у Рибах. Відмінний день, щоб провести його собі на втіху. Не бійтеся відмовити у допомозі, не навантажуйте себе чужими проблемами. Ви зможете завоювати повагу лише завдяки розуму і раціональному вибудовуванню пріоритетів.

11 травня 2018 року, 25—26 місячний день, спадаючий місяць у Рибах. Наберіться сміливості і поговоріть з домочадцями про всі дратуючі вас чинники. Не перебільшуйте з емоціями, щоб нікого не образити і матимете одноголосне рішення. Так само сьогодні можна переглянути домашній бюджет і ефективно переробити його.

12 травня 2018 року, 26—27 місячний день, спадаючий місяць у Овні. Будьте впевнені в собі і швидко приймайте рішення, інакше хтось може скористатися вашою боязкістю на свою користь. Вчіться на чужих помилках, користуйтеся мудрістю старших і слухайте, що підказує ваше серце, тоді все складеться вдало і у вас не буде приводу для розпачу.

13 травня 2018 року, 27—28 місячний день, спадаючий місяць у Овні. Можна робити що завгодно. Головне тверезо оцінити наслідки і зрозуміти, чи готові ви до них. Будьте обережні за межами дому — є ризик потрапити в епіцентр неприємних розбирань або ДТП. Краще тримаєтеся чимдалі від людей.

14 травня 2018 року, 28—29 місячний день, спадаючий місяць у Тельці. Сьогодні вам вдасться виконати усю роботу чужими руками і отримати гідну винагороду. Але уникайте втручання сторонніх у вашу сім’ю, тут ви й самі гарно все владанаєте, що й для кого краще, а де потрібно щось змінити. Не бійтеся експериментувати і рідні вас підтримають.

15 травня 2018 року, 29,30 і 1 місячний день, молодик у Тельці. Не хочеться працювати, усі думки про літо, ще й оточує вас безліч чарівних представників протилежної статі. Намагайтеся зробити вигляд, що працюєте не покладаючи рук і не потрапляйте зайвий раз на очі керівництву — все минеться.

16 травня 2018 року, 1—2 місячний день, зростаючий місяць у Близнюках. Це день бездіяльності і відпочинку від метушні. Не звертайте уваги на докори і непорозуміння. Відгородіться від усіх і, усамітнившись, приведіть до ладу свій моральний стан. Завтра у вас буде такий приплив сил, що ви переробите не лише справи, які накопичилися, але й майбутні.

17 травня 2018 року, 2—3 місячний день, зростаючий місяць у Близнюках. Чарівна погода розташовує до вранішньої пробіжки або хоча б прогулянки на свіжому повітрі. Намагайтеся не засиджуватися на одному місці, рух — це життя, переробіть якомога більше справ, поки у вас багато енергії і сил.

18 травня 2018 року, 3—4 місячний день, зростаючий місяць у Раці. Сьогодні вам належить витримати масу випробувань. Не всі вони добре закінчаться, але не варто засмучуватися і займатися самобичуванням, — це лише зміцнить вас. Взагалі спробуйте сьогодні все сприйняти з почуттям гумору і вірте у свій успіх, розраховувати можна лише на себе.

19 травня 2018 року, 4—5 місячний день, зростаючий місяць у Раці. Легкий флірт або роман — це підсумок сьогоднішнього знайомства з протилежною статтю, але тримайте себе в руках і не піддавайтесь швидкоплинним почуттям, інакше можуть бути неприємні наслідки, і незабаром пошкодуєте про цей зв’язок.

20 травня 2018 року, 5—6 місячний день, зростаючий місяць у Льві. Як би ні було важко — боріться. Вам потрібно трохи зменшити свій запал і хоч трохи прислухатися до думки оточення, але не сходите з обраної стежки. У любовних справах також не все гладко. Якщо ви бачите що поруч не ваша людина, відпустіть її і не зациклюйтеся на серйозних стосунках.

21 травня 2018 року, 6—7 місячний день, зростаючий місяць у Льві. Сьогодні як ніколи стежте за раціоном, виключіть жаренную і гостру їжу, можливо, загострення старих хвороб. Краще тимчасово сядьте на дієту, вийде убити відразу двох зайців: підправите здоров’я і станете володарем підтягнутої фігури.

22 травня 2018 року, 7—8 місячний день, зростаючий місяць у Діві. Дотримуйтеся міри в усьому, не варто займатися суперництвом і лізти зі шкіри, щоб комусь довести свою правоту. Сьогодні ви будете трохи спонтанні, тому легко погоджуйтеся на будь-які експерименти. Це піде вам на користь, нарешті ви переконаєтеся у своїй силі.

23 травня 2018 року, 8—9 місячний день, зростаючий місяць у Діві. Цього дня ви неконтрольовано забажаєте випробувати почуття екстриму на собі. Намагайтеся обрати безпечніший вид отримання гострих відчуттів. Також сьогодні будуть вдалі всі експерименти із зовнішністю.

24 травня 2018 року, 9—10 місячний день, зростаючий місяць у Терезах. Звичайнісінький, нічим не примітний день. Сьогодні не чекайте вражень і емоцій, все пройде досить таки монотонно, що призведе до більшої втоми, ніж в активний день. Нічого нового ні на роботі, ні вдома. Може це до кращого? Як-ніяк — стабільність.

25 травня 2018 року, 10—11 місячний день, зростаючий місяць у Терезах. Сьогодні ви себе почуватимете якнайкраще, прилив сил і енергії надихне на подвиги. Цього дня вийде зарекомендувати себе кращим чином, навіть у тій сфері, де й самі не думали. Не варто себе недооцінювати, ви лідер по життю, успіх біжить за вами по п’ятам.

26 травня 2018 року, 11—12 місячний день, зростаючий місяць у Терезах. День порадує вас підвищеною увагою протилежної статі. Буде багато компліментів і похвал, але не поспішайте піддаватися на слова. Сьогодні легко втратити голову й віддатися в руки пристрасті, але дивиться, щоб не довелося проливати гіркі сльози потім.

27 травня 2018 року, 12—13 місячний день, зростаючий місяць у Скорпіоні. Безперечно магічний і непередбачуваний день. Ви й не помітите, як більшість проблем, що крають вашу душу, вирішуватимуться самі собою. Близькі люди сьогодні дивуватимуть, колеги по роботі радуватимуть гарними новинами. Справжнє чаклунство сьогодні захопить вас.

28 травня 2018 року, 13—14 місячний день, зростаючий місяць у Скорпіоні. Цього дня вам знадобитися хороший струс. Відмінним варіантом буде кінна прогулянка або політ на повітряній кулі. Вам потрібні нові враження. Підключіть своїх друзів, з якими ніколи зустрітися, разом буде спокійніше, веселіше і трапиться нагода вилити душу.

29 травня 2018 року, 14—15 місячний день, повний місяць у Стрільці. Сьогодні приділіть час усіляким дрібницям, які як снігова грудка набирають об’ємів, і незабаром ви не зможете із ними впоратися. Сприятливий час розібратися в стосунках із протилежною статтю і внести корективи. Почуття заграють по-новому.

30 травня 2018 року, 15—16 місячний день, спадаючий місяць у Стрільці. Сприятливий час щоб підвищити свій професійний рівень, відвідаєте майстер-клас, конференцію або поспілкуйтеся з досвідченими в цій сфері людьми. Сьогодні ви схоплюватиме усе на льоту. Не втрачайте свій шанс і підвищення чи премія до зарплати не за горами.

31 травня 2018 року, 16—17 місячний день, спадаючий місяць у Стрільці. Збалансований день, сьогодні все взаємопов’язано, будьте пильні. Якщо вранці ви знайдете гроші, то потім втратите ще більше. Почуєте комплімент — станете учасником сварки. Намагайтеся провести якомога спокійніше сьогоднішній день, щоб не мати збитків.

Місяць без курсу (неодружений місяць) в травні 2018 року

З 1 травня 5:56 до 1 травня 18:19
З 4 травня 3:50 до 4 травня 5:06
З 6 травня 16:48 до 6 травня 17:48
З 9 травня 5:29 до 9 травня 6:11
З 11 травня 12:02 до 11 травня 15:40
З 13 травня 21:05 до 13 травня 21:15
З 15 травня 23:29 до 15 травня 23:43
З 17 травня 21:18 до 18 травня 0:47
З 20 травня 0:14 до 20 травня 2:10
З 21 травня 6:30 до 22 травня 5:03
З 23 травня 17:55 до 24 травня 9:52
З 26 травня 0:04 до 26 травня 16:39
З 28 травня 20:25 до 29 травня 1:29
З 30 травня 9:26 до 31 травня 12:26

Місячний календар на травень 2018 року, Молодик і повний місяць в травні 2018 року, Фази місяця в травні 2018 року

Місячний календар на січень 2018 року

Місячний календар на лютий 2018 року

Місячний календар на березень 2018 року

Місячний календар на квітень 2018 року

Місячний календар на червень 2018 року

Місячний календар на липень 2018 року

Місячний календар на серпень 2018 року

Місячний календар на вересень 2018 року

Місячний календар на жовтень 2018 року

Місячний календар на листопад 2018 року

Місячний календар на грудень 2018 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *