Місячний календар на листопад 2019 року. Повні місяці і Молодики у листопаді 2019 року. Фази Місяця у листопаді 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у листопаді 2019 року

Місячний календар на листопад 2019 року. Повні місяці і Молодики у листопаді 2019 року. Фази Місяця у листопаді 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у листопаді 2019 року

Фази Місяця в листопаді 2019 року

Молодик в листопаді 2019 року — 26 листопада 2019 року о 17 годині 05 хвилин.
Повний місяць в листопаді 2019 року — 12 листопада 2019 року о 15 годині 34 хвилини.
Перша чверть в листопаді 2019 — 4 листопада 2019 року о 13 годині 23 хвилини.
Третя чверть в листопаді 2019 — 19 листопада 2019 року о 23 годині 10 хвилин.
Зростаючий місяць в листопаді 2019 — з 1 по 11 листопада і 27 по 30 листопада 2019 року.
Спадаючий місяць в листопаді 2019 — з 13 по 25 листопада 2019 року.

Детальний місячний календар на листопад 2019 року

1 листопада 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Вас чекає важкий робочий день, атмосфера на роботі буде розжарена до межі, відкриються всі незавершені вами справи, які зажадають від вас жахливих витрат енергії і на тлі цього можливі розбіжності з колегами.

2 листопада 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Як би ні було важко, не здавайтеся, вам треба трохи зменшити свій запал і хоч трохи прислухатися до думки оточення, але не сходити з обраної стежки. У любовних справах також не все добре, якщо ви бачите що поруч не ваша людина, відпустіть її і не зациклюйтеся на серйозних стосунках.

3 листопада 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Сьогодні ви будете розсіяні і необачні, краще втриматися від серйозних рішень, оскільки, пропустивши якусь дрібницю, накличете на себе неприємності. Особливо, будьте обережні на дорогах, велика вірогідність нещасних випадків.

4 листопада 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Сьогодні ви більше говоритимете, ніж робитимете, це може привести до неприємностей. Серед безлічі справ і клопоту, намагайтеся виділити максимально важливі і приділити їм усю свою увагу, терпіння і майстерність, інакше ризикуєте створити бомбу уповільненої дії.

5 листопада 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Сьогодні ви перевершите самі себе, проявляючи ввічливість, чуйність і розуміння до усіх без винятку. Сторонні не очікують на таку поведінки, що допоможе вам заслужити повагу і захоплення оточення.

6 листопада 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Звичайнісінький, нічим не примітний день. Сьогодні не чекайте вражень і емоцій, усе пройде досить таки монотонно, що приведе до великої втоми, ніж в активний день. Нічого нового ні на роботі, ні вдома, може це до кращого.

7 листопада 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Це дуже владний день, вас чекає постійний прилив сили. Щоб направити свою надпотужну енергію в потрібне русло, займіться справою, яка краще всього у вас виходить, і успіх не змусить себе чекати. Також сприятливий час для допомоги тваринам.

8 листопада 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Гарна погода сприятиму вранішній пробіжці або хоча б прогулянці на свіжому повітрі. Намагайтеся не засиджуватися на одному місці, рух — це життя, переробіть якомога більше справ, поки у вас багато енергії і сил.

9 листопада 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць в Овні. Напруга так і витає в повітрі, не варто сьогодні займатися доленосними справами і приймати важливі рішення, із-за загострення пристрастей можете допустити істотну помилку. Влаштуйте краще романтичний вечір із коханою людиною, посидіть в тихій і приємній атмосфері, що прекрасно відіб’ється на подальших взаємовідносинах.

10 листопада 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Цього дня існує вірогідність того, що ви опустите руки і залишите позаду всі досягнення. Ви повинні намагатися розпізнати, яке рішення ваше, а яке нав’язане, від цього залежить майбутнє. Уважно стежте за своїм раціоном.

11 листопада 2019 року, 15-16 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Подивіться по сторонах, і ви помітите, як добре навколо, скільки в ньому всього цікавого і невипробуваного вами. Не концентруйтеся тільки на роботі, усіх грошей не заробите, а життя пролітає мимо. Відволікіться від справ, і вам відкриється життя, повне пригод.

12 листопада 2019 року, 16-17 місячний день, повний Місяць у Тельці. Це день непередбачених ситуацій і рішень, але не варто сильно нервувати із цього приводу, у результаті все принесе вам тільки позитивні результати. Сьогодні можна зайнятися підвищенням кваліфікації або перекваліфіковуватися взагалі, все у ваших руках.

13 листопада 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий місяць у Близнюках. Цього дня ви неконтрольовано захочете випробувати почуття екстриму на собі, намагайтеся обрати безпечніший вид отримання гострих відчуттів. Також сьогодні будуть вдалі всі експерименти із зовнішністю, тільки не перестарайтеся, попросіть поради.

14 листопада 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Контролюйте свій прилив сил, що переходить в агресію. Місяць значно посилить усі негативні емоції, особливо, на народжених цього дня, тому можливий стрес, що не дуже добре для організму загалом. Намагайтеся контролювати думки і вчинки, щоб уникнути неприємностей і збитків.

15 листопада 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Дух конкуренції захопить вас сьогодні. Проведіть цей день в колі друзів, граючи в різноманітні ігри, або змагаючись у фізичних вправах. Вам вдасться перемогти в усьому, що значно підвищить самооцінку.

16 листопада 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Відмінний час щоб попрацювати над своїми недоліками, особливо якщо вам властива заздрість і жадність. Добре обміркуйте свої вчинки і зробіть правильні висновки. Відкрийте душу оточенню і знайдете справжніх друзів.

17 листопада 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Сьогодні вам належить витримати масу випробувань, не всі вони добре закінчаться, але не варто засмучуватися і займатися самобичуванням, це тільки зміцнить вас. Взагалі спробуйте сьогодні все сприйняти з почуттям гумору і вірте у свій успіх, розраховувати можна лише на себе.

18 листопада 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Сьогоднішній день основа для подальших дій і вчинків. Який фундамент закладете зараз, так і пройде ввесь місяць. Тільки від запланованих заходів залежить успіх ваших старань, намагайтеся організувати себе.

19 листопада 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Усі справи, розпочаті в цей період, вдаються якнайкраще. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам упізнати свій шлях, свою долю, зрозуміти своє призначення в цьому житті.

20 листопада 2019 року, 24 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. Сьогодні можна встигнути переробити купу справ, у тому числі і найнеприємніших. Не рекомендується вести справи в суді і здійснювати покупки. Корисно відвідати лазню або сауну, салон краси.

21 листопада 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. Будь-яку народжену думку, тут же виконуйте, вдача на вашому боці. Чим більше виконаєте роботи сьогодні, тим вдаліше буде завтрашній день. Не бійтеся експериментувати, результат вас здивує.

22 листопада 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. Безперечно магічний і непередбачуваний день, ви і не помітите, як більшість проблем, що крають вашу душу, вирішуватимуться самі собою. Близькі люди сьогодні дивуватимуть, колеги по роботі радуватимуть гарними новинами, справжнє чаклунство сьогодні захопить вас.

23 листопада 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. Сьогодні ви отримаєте підтримку від найближчих людей у будь-яких справах. Сприятливий час для романтичних зустрічей і знайомств, пильнуйте, і можливо, саме сьогодні зустрінете свою половинку.

24 листопада 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Скорпіоні. Вас чекають зміни в особистому житті, не кваптеся засмучуватися, найвірогідніше вони будуть позитивними, а якщо й ні, все до кращого. У роботі все стабільно, проявіть ініціативу і якщо не підвищення, то премія вам забезпечена. Все залежить тільки від ваших бажань.

25 листопада 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць у Скорпіоні. День в цілому не дуже сприятливий, треба намагатися позбавитися від негативної енергії. Замисліться про свої домисли. Зробіть підтримку тим, хто її потребує. Загострюється «інстинкт натовпу», низькі інстинкти, тому не варто наслідувати свої пориви і потурати бажанням.

26 листопада 2019 року, 29, 30-1 місячний день, новий Місяць у Стрільці. Відмінний день для того, щоб піти в тренажерний зал, записатися на фитнес або сходити у басейн. Усі справи матимуть успіх, вас чекає безліч перемог над собою. Також сприятливий час, щоб попрощатися з шкідливими звичками.

27 листопада 2019 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Збалансований день, сьогодні все взаємопов’язано, будьте пильні. Якщо вранці ви знайдете гроші, понад усе втратите ще більше, почуєте комплімент — станете учасником сварки. Намагайтеся провести як можна спокійніше сьогоднішній день, щоб не мати збитків.

28 листопада 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Цього дня на вас звалиться безліч приємного клопоту, і ви з радістю впораєтеся з ним. Не виключено, що ви зустрінете дорогу вам людини, яку давно втратили, ця зустріч принесе багато радості і кардинально змінить ваше подальше життя.

29 листопада 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Намагайтеся прикласти максимум зусиль, для досягнення своєї мети, не відволікайтеся на поради сторонніх, ви і самі прекрасно знаєте, чого хочете. Звичайно, ближче до вечора вас здолає втома, але це буде приємне відчуття, вам не в чому собі докорити, виконана титанічна праця.

30 листопада 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Сьогодні ви себе почуватимете якнайкраще, прилив сил і енергії надихне на подвиги. Цього дня вийде зарекомендувати себе кращим чином, навіть в тій сфері, де і самі не чекали. Не варто себе недооцінювати, ви лідер по життю, успіх біжить за вами по п’ятах.

Місяць без курсу (неодружений Місяць) в листопаді 2019 року

З 31 жовтня 16:29 до 1 листопада 4:38
З 3 листопада 7:46 до 3 листопада 13:19
З 5 листопада 16:37 до 6 листопада 1:08
З 8 листопада 3:12 до 08 листопада 13:49
З 10 листопада 16:00 до 11 листопада 1:18
З 12 листопада 17:48 до 13 листопада 10:46
З 15 листопада 13:40 до 15 листопада 18:15
З 17 листопада 22:14 до 17 листопада 23:57
З 19 листопада 23:11 до 20 листопада 3:54
З 22 листопада 5:31 до 22 листопада 6:19
З 24 листопада 4:49 до 24 листопада 7:58
З 25 листопада 19:30 до 26 листопада 10:11
З 28 листопада 12:50 до 28 листопада 14:32
З 30 листопада 5:57 до 30 листопада 22:13

Місячний календар на листопад 2019 року. Повні місяці і Молодики у листопаді 2019 року. Фази Місяця у листопаді 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у листопаді 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *