Місячний календар на липень 2019 року. Повні місяці і Молодики в липні 2019 року. Фази Місяця в липні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в липні 2019 року

Місячний календар на липень 2019 року. Повні місяці і Молодики в липні 2019 року. Фази Місяця в липні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в липні 2019 року

Фази Місяця в липні 2019 року

Молодик в липні 2019 року — 2 липня 2019 року о 23 годині 16 хвилин.
Повний місяць в липні 2019 року — 16 липня 2019 року о 23 годині 38 хвилин.
Перша чверть в липні 2019 — 9 липня 2019 року о 12 годині 54 хвилини.
Третя чверть в липні 2019 — 25 липня 2019 року о 03 годині 17 хвилин.
Зростаючий місяць в липні 2019 — з 3 по 16 липня 2019 року.
Спадаючий місяць в липні 2019 — 1 липня і з 18 по 31 липня 2019 року.

Детальний місячний календар на липень 2019 року

1 липня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Вас оточуватимуть тільки підлесники, це вам на руку. Серед безлічі компліментів і похвал, знайдіть те, що допоможе вам стати краще і сильніше ніж ви є. Також сприятливий час для зміни іміджу, в крайньому випадку, просто зробіть нову стрижку.

2 липня 2019 року, 28, 29-1 місячний день, новий місяць у Раку. Сьогодні зважуйте на вагах своєї совісті кожен свій вчинок, слово і думку, не дозволяйте спокусам узяти над вами верх. Корисно влаштувати розвантажувальний день.

3 липня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Сьогодні не дуже вдалий день, усі плутатимуться під ногами, і намагатимуться завадити втіленню ваших планів в життя. Не варто відповідати тією ж монетою, не позбавляйте своїх конкурентів надії на успіх, у результаті саме на вашому боці виявиться перемога, а ви залишитеся добросердою людиною.

4 липня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Присвятіть день спілкуванню з природою: сходіть за грибами чи ягодами, влаштуйте пікнік в парку або позасмагайте на пляжі. Прекрасна погода і радісний настрій сьогодні допоможуть реалізувати ці плани. І нехай весь світ почекає, ви відпочиваєте.

5 липня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Можливо, саме сьогодні ви доб’єтеся своєї мети, але не кваптеся афішувати досягнення і покровителів, навкруги повно заздрісників, які можуть злякати удачу. Впевнено рухайтеся далі і рано чи пізно всі помітять, як ви виросли над собою.

6 липня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. Цього дня всі потребуватимуть вашої допомоги і підтримки, краще не відмовляйте, може допомогти, зможете тільки ви. Навіть якщо ви витратите на це весь день, не зневіряйтеся, це краще ніж нажити ворогів і все життя обертатися щоб не отримати ніж в спину.

7 липня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. Сьогодні ви більше говоритимете, ніж робитимете, це може привести до неприємностей. Серед безлічі справ і клопоту, намагайтеся виділити максимально важливі і приділити їм усю свою увагу, терпіння і майстерність, інакше ризикуєте створити бомбу уповільненої дії.

8 липня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Це день зустрічей і приємних знайомств, відкрийте своє серце і самі не помітите, як вас почнуть оточувати вірні друзі, які бажають тільки добра. Цілком можлива зустріч з колишніми коханими, яка розбурхає масу приємних спогадів.

9 липня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. День пов’язаний з пробудженням сил природи. Вважається, що на людину може зглянутися одкровення. Не вдавайтеся до смутку або неробства. Якщо ви давно хотіли щось поміняти у своєму житті — сьогодні саме час, особливо в першій половині дня. Добре вирушати в поїздки і подорожі.

10 липня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Це день неправдивого зваблювання власними досягненнями : ви можете грішити марнославством і гординею. Ні в якому разі не йдіть на невиправданий ризик — авантюри протипоказані. Втримайтеся від активної діяльності. Відпочинок, розслаблення, медитації — ось що допоможе вам здолати неприємності цього дня.

11 липня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Нарешті ідеальний час для відпочинку прийшов, відкладіть увесь клопіт і відпочиньте. Сьогоднішній день прекрасно підходить для позбавлення від звичок, що не подобалися вам, присвятіть час саморозвитку і вдосконаленню.

12 липня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Зачекайте з усіма починами, закінчуйте розпочате, плануйте майбутнє. Якщо ви контролюватимете свої емоції, сьогодні вам вдадуться будь-які поточні справи, Чим спокійніше пройде цей день, тим краще. Уникайте стресів.

13 липня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. День провіщає безліч справ, з якими ви фізично не зможете впоратися, знайдіть для себе додаткові ресурси енергії. Не варто хвилюватись, що про вас подумають, головне завдання на сьогодні — встигнути все.

14 липня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Не дивиться на те, що є в інших і не заздріть, навчіться цінувати те, що є у вас. Сьогодні можливі конфлікти в сім’ї із-за фінансових питань. Не скупіться, іноді можна порадувати себе приємними покупками, не все ж життя копити гроші.

15 липня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Будьте обачні, уникайте скандалів і пліток цього дня, є ризик втратити визнання колег і друзів. Сьогодні практично всі стривожені, все сприймають у багнети, так що ретельно добирайте слова.

16 липня 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Козерогу. Гарний день для активних справ, що вимагають багато енергії, для спілкування з природою і побудови творчих задумів. Сьогодні не слід жити за планом: доля може піднести несподівані сюрпризи. Ви можете ставити сміливі питання — є шанс, що ви отримаєте чесні, щирі відповіді.

17 липня 2019 року, 15-16 місячний день, повний Місяць у Козерогу. Ваш настрій не на вищому рівні, постійно переслідуватиме почуття, що ви чогось не добилися або просто не встигли зробити. Не займайтеся самобичуванням, розберіться у своїх відчуттях і починайте працювати над помилками. Можливо, вам усе тільки здається.

18 липня 2019 року, 16-17 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Відповідний час обзавестися союзниками на роботі, знайдіть підхід до колег і підвищення вам гарантовано. У сім’ї також пануватиме гармонія і затишок, сьогодні можна ні про що не хвилюватися.

19 липня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Якщо цей день не складається вдало, якщо все валиться з рук, це означає, що терміново треба щось міняти — і швидше не в зовнішніх обставинах, а в собі. Уважно слухайте тих, хто сьогодні звертається до вас з критикою: вони допоможуть поглянути на себе тверезо, оцінити свої досягнення, можливості і ресурси.

20 липня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Забудьте сьогодні про всі проблеми і неприємності, присвятіть себе творчості, навіть якщо у вас немає здатності, важливий сам процес. Це допоможе розслабитися і відволіктися від навколишньої метушні.

21 липня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Найкращий час для відпочинку. Сприятливе спілкування з природою. Добре цього дня подумати про традиції своєї сім’ї, предків, про те, як ці традиції підтримати і зміцнити. Працюйте з інформацією, слухайте свій внутрішній голос. Намагайтеся не піддаватися метушні, менше розмовляйте і більше слухайте.

22 липня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. День, в який потрібні обережність і уважність при виконанні будь-якої справи. Не кидайте розпочате, обов’язково доводьте все до кінця. Цей час пробудження прихованих резервів, перетворення природи людини. Для того, щоб скористатися такою силою, потрібно бути абсолютно чистим духовно.

23 липня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. Цього дня небажано щось робити і розпочинати. Добре розраховуватися з боргами, виконувати обіцяне, особливо дітям. Утримайтеся від відвідування великих магазинів і взагалі місць з великою кількістю народу. Стежте за своїми думками, пробачте кривдників.

24 липня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. День любові, творчості, спонтанності і радості буття. Будьте до себе уважні і поблажливі, проявляйте альтруїзм, але не розслабляйтеся. Період сприятливий для ділових переговорів — ви зможете порозумітися з оточенням. Милосердя і співчуття сьогодні просто потрібні.

25 липня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Весь день вас осяватимуть блискучі ідеї, всі ваші справи матимуть успіх. А ось у сім’ї, не все так добре, ви не розумітимете навіть елементарних речей і усе сприйматимете навпаки, будьте акуратні у своїх виразах і вчинках, щоб не зруйнувати те, що так старанно будували.

26 липня 2019 року, 24 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Сьогодні бажано встати раніше і відразу взятися за справи. Є можливість вирішити впродовж дня безліч дрібних і великих проблем. Як би не складався день, що б не відбувалося — не дозволяйте собі сумувати.

27 липня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Цього дня всі гранично агресивні, краще захистити себе від всіляких конфліктів і сварок, залишившись удома. Займіться генеральним прибиранням, воно обіцяє бути успішним.

28 липня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. День загалом не дуже сприятливий, треба намагатися позбавитися від негативної енергії. Замисліться про свої думки. Зробіть підтримку тим, хто її потребує. Загострюється «інстинкт натовпу», низькі інстинкти, тому не варто наслідувати свої пориви і потурати бажанням.

29 липня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Гарний день для планування сімейного бюджету, для написання бізнес-планів, продумування фінансових і торгових угод. Планувати можна скільки завгодно, але не приймати остаточних рішень.

30 липня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Дні, що граничать з молодиком, — не для авантюр. Це час спокою, споглядання і роздумів. Необдумані кроки і ризиковані операції можуть привести до поганого результату. Сьогодні зірки сприятимуть тим, хто чітко знає, чого хоче, і вміє правильно планувати свої дії.

31 липня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Час здригнутися і напоумитися, доведеться чимало попрацювати, але результат того вартий. Докладіть усі зусилля, властиву вам наполегливість і серйозність і доля винагородить вас удвічі.

Місяць без курсу (неодружений місяць) в липні 2019 року

З 1 липня 23:48 до 2 липня 3:24
З 3 липня 16:25 до 4 липня 5:19
З 5 липня 8:24 до 6 липня 6:25
З 7 липня 18:50 до 8 липня 8:07
З 9 липня 21:35 до 10 липня 11:28
З 12 липня 2:28 до 12 липня 17:05
З 14 липня 3:30 до 15 липня 1:05
З 16 липня 23:38 до 17 липня 11:19
З 18 липня 17:53 до 19 липня 23:19
З 22 липня 10:34 до 22 липня 12:02
З 24 липня 16:48 до 24 липня 23:42
З 27 липня 6:28 до 27 липня 8:29
З 28 липня 17:24 до 29 липня 13:31
З 31 липня 5:32 до 31 липня 15:18

Місячний календар на липень 2019 року. Повні місяці і Молодики в липні 2019 року. Фази Місяця в липні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в липні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *